7 сынып оқушыларының жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндер бойынша олимпиадасының қорытындысы



Дата15.09.2017
өлшемі325,33 Kb.

7 сынып оқушыларының жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндер бойынша олимпиадасының қорытындысы
























Аты-жөні

Қала\ауданы

Мектеп

Оқу тілі

Пәні

Ұпайы

1

Айтқазин Жан

Абай

Абай ат. МЛ

қазақша

биология

16

2

Жумаханова Дарина

Абай

Абай ат. МЛ

қазақша

математика

4

3

Шайзада Бекарыс

Бескарагай

Большая-Владимировка ОМ

қазақша

биология

19

4

Меньщикова Алина

Бородулиха

Комаров ат. ОМ

орысша

биология

45

5

Насриева Диана

Бородулиха

Михайличенкое ОМ

орысша

биология

36

6

Скакова Сабина

Глубокое

Ы.Алтынсарин ат. ОМ

орысша

биология

50

7

Евдокимова Вероника

Глубокое

Ы.Алтынсарин ат. ОМ

орысша

биология

40

8

Мержақып Маржан

Глубокое

О.Бокей ат. ОМ

қазақша

биология

26

9

Мухамадиева Айгерим

Глубокое

О.Бокей ат. ОМ

қазақша

математика

9

10

Яруллин Рафхат

Глубокое

№1 Белоусовка ОМ

орысша

математика

4

11

Бердюгин Максим

Глубокое

№1 Белоусовка ОМ

орысша

математика

4

12

Бейсембекова Акерке

Глубокое

№1 Белоусовка ОМ

қазақша

математика

2

13

Ананьин Даниил

Глубокое

№1 Белоусовка ОМ

орысша

математика

2

14

Ахметов Қуаныш

Жарма

Маяковский ат. ОМ

орысша

биология

23

15

Макатова Бақыт

Жарма

Карелин ат. ОМ

қазақша

биология

21

16

Оринханов Миржан

Жарма

Суыкбулак ОМ

қазақша

биология

18

17

Сыдық Акежан

Жарма

Маяковский ат. ОМ

қазақша

физика

13

18

Мұрат Мадина

Жарма

Карелин ат. ОМ

қазақша

физика

5

19

Касимов Гани

Жарма

Турсынов ОМ

қазақша

математика

2

20

Еркебұланова Айым

Зайсан

Х.Мустафина ат. ОМ

қазақша

биология

23

21

Сағындық Айым

Зайсан

Сарытерек ОМ

қазақша

биология

12

22

Нұрланқызы Аружан

Зайсан

М.Дауленов ат. ОМ

қазақша

физика

4

23

Маратқызы Еркежан

Зайсан

Х.Мустафина ат. ОМ

қазақша

математика

2

24

Қарабаев Елнар

Зайсан

Х.Мустафина ат. ОМ

қазақша

физика

1

25

Түркістан Бақдаулет

Зайсан

Х.Мустафина ат. ОМ

қазақша

математика

0

26

Оразханов Мадияр

Көкпекті

Шайжунусов ат. ОМ

қазақша

биология

27

27

Сайлаугазинова Гульжан

Көкпекті

М.Әуэзов ат. ОМ

қазақша

биология

27

28

Елюбаева Ақерке

Көкпекті

Шайжунусов ат. ОМ

қазақша

биология

25

29

Кайниев Ерасыл

Көкпекті

Шайжунусов ат. ОМ

қазақша

математика

4

30

Мақсутова Перизат

Көкпекті

Шайжунусов ат. ОМ

қазақша

математика

2

31

Муратова Еркежан

Көкпекті

М. Әуэзов ат. ОМ

қазақша

математика

0

32

Жұмағазы Назерке

Күршім

№5 ОМ

қазақша

биология

48

33

Сағжанова Гүлжан

Күршім

Барақ батыр НОМ

қазақша

биология

40

34

Сірәнова Жайна

Күршім

Калжыр ОМ

қазақша

биология

35

35

Сарсембин Ернұр

Күршім

Қойтас ОМ

қазақша

биология

34

36

Қыдыкенова Дина

Күршім

№3 Гимназия

қазақша

биология

34

37

Қабиолдина Айым

Күршім

Қалжыр ОМ

қазақша

физика

24

38

Тоқанова Шұғыла

Күршім

Алғабас ОМ

қазақша

физика

10

39

Жұмағалиев Темірлан

Күршім

№3 Гимназия

қазақша

физика

10

40

Маратқызы Айжан

Күршім

№5 ОМ

қазақша

математика

8

41

Амангельдиева Аружан

Күршім

№3 Гимназия

қазақша

математика

8

42

Тоқтаров Нұртас

Күршім

№1 ОМ

қазақша

математика

8

43

Шведчикова Алена

