Ақмола облысы Ақкөл ауданы сайлау учаскелерінің шекаралары, учаскелік комиссияларының орналасу орындары мен құрамдары туралы хабарлама



Дата26.06.2018
өлшемі29,89 Kb.
Ақмола облысы Ақкөл ауданы сайлау учаскелерінің шекаралары,

учаскелік комиссияларының орналасу орындары мен құрамдары туралы хабарлама 

 

«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының Конституциялық заңының 17 бабының 2 тармақшасына, 23 бабының 5 тармақшасына және Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 16 қарашадағы № 175 «Төртінші шақырылған Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісін тарату және Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісі депутаттарының кезектен тыс сайлауын тағайындау туралы» Жарлығына, Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының  2011 жылғы 16 қарашадағы № 61/105 «Қазақстан Республикасы мәслихаттары депутаттарының кезекті сайлауын тағайындау және Қазақстан Республикасы мәслихаттары депутаттарының кезекті сайлауын өткізу жөніндегі негізге іс-шаралардың күнтізбелік жоспарын бекіту туралы» Қаулысына сәйкес, 2012 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы мәслихаттары депутаттарының кезекті сайлауы тағайындалғанына байланысты, Ақкөл ауданы учаскелік сайлау комиссияларының құрамы, олардың орналасу мекен-жайлары және сайлау учаскелерінің шекаралары туралы хабарлаймыз.



 

 

№ 95 сайлау учаскесі


Орналасу орны: Ақкөл қаласы, М. Мәметова көшесі, 15,  № 2 орта мектеп,

тел. 8 (716 38) 2-08-54



 

Шекаралары: Ш. Уәлиханов көшесі - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5, 6, 8,9,10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 33, 34, 35,  36, 37, 40, 41, 48, 49, 50, 51,  52, 53, 54, 55, 55/1, 56, 57, 58, 59, 60, 61,62, 63, 63/2, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73,  76, 77, 79, 82, 84, 86, 87, 88, 89, 89/1, 89/2, 90, 91,92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 108, 110; Ворошилов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 13/2, 14;  Островский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 8/3 9, 10, 11/1, 11/2, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 15/1, 15/2, 16/1, 16/2, 17/1, 17/2, 18, 19, 20, 22,  24,  26, 28,  30, 32, 34, 38, 40, 44, 46, 47/1, 47/2, 51, 55; Жамбыл көшесі - 1/1, 1/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4/1, 4/2, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 11/1, 11/2, 14, 15/1, 15/2; Абай көшесі - 24, 26, 29, 31, 32, 35; Бөгенбай көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 16/1 17, 18, 18/1, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52/1, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;  Гоголь көшесі  - 22, 23, 25, 30; Комсомольская көшесі - 1, 3, 5, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25; Луганский көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 15, 19, 21, 23, 25, 27; Строительная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 15;  М. Мәметова көшесі - 1, 2, 3, 3/1, 3/2, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 14, 16, 7, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 32, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60;  Бигелдинов көшесі - 22, 24, 26, 28, 30, 32, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 60, 61, 63, 66, 67, 69, 71, 72, 73, 76, 77, 78, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 96, 97, 99, 103, 115, 121, 123, 125, 127, 129, 133, 135, 136, 137, 139/1; КЛ жатақханасы - 10 - 1, 2, 14/1, 14/3, 14/4, 14/5.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Кротенко Кирилл Иванович; төраға орынбасары - Велиева Арзиям Абакайқызы; хатшы - Родак Анна Юрьевна; комиссия мүшелері: Бир Евгений Александрович, Конопина Гүлнара Рамазанқызы, Ниязов Марат Қалмажанұлы, Қазыбекова Ботагөз Әбдірахманқызы.

 

 



96 сайлау учаскесі

 

Орналасу орны: Ақкөл қаласы, С. Нұрмағамбетов көшесі, 71, аудандық мәдениет үйі, тел. 8(716 38) 2-19-82.



 

Шекаралары: С. Нұрмағамбетов көшесі - 6, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 34, 36, 40, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 62, 63,  64, 65, 66, 70, 72, 74, 76, 93, 97, 101, 103, 105, 108/1,108/2, 109, 110, 111, 122, 124,134,136,138;  Абылайхан көшесі  - 1/1, 1/2, 1/3, 2, 4, 6а, 8, 10, 11, 13, 15, 17, 18,  20, 21, 22, 23,  25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 38, 42, 43,  45,  47, 51, 52,  55,   58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 65/1, 66, 67, 68, 72, 75, 77, 79, 80, 82, 83, 84, 89, 91, 92, 93, 94, 95, 99, 100, 101, 102, 103, 105, 110, 112, 114, 116, 118, 120/1, 102/2, 122, 124; ул. Чехова - 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/3, 24, 26, 27, 29, 31, 33, 34, 34/2, 34/3, 36, 37, 38, 42, 44/2, 44/1, 46, 48/1, 48/2, 50; Первомайская көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12а, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 18/1, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29; Береговая көшесі- 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 23, 25, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 63, 65, 67, 69, 71, 73, 75, 79, 85; Цурюпин көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 15; Бигелдинов көшесі - 1, 2, 4, 12, 17, 19, 23, 27, 29;  Абай көшесі - 3, 4, 8, 5, 23; Төле би көшесі - 1/1, 1/2, 2, 2а/1, 2а/2, 2/1, 2/2, 3/1, 3/2, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 11/1, 11/2, 12, 14, 15, 16, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32; Сейфуллин көшесі - 10, 12, 18, 20, 22, 24, 28, 30, 31/1, 31/2, 33, 35, 37; Гоголь көшесі - 22, 23; Гостиничный тұйық көшесі - 1, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18; Интернациональная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25,  26, 27, 27/1, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 40, 42;  Горький көшесі - 1/1, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 12, 13, 16, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51,52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Қайыржанов Ербол Жанатұлы; төраға орынбасары - Әкімова Баян Балғожақызы; хатшы - Балғымбаева Гүлім Жоямергенқызы; комиссия мүшелері: Шовкань Татьяна Анатольевна, Шәріпова Салима Халелқызы, Нығыметов Айдар Сейітханұлы, Фролов Сергей Николаевич.

 

№ 97 сайлау учаскесі


Орналасу орны: Ақкөл қаласы, Мир көшесі, 10, №1 орта мектеп,

тел. 8 (716 38) 2-04-94



 

 

Шекаралары: Абылайхан көшесі - 107/1, 113, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 128, 128/2, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 137, 138, 139, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 146/2, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 160, 160/2, 161, 163, 164, 164/2, 165, 166, 167, 168, 169, 169/2, 171, 172, 172/1, 173, 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180, 181, 182, 183, 183/1, 184, 185, 187, 188, 189,  191, 192, 193, 194, 195, 196, 197,  199, 200, 201, 202, 203, 204, 205, 209, 211, 212, 213, 214, 216, 218, 222, 224, 226, 228, 230, 232, 234, 236, 238, 240; ул. 50 лет Октября - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17, 19; Бөгенбай көшесі - 67, 67/2, 69, 71, 73, 75, 77, 78, 80, 81, 82, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 99/1, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 107,112, 114, 120, 125, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142, 144, 146, 148, 148/1, 152; Ш.Уәлиханов көшесі - 105, 109, 112, 113, 114, 116, 117, 118, 126, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 137, 139, 140, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 156, 157, 159, 160, 161, 162, 164, 165, 165/1,165/2, 167/1, 167/2, 168, 170, 174, 176, 178, 182, 183/1, 183, 184, 185/1, 185/2, 186, 187, 195, 196, 198, 199, 200, 200/1, 202, 204, 208, 210, 212, 214, 216, 218, 220, 222, 224, 226, 228; К. Маркс көшесі - 1, 2, 3, 5, 8/1, 8/2, 11, 13/1, 13/2, 14/1, 14/2, 14а, 15/1, 15/2, 17, 18, 21, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 42, 44, 47, 48, 49, 50, 51, 54, 55/2, 56, 57, 58,  61, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 78,  82, 84, 86, 90, 92, 98, 100, 102; Моншақты көшесі - 2, 3, 5, 7, 9, 10/1, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 30, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 45/1, 50, 54, 54/1, 54/4, 56, 58, 60, 65, 67, 77/2; Зеленая көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 29, 31, 33, 34, 36, 38; Байсейітова көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 11, 12, 14/1, 14/2, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 29, 33, 35, 39, 41, 45, 47; Кирдищев көшесі - 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11/1, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27/1, 27/2, 28, 29, 31, 33, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 45, 45/1, 46, 48, 49, 50,53, 54;  Желтоқсан көшесі - 1, 2, 4, 5, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 36, 37, 38, 39, 41/1, 41, 44, 45, 46/1, 47,47/1, 49; Спутник көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 14/1, 15, 17, 17/1, 18, 19, 19/1, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 26/1, 27, 28, 30; Мир көшесі - 2а/1, 2а/2, 2/1, 2/2, 6/1, 6/2; Интернациональная көшесі - 32, 37, 39, 41, 43, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 73, 74, 75, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92,  95, 96, 98, 99, 99/1, 99/2, 100, 101, 101/1, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 110; 25 Партсъезд көшесі - 1, 3, 4, 5, 9, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 23/1; Казарма 390 км - 2, 3, 4.

 Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Нұрсадықова Қамар Қанапияқызы; төраға орынбасары - Гончарук Виталий Петрович; хатшы - Мынбаева Райхан Есенгелдіқызы; комиссия мүшелері: Головко Олег Иванович, Тимохина Елена Владимировна, Везнер Роберт Петрович, Тыныбаев Мақсұт Мұратұлы.

 

  № 98 сайлау учаскесі


 

Орналасу орны: Ақкөл қаласы, С. Нұрмағамбетов көшесі, 174,

БЖСМ спорттық кешені, тел. 8(716 38) 2-11-15.

 

Шекаралары: С. Нұрмағамбетов көшесі - 150,152, 153, 155, 157, 159, 161, 165, 167, 169, 173, 177, 179, 181, 185, 191, 193, 197, 199, 201, 209, 211; Пушкин көшесі - 1, 1а/1, 1а/2, 13, 1/5, 2, 2/3, 1/4, 2/6, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 14, 17, 18, 19, 21, 22, 23, 24, 25, 28, 29, 31, 33, 34, 35, 37, 38, 39, 40, 40/1, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 51, 52, 53, 57, 58, 60, 62, 63, 65, 66, 68, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 80, 85, 87, 88, 90, 91, 93, 95, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 114, 116, 117, 118, 120, 121, 123, 124, 125, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 134, 135, 136, 137, 138/1, 138/2, 140, 141, 142, 143/1, 143/2, 144, 145/1, 145/2, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 154а, 155, 156, 156а, 156/1, 157, 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164, 165/1, 165/2, 166, 166/1, 167, 168, 168а, 169, 169а, 170, 171, 174б, 175, 176,178, 179, 185, 187, 189, 191, 195, 197, 199, 201; Мектеп-интернат - 1, 2, 3; Майкөтов көшесі - 1, 1а, 1/1, 2, 2а, 2/2, 2/4, 2/9, 4, 5, 6, 7, 11, 11а, 11б, 13, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 39, 43, 47, 49,  53, 55, 57, 59, 61, 63, 67, 69, 71, 73, 77, 81, 83, 89, 91, 91/1, 93, 93/1, 95, 95/1, 97, 97/1, 99, 101, 101/1, 103, 103/1, 105; Лесная көшесі - 1, 3, 5, 6, 7, 8, 12, 14, 18, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; Мұратбаев көшесі - 2, 3, 5, 7; Тубқалашық үйлері - 4, 5, 6, 7, 8, 8/2, 9, 10; «Энергетик», «Рассвет» балалар сауықтыру лагерлерінің үйлері; Госнитиевский  тұйық көшесі - 1/1, 3, 5, 11, 12, 16, 17, 18, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 34; Заводской тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Опытнозаводской тұйық көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31; Ленинский тұйық көшесі - 2, 3, 4, 5,  7, 8, 10, 11, 12, 13, 17, 21, 27, 29, 31, 33, 35, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 59, 61, 63.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрағасы - Козак Анатолий Иванович; төраға орынбасары - Балмұқанов Қадыр Советұлы; хатшы - Чернухина Людмила Петровна; комиссия мүшелері: Белова Елена Васильевна, Құрымбаев Дархан Жұмабекұлы, Бирюкова Елена Валерьевна, Сироткина Салтанат Ақылқызы.

 

 


№ 99 сайлау учаскесі


 

Орналасу орны: Ақкөл қаласы, С. Нұрмағамбетов көшесі, 144,

оқу-өндірістік комбинаты, тел. 8(716 38) 2-23-48.


 

Шекаралары: С. Нұрмағамбет көшесі - 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137, 139, 140, 141, 142, 143, 145, 147, 148, 149, 151; Горький - 70, 72, 73, 74, 75, 77, 78, 79, 80, 81,  83, 86,88, 89, 90, 91,92, 93, 96, 97,98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 106, 107, 108, 110, 111, 112, 113,114, 116, 117,118, 119,121,122, 123, 125, 126, 127, 128, 130, 134, 138, 140, 142, 144, 131, 133, 135, 137, 139, 141, 143, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156, 157, 158, 159, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 170, 171, 172/1, 172/2, 173, 174/1, 174/2, 175, 176; Исаков көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 9, 9/1, 9/2, 10, 15/1, 15/2, 16, 17, 20, 22, 23, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 29, 29/1, 29/2, 30, 31/1, 31/2, 32, 34, 35/1, 35/2, 36, 40, 42, 42/1, 42/2, 44, 45/1, 45/2, 46, 48, 52, 56, 58;  Парковая көшесі -  1, 2, 3, 5, 6/1, 6/2, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2, 9/1, 9/2, 10, 12, 13, 14, 15/1, 15/2, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 33, 33/1, 34, 35, 35А/1, 35А/2, 35/1, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42/1,42/2, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65; Кирдищев көшесі - 75/1, 75/2, 81, 83, 87; Мир көшесі - 7, 7/1, 7/2, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 19, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 53, 54, 55, 56, 56а, 57, 58, 59, 60, 62, 64, 65, 66, 67, 69, 70, 71, 73, 74; Первомайская көшесі - 50, 52, 54, 56.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Мананбаева Назыгүл Құзайырқызы; төраға орынбасары - Гузенко Елена Эмильевна; хатшы - Владимирова Людмила Николаевна; комиссия мүшелері: Жайкенов Тимур Жанатұлы, Кузнецова Татьяна Ивановна, Карманов Мұрат Құппасұлы, Петреева Татьяна Алексеевна.

 

№ 100 сайлау учаскесі


 

Орналасу орны:  Ақкөл қаласы, Гагарин көшесі, 27/1 , «Ақкөл ауданы бойынша мемлекеттік санитарлы-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы» ММ ғимараты,

тел. 8(716 38) 2-04-65.

 

Шекаралары: Гагарин көшесі - 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13/1,13/2, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 36, 38, 40, 42; Сәтпаев көшесі - 1/1, 1/2, 2, 3/1,3/2; Молдағұлова көшесі - 1, 2, 3, 5, 8/1, 8/2, 10, 12, 14, 16, 18, 24; Ремзаводская көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 8, 9/1, 9/2, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 26, 28; Западная көшесі - 1, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20,  22, 24, 26, 30, 34, 36, 38, 42, 44, 50; Сенная көшесі - 4, 5, 6, 7, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 22/1, 24, 25, 27, 29, 35, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 49, 50, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 65, 69, 71, 73, 75, 77, 79; Фурманов көшесі - 2, 3, 4/1, 4/2, 5, 6/1, 6/2, 7, 8/1, 8/2, 9, 10, 11, 14, 15, 16, 17, 18, 20/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35,37, 39, 43, 45; Исатай көшесі - 1, 2, 5, 6, 7, 14, 16, 20, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 62, 64, 66, 68, 70, 72; Панфилов көшесі - 1, 2, 3, 4, 5/1, 5/2, 6, 7/1, 7/2, 8, 9/1, 9/2, 10, 11/1,11/2, 13, 15/1, 15/2, 17, 17а, 18, 19/1, 19/2, 19а, 21/1, 21/2, 23/1, 23/2, 25, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 35, 37; Кирдищев көшесі - 91, 93, 95, 111, 113; Горная  көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12, 14, 18, 19, 20а, 20/1, 20/2, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 31, 32.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Семеренко Марина Григорьевна; төраға орынбасары - Мұқаметжанов Талғат Зейнілұлы; хатшы - Жетпісова Динара Болатқызы; комиссия мүшелері: Кокаева Алтыншаш Азнабекқызы, Понамарев Василий Васильевич, Шинкаренко Надежда Ивановна, Ремша Алексей Михайлович.

 

 


№ 101 сайлау учаскесі


 

Орналасу орны: Ақкөл қаласы, Привокзальная көшесі, 8, № 4 Ақкөл орта мектебі,

тел. 8(716 38) 2-18-55.


 

Шекаралар: Киров көшесі - 1, 1/1, 2, 3, 4, 5,  6, 7, 8, 8/1, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 23/1, 24, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 31/2, 31/3, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 56/2, 58, 60; ул. Энгельса - 4, 6, 8, 9, 10, 11, 14, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25/1, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31/1, 32, 32/1, 33; Горная көшесі - 34, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 48, 48/1, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67/1, 67/2, 68, 69/1, 69/2, 70, 71, 71/2, 72, 73, 74, 75; ул. Тихая - 1, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17; Фрунзе көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20;  Северная көшесі - 1, 2, 3,  5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 65а, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 80, 82, 84, 86, 88, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110; Чапаев көшесі - 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32,  35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 49, 50, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67; Пионерская көшесі - 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 15, 17, 18, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 45,47, 48, 49, 50, 51, 52, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 63, 65, 67, 69, 70, 73, 75, 79, 81; Школьная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 16, 17, 20, 23, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74,75, 76, 77, 78, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 91, 92, 93, 94, 96, 98, 100, 101, 102, 103, 106, 107, 109, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122; Школьный тұйық көшесі - 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30; Горный тұйық көшесі - 1, 2, 4/1, 4/2; Станционная көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 21, 23, 25, 27, 41, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 65, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 91, 93, 95, 97, 99, 105; Привокзальная көшесі - 1, 3, 5, 7, 10, 12, 14, 15, 16а, 19, 22, 24, 25, 26, 27, 28, 30, 31, 32, 33, 34, 34/1, 34/2, 35, 36, 38, 39, 40, 41, 41/1, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 68; Кирдищев көшесі - 84, 86, 88, 90, 117, 119, 121, 123, 125, 126, 127, 129/1, 129/2, 135, 137, 139, 141; Октябрьская көшесі - 61, 65, 71, 73, 81, 85,89, 91, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 113, 119,121, 125, 126, 127, 129, 158, 160, 162, 166, 168, 170, 172, 174, 180, 182/1, 182/2, 184,  186, 192, 194, 196, 198, 199, 200, 204, 206, 208, 214, 220, 222, 224, 228, 238, 240, 244, 246, 248, 252, 254, 256, 258, 262, 264, 266, 268, 270, 272, 276, 278, 290, 296, 298; Ново-Октябрьская көшесі - 3, 6, 8, 9, 11, 15, 17, 19, 20, 27, 30, 33, 34, 35, 36, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 49, 51, 56; Ново-Рудная көшесі - 1б, 2, 3, 4, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 15, 17; Казарма 385 км - 1/1, 1/2, 2/1, 2/3, 2/4, 2/5.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Камешев Ерден Қайриденұлы; төраға орынбасары - Зотов Алексей Анатольевич; хатшы - Исаева Любовь Сергеевна; комиссия мүшелері: Гусева Людмила Владимировна, Радов Николай Анатольевич, Горобец Елена Эриховна, Крекер Светлана Владимировна.

 

 

102 сайлау учаскесі

 

Орналасу орны:  Ақкөл қаласы, Октябрьская көшесі,  78/1, 

«Крокус Астана» ЖШС офисі, 

тел. 8(716 38) 2-25-60.


 

Шекаралар: Октябрьская көшесі - 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 20, 21, 22, 23, 26, 30, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 57, 58, 59, 60, 62, 66, 68, 70, 80/1, 80/2, 82, 84, 88, 94, 96, 98, 100, 106, 108, 112, 114, 120, 126, 128, 130, 132, 136, 138, 142; Береговая көшесі - 24, 26, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 44, 46, 50, 52, 54, 60, 64, 66, 68, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 84, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 101/1, 101/2, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 119, 123, 127/1, 127/2, 129, 131, 133, 135, 137, 141, 147, 151, 153, 155, 159, 161, 163, 167, 173, 175, 179, 181, 185, 187, 191,  197, 199; Ново-Береговая көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24,28, 30, 32, 33, 34, 36, 38, 39, 40, 41,43, 46, 47, 48, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 58, 60, 61, 63, 67, 69, 70, 71, 72, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82/1, 82/2, 84/1, 84/2, 84/3, 84/4, 83, 85, 87, 90, 91, 92, 93, 100,102, 109, 110, 111, 113, 115, 119, 122, 123, 126, 127, 129, 131, 132, 133, 134, 136, 137, 139, 141, 142, 144, 145, 147,151; Октябрьский № 1 тұйық көшесі - 1; Октябрьский № 2 тұйық көшесі - 1, 2, 3, 6, 10, 11; Октябрьский № 3 тұйық көшесі - 1, 2, 4, 5; Октябрьский № 4 тұйық көшесі - 1, 2;  Первомайская көшесі - 24, 26, 28, 30, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 50/1, 50/2, 51, 53; Авангардная көшесі - 1, 3, 7, 15, 17, 19, 21; Сейфуллин көшесі -  2, 2/1, 4.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Чен Геннадий Борисович; төраға орынбасары - Мельник Григорий Алексеевич; хатшы - Морозова Любовь Викторовна; комиссия мүшелері: Федотов Анатолий Константинович, Чернышев Владимир Валентинович, Богданович Надежда Ивановна, Емельянова Татьяна Геннадьевна.

 

 



822 сайлау учаскесі

 

Орналасу орны: Аккольский лесхоз селосы,   Мичурин атындағы негізгі мектеп, 

тел. 8(716 38) 2-48-30



Шекаралары: Аккольский лесхоз селосы, № 29, 30 разъездері.


          Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Қағарманов Бекболат Кавказұлы; төраға орынбасары - Чибирева Вера Николаевна; хатшы - Көпбергенова Нұрбике Қожықанқызы; комиссия мүшелері: Боковая Валентина Ивановна, Одинцова Валентина Андреевна, Төкішев Амангелді Олжабайқызы, Седов Сергей Васильевич.

 

 № 823 сайлау учаскесі



 

Орналасу орны: Ерназар селосы, кітапхана,  тел. 8(716 38) 2-46-12.


 

Шекарасы: Ерназар селосы.


         

          Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:  төрайымы - Шұғыбаева Сәуле Елемесқызы; төраға орынбасары - Исенов Сағадат Советұлы; хатшы - Баймағамбетова Салтанат Сержанқызы; комиссия мүшелері: Өміржанов Талғат Төлеуұлы, Қырықбаев Ақымбек Қасымұлы, Кузнецов Виктор Михайлович, Шұғыбаев Мұрат Қабиденұлы.

 

  № 824 сайлау учаскесі



 

Орналасу орны: Радовка селосы,  бастауыш мектеп,  тел. 8(716 38) 2-44-39.

 

Шекарасы:  Радовка селосы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы:  төрайымы - Садуақасова Алтын Махметқызы; төраға орынбасары - Чибирова Ольга Викторовна; хатшы - Белоусова Людмила Дмитриевна; комиссия мүшелері: Әлімжанова Орынтай Баймұхаметқызы, Майер Иван Михайлович, Мұхамедханов Юрий Хамитұлы, Тявина Галина Дмитриевна.

 

 



  № 860 сайлау учаскесі

 

Орналасу орны: Ақкөл қаласы, С. Нұрмағамбетов көшесі, 11,

№ 1 мектепке дейінгі мекеме,  тел. 8(716 38) 2-05-38.

 

Шекаралары: С. Нұрмағамбетов көшесі - 1, 1а, 1/1, 1/2, 2, 3, 3/3, 3/5, 5, 7, 9; Ж. Бектұров көшесі - 1/1, 1/2, 1а/1, 1а/2, 3, 4, 5а/1, 5а/2, 6/1, 6/2, 8, 9, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24/1, 24/2, 25, 26, 27, 27/1, 28, 28/1, 28/2; Булавский көшесі - 1, 2, 3, 4, 5, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8/1, 8/2; Иманов көшесі - 1, 1/1, 1/3, 1/5, 3, 5, 7, 11; ул. Абылайхан көшесі - 2.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Вербицкий Владимир Викторович; төраға орынбасары - Котвицкая Татьяна Ивановна; хатшы - Павлова Светлана Альбертовна; комиссия мүшелері: Қалықова Қадиша Қайдарқызы, Байленова Марина Викторовна, Калашников Юрий Александрович, Төлеутаева Гүлмира Болатқызы.

 

  № 103 сайлау учаскесі



Орналасу орны: Жалғызқарағай ауылы, Орталық к., 19,

Кирдищев атындағы орта мектеп тел. 8(716 38) 3-21-40

 

Шекаралары: Жалғызқарағай ауылы, Қайнар ауылы.

            Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Қожақметов Дархан Қуандықұлы; төраға орынбасары - Өмірзақов Амангелді Көшенұлы; хатшы - Накенов Қайрат Сәтпекұлы; комиссия мүшелері: Баширова Валентина Витальевна, Мықтыбаева Қарлыгаш Қуандыққызы, Танхай Сәулеш, Сұлтанғазин Балкен Арынтайұлы.

 

104 сайлау учаскесі               



Орналасу орны: Тастыадыр ауылы, А. Молдағұлова көшесі, 4,

медициналық торап ғимараты,

тел. 8 (716 38) 2-46-34

 

Шекарасы: Тастыадыр ауылы.



Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Рубан Юрий Григорьевич; төраға орынбасары - Акчурина Рысты Тоқашқызы; хатшы - Фридрих Людмила Петровна; комиссия мүшелері: Чмыхова Галина Ивановна, Линник Александр Иванович, Бугрова Оксана Анатольевна, Катюха Анатолий Пантелеевич.

 

105  сайлау учаскесі                      



Орналасу орны: Азат ауылы, Алаш көшесі, 4а, орта мектеп,

тел. 8 (716 38)3-51-92

 

Шекарасы: Азат ауылы.

            Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Қапарова Раушан Ислямқызы; төраға орынбасары - Ахметқалиева Гүлбаршын Тоқтаубайқызы; хатшы - Ковалевская Людмила Ивановна; комиссия мүшелері: Паладийчук Сергей Васильевич, Аятхан Әсемгүл, Фомин Александр Васильевич, Мұқанова Айсұлу Нұрымқызы.



 

106 сайлау учаскесі

Орналасу орны: Богенбай селосы, Мектеп көшесі, 1, негізгі мектеп,

8 (716 45) 3-69-03

 

Шекарасы: Богенбай селосы.

            Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Шатаева Шолпан Талғатбекқызы; төраға орынбасары - Шалабаев Жакен Канапияұлы; хатшы - Қазизова Гүлдариға Социалқызы; комиссия мүшелері: Дүкенова Рыскүл Нұрғалиқызы, Медрисова Еңлік Катранқызы, Сабабаева Тамаша Қазыбекқызы, Даурова Елизавета Ивановна.

 

 

  № 107 сайлау учаскесі        



Орналасу орны: Кына ауылы, Болашак көшесі, 11, орта мектеп,

тел. 8 (716 38) 3-42-30

 

Шекарасы: Кына ауылы.

            Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Нұрғалиева Ақмарал Сансызбайқызы; төраға орынбасары - Әбдірахманова Жанар Аманжолқызы; хатшы - Бектазина Зияда Боранбайқызы; комиссия мүшелері: Сейітов Асқар Мағзұмұлы, Жақыпова Сұлушаш Шайханқызыа, Утасхан Жәнібек, Солтанбаева Любовь Краевна.



 

 

  № 108 сайлау учаскесі        



Орналасу орны:  Карасай ауылы, М. Жұмабаев көшесі, 6/1, орта мектеп,

тел. 8 (716 38) 2-49-01

 

Шекарасы: Карасай ауылы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Сәкенова Әлия Қайруллинқызы; төраға орынбасары - Аллерборн Анатолий Георгиевич; хатшы - Казаченко Ирина Валерьевна; комиссия мүшелері: Андриасян Марат Хосрович, Гончарова Надежда Анатольевна, Асқар Қайыркен Айыпұлы, Аюпова Гүлбану Тілеулесқызы.

 

  № 109 сайлау учаскесі        

Орналасу орны: Новорыбинка селосы, Стрельцов көшесі, 12, селолық мәдениет үйі,

тел. 8 (716 38) 3-32-96



Шекарасы: Новорыбинка селосы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Шатохина Ирина Александровна; төраға орынбасары - Бардаль Олеся Ивановна; хатшы - Вайднер Людмила Викторовна; комиссия мүшелері: Бардаль Сергей Владимирович, Қаңтарбаева Гүлнара Саметқызы, Ганке Александра Райнгольдовна, Қазыбеков Айбек Қадыржанұлы.

 

  № 110  сайлау учаскесі                            

Орналасу орны: Құрылыс селосы, Болашақ көшесі, 3, негізгі мектеп,

тел. 8 (716 38) 2-49-02.



Шекарасы: Курылыс селосы.

            Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Серғалиева Раушан Орынқызы; төраға орынбасары - Леншмидт Ольга Александровна; хатшы - Әбдірахманова Гүлнар Асылбекқызы; комиссия мүшелері: Дививи Сергей Андреевич, Мүбарак Озатбек, Рахимова Таслима Серікқызы, Величко Елизавета Ивановна.

 

 № 111 сайлау учаскесі                            



Орналасу орны: Қараөзек селосы, Ардагер көшесі, 14, орта мектеп,

тел. 8(716 38) 2-48-77.



Шекарасы: Қараөзек селосы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Оразов Арман Аманжолұлы; төраға орынбасары - Байзақов Дулат Оразбайұлы; хатшы - Ислямова Бекзат Жияншанқызы; комиссия мүшелері: Базылова Бибігүл Сәрсембекқызы, Габжамалова Әсемгүл Оразғалиқызы, Жағыпарова Айгүл Сабырқызы, Оспанов Қанат Сабырұлы.

 

112 сайлау учаскесі                            

Орналасу орны: Еңбек ауылы, Бейбітшілік көшесі, 37, селолық мәдениет Үйі,

тел. 8(716 38) 3-72-85.



Шекарасы: Еңбек ауылы.

            Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Рамазанов Қайриден Кажымұратұлы; төраға орынбасары - Ақтанова Светлана Анатольевна; хатшы - Нұрадинова Сәнім Ақашқызы; комиссия мүшелері: Сыздықов Ескендір Қапашұлы, Шипилова Айман Ашимовна, Леопольд Юлия Леовна, Арықбаева Гүлмира Ерденқызы.

 

 

  № 113  сайлау учаскесі                            



Орналасу орны: Подлесное селосы, Лесная көшесі, 25, медициналық торап,

тел. 8(716 38) 3-44-17.



Шекарасы: Подлесное селосы.

            Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Булах Татьяна Михайловна; төраға орынбасары - Шәріпова Вера Александровна; хатшы - Шүлембекова Жанар Жантемірқызы; комиссия мүшелері: Щербань Надежда Николаевна, Әбішева Күлпаш Әшімқызы, Чепеленко Мария Александровна, Штайн Владимир Андреевич.

 

  № 114 сайлау учаскесі                            



Орналасу орны: Кирово селосы, Бейбітшілік көшесі, 18, негізгі мектеп,                      

тел. 8(716 38) 2-45-10.

 

Шекарасы: Кирово селосы.

            Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Таханова Райхан Мықтыбайқызы; төраға орынбасары - Әнесова Зәмзәгүл Амангелдіқызы; хатшы - Әнес Сағадат Жамбылұлы; комиссия: Жұмабеков Қуанышбек Мықтыбайұлы, Жапар Мәрзия, Рамазанов Мұхтар Истайұлы, Иким Әскербай Секебайұлы.



 

  № 115 сайлау учаскесі                            

Орналасу орны: Урюпинка селосы, Кенесары көшесі, 61, орта мектеп,

тел. 8(716 38) 3-15-90.



Шекарасы: Урюпинка селосы.

            Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Заборовский Александр Петрович; төраға орынбасары - Гребенюк Ирина Леонтьевна; хатшы - Бондаренко Светлана Николаевна; комиссия мүшелері: Тынымова Тілеулес Көктайқызы, Алдажаров Руслан Валерьевич, Алдажаров Андрей Валерьевич, Островская Наталья Ильинична.

 

  № 116 сайлау учаскесі                            



Орналасу орны: Ерофеевка селосы, М. Әуезов көшесі, 19, бастауыш мектеп,

тел. 8(716 38) 2-48-96.



Шекарасы: Ерофеевка селосы.

            Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Макарцова Светлана Николаевна; төраға орынбасары - Силина Ольга Владимировна; хатшы - Қасенов Александр Михайлович; комиссия мүшелері: Шенжанов Дулат Төлеубайұлы, Бынина Марина Николаевна, Самратова Ләззат Төкішқызы, Досмағамбетова Хазина Ақышқызы.

 

  № 117 сайлау учаскесі                            



Орналасу орны: Малоалександровка селосы, А. Құнанбаев көшесі, 21,

негізгі мектеп, тел. 8(716 38) 2-49-95.



Шекарасы: Малоалександровка селосы.

            Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Сейвальд Надежда Карловна; төраға орынбасары - Кукаев Аманжол Тоғабайұлы; хатшы - Берестова Ольга Ивановна; комиссия мүшелері: Райымбекова Гүлмира Аманжолқызы, Сейвальд Александр Александрович, Биткявичус Эльвира Юрьевна, Биткявичюс Андрей Антанасович.



 

  № 118 сайлау учаскесі                            

Орналасу орны: Амангельды селосы, Ы. Алтынсаринкөшесі, 2, орта мектеп,

тел. 8(716 38) 2-44-97.



Шекарасы: Амангельды селосы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Әшімов Келешек Қуандықұлы; төраға орынбасары - Көсенбаев Мұрат Қарайұлы; хатшы - Әнелова Айжан Қуандыққызы; комиссия мүшелері: Балабеков Ахмедия Сағынайұлы, Ахмет Зағипа Тұрсынқызы, Иманбаева Гүлшат Көшербайқызы, Әбенов Мұратбек Темірбайұлы.

 

  № 119 сайлау учаскесі                            



Орналасу орны: Талғара ауылы, Ш. Қалдаяков көшесі, 12,

 Красноборский орман шаруашылығы ММ конторасы, тел. 8(716 38) 2-45-09.



Шекаралары: Талғара ауылы, «Психоневрологиялық медико-әлеуметтік мекемесі» ММ.

            Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Нұрғазинова Людмила Сайлауқызы; төраға орынбасары - Ахатов Қанат Жаңбыршыұлы; хатшы - Увалинова Гүлшен Тыныбекқызы; комиссия мүшелері: Өмірбаев Омар Досанұлы, Әлімжанов Азат Қайратұлы, Кислова Галина Александровна, Шестакова Наталья Алексеевна.

 

  № 120 сайлау учаскесі                            



Орналасу орны: Наумовка селосы, Ы. Алтынсарин көшесі, 12, Мәдениет үйі,

тел. 8(716 38) 2-47-78.



Шекарасы: Наумовка селосы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Мұқанов Қайырбек Жылқыбайұлы; төраға орынбасары - Новосельский Александр Тимофеевич; хатшы - Бауэр Татьяна Васильевна; комиссия мүшелері: Номеровский Пётр Григорьевич, Заремба Татьяна Владимировна, Мұқанова Сәуле, Оразбекова Елена Александровна.

 

  № 121 сайлау учаскесі                            



Орналасу орны: Виноградовка селосы, Мектеп көшесі, 1, негізгі мектеп,

тел. 8(716 38) 2-45-46.

 

Шекаралары: Виноградовка селосы, Филипповка селосы.

            Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Кириченко Галина Михайловна; төраға орынбасары - Әбдірахманов Хабдуллах Қарпатайұлы; хатшы - Қабылдинова Күмісжан Жақсылыққызы; комиссия мүшелері: Нұрманов Жаңабай Айтжанұлы, Салықова