Күршім

№4 ОМ

орысша

математика

7

44

Жұмабаев Мағжан

Күршім

№3 Гимназия

қазақша

математика

7

45

Тоханов Арнұр

Күршім

Калжыр ОМ

қазақша

математика

4

46

 Назаров Александр

Риддер

№1 мектеп-лицейі

орысша

биология

56

47

 Бабаева Ярославна

Риддер

№1 мектеп-лицейі

орысша

биология

35

48

Крапивин Ростислав

Риддер

Экономикалық мектеп - лицейі

орысша

биология

20

49

 Губарьков Кирилл

Риддер

№1 мектеп-лицейі

орысша

математика

14

50

Малородов Кирилл 

Риддер

№16 ОМ

орысша

химия

2

51

Кунакаева Алиса

Семей

№6 ОМ

орысша

биология

45

52

Сидеренко Артур

Семей

№6 ОМ

орысша

биология

34

53

Куйшибекова Камилла

Семей

№37 Гимназия

қазақша

биология

29

54

Әлібекова Балжан

Семей

№22 ОМ

қазақша

биология

28

55

Тлеугазина Аружан

Семей

Шәкәрім ат. ДБА ОҮТОММ

қазақша

биология

24

56

Эсаулова Анастасия

Семей

№6 ОМ

орысша

физика

14

57

Темирбаева Айым

Семей

Шәкәрім ат. ДБА ОҮТОММ

қазақша

физика

10

58

Мағауин Расұл

Семей

К

ҚТЛ


қазақша

физика

7

59

Калижанов Ғалымжан

Семей

№23 ОМ

қазақша

математика

6

60

Дексенгазы Томирис

Семей

№37 Гимназия

қазақша

математика

4

61

Жук Алина

Семей

№6 ОМ

орысша

физика

3

62

Сентаева Еркежан

Семей

№38 ОМ

орысша

химия

1

63

Нурмуханов Ердәулет

Семей

Шәкәрім ат. ДБА ОҮТОММ

қазақша

химия

0

64

Сағынаева Малика

Ұлан

Бозанбай ОМ

қазақша

биология

36

65

Проваторова Софья

Ұлан

Р. Марсеков ат. ОМ

орысша

биология

33

66

Төлегенов Мухаммед

Ұлан

Р. Марсеков ат. ОМ

қазақша

биология

21

67

Бақтиярова Наргиз

Ұлан

Р. Марсеков ат. ОМ

қазақша

физика

5

68

Ануарбеков Төрежан

Ұлан

Р. Марсеков ат. ОМ

қазақша

физика

5

69

Головко Максим

Ұлан

Р. Марсеков ат. ОМ

орысша

физика

5

70

Нұрсолтан Ақылбек

Ұлан

Бозанбай ОМ

қазақша

математика

4

71

Мәдениетова Әлия

Ұлан

Р. Марсеков ат. ОМ

қазақша

физика

3

72

Егісбаева Дина

Ұлан

Р. Марсеков ат. ОМ

қазақша

математика

0

73

Саулеханова Аяжан

Урджар

Сейфуллин ат. ОМ

қазақша

биология

21

74

Досанов Диас

Урджар

Б.Момышулы ат. ОМ

қазақша

биология

17

75

Анарбекова Айым

Урджар

Найманбай ат. ОМ

қазақша

физика

13

76

Тұрсынхамитов Нұржан

Урджар

К

Қарабұта ОМ



қазақша

физика

4

77

Шапорева Милана

Өскемен

№11 мектеп-гимназиясы

орысша

биология

45

78

Сакыбаева Анель

Өскемен

№44 мектеп-лицейі

қазақша

биология

42

79

Салий Катерина

Өскемен

№12 мектеп-гимназиясы

орысша

биология

28

80

Головин Владислав

Өскемен

№38 мектеп-гимназиясы

орысша

биология

28

81

Петрова Полина

Өскемен

№29 ОМ

орысша

биология

26

82

Солдатенко Всеволод

Өскемен

№10 ОМ

орысша

биология

25

83

Мырзахметова Аяулым

Өскемен

№3 Көпбейінді МГ

қазақша

биология

23

84

Столяров Роман

Өскемен

№5 ОМ

орысша

биология

10,5

85

Жумабекова Толкын

Өскемен

№44 мектеп-лицейі

қазақша

математика

10

86

Исабаева Малика

Өскемен

№44 мектеп-лицейі

қазақша

физика

9

87

Федяев Данил

Өскемен

№4 ОМ

орысша

физика

9

88

Калиакберова Альмира

Өскемен

№2 Мектеп-гимназиясы

орысша

физика

8

89

Махмудова Нушофарин

Өскемен

№4 ОМ

орысша

математика

7

90

Груша Илья

Өскемен

№38 мектеп-гимназиясы

орысша

физика

6,5

91

Болатқызы Ақмарал

Өскемен

№3 Көпбейінді МГ

қазақша

математика

6

92

Маллаева Фариштамох

Өскемен

№5 ОМ

орысша

математика

6

93

Филиппов Данил

Өскемен

№10 ОМ

орысша

математика

4

94

Ергалиева Алина

Өскемен

№45 Ом

қазақша

физика

3

95

Горковенко Никита

Өскемен

№2 мектеп-гимназиясы

орысша

математика

2

96

Кадымова Юлия

Өскемен

ДБА «Восток» ҒЗДОАОМК

орысша

биология

54

97

Пачкина Ева

Өскемен

ДБА «Восток» ҒЗДОАОМК

орысша

биология

40

98

Чмутова Влада

Өскемен

ДБА «Восток» ҒЗДОАОМК

орысша

биология

40

99

Богданова Анна

Өскемен

№34 ДБА ММЛ

орысша

биология

34

100

Айтуарова Карина

Өскемен

ДБА «Восток» ҒЗДОАОМК

орысша

биология

31

101

Кузнецов Денис

Өскемен

ДБА «Восток» ҒЗДОАОМК

орысша

биология

30

102

Заварзин Александр

Өскемен

№34 ДБА ММЛ

орысша

биология

30

103

Зекен Алма

Өскемен

ДБА ШҚО АМЛИ

қазақша

биология

30

104

Сидоров Даниил

Өскемен

ДБА ОММФИМ

орысша

биология

27

105

Ильиных Иван

Өскемен

ДБА ОММФИМ

орысша

физика

25

106

Вдовиченко Алина

Өскемен

ДБА ОММФИМ

орысша

математика

23

107

Елемесов Роман

Өскемен

№34 ДБА ММЛ

орысша

физика

20

108

Созаева Симона

Өскемен

ДБА ОММФИМ

орысша

математика

20

109

Симбинов Әкежан

Өскемен

ҚТЛ

орысша

биология

19

110

Пятков Никита

Өскемен

ДБА ОММФИМ

орысша

математика

12

111

Сысоев Александр

Өскемен

ДБА «Восток» ҒЗДОАОМК

орысша

математика

11

112

Дубровский Ростислав

Өскемен

№34 ДБА ММЛ

орысша

математика

9

113

Манапова Арай

Өскемен

№34 ДБА ММЛ

орысша

математика

8

114

Мысник Яна

Өскемен

ДБА «Восток» ҒЗДОАОМК

орысша

математика

6

115

Байжуменов Алишер

Өскемен

№34 ДБА ММЛ

орысша

математика

6

116

Ханжаров Дмитрий

Өскемен

№34 ДБА ММЛ

орысша

физика

5,5

117

Құрманғалиев Жігер

Өскемен

ҚТЛ

қазақша

математика

4

118

Нұрсолтанов Дінмұхамет

Өскемен

ҚТЛ

орысша

физика

3

119

Болатбекова Даяна

Өскемен

ДБА ШҚО АМЛИ

қазақша

математика

2

120

Ветлугин Артем

Шемонаиха

№1 Н. Островский ат. НОМ

орысша

математика

2

Облыстық кезеңнің қорытындысы бойынша 4 оқушы 4-10 қараша аралығында Алматы қаласында өтетін республикалық оқу-жаттығу жиына шақырылды:

1. Риддер қ. №1 мектеп-лицейінің оқушысы - Назаров Александр;

2. Өскемен қ. ДБА «Восток» ҒЗДОАОМК оқушысы - Кадымова Юлия;



3. Өскемен қ. ДБА ОММФИМ оқушысы - Ильиных Иван;

4. Өскемен қ. ДБА ОММФИМ оқушысы - Вдовиченко Алина.
Каталог: files -> blogs
blogs -> Тақырыбы: Ленинград қорғанысы Мақсаты: Білімдік
blogs -> Программа по предмету «Русский язык»
blogs -> Сабақ түрі : Аралас сабақ Әдіс-тәсілдері : баяндау, түсіндіру, сұрақ-жауап, ой туғызу, қызығушылығын ояту,топпен жұмыс
blogs -> «Мұрагер»» бағдарламасы жайлы
blogs -> Негізгі орта білім беру деңгейінің «Өнер» білім саласы пәндерінің
blogs -> Оқу жылында Қазақстан Республикасының жалпы орта білім беретін ұйымдарында ғылым негіздерін оқытудың ерекшеліктері туралы
blogs -> Национальная академия образования им. Ы. Алтынсарина
blogs -> Бастауыш білім беру деңгейінің «Өнер» білім саласы бойынша
blogs -> Сабақ тақырыбы: Бердібек Соқпақбаевтың «Менің атым Қожа»
blogs -> Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі Ы. Алтынсарин атындағы Ұлттық білім академиясы


Достарыңызбен бөлісу:


©www.engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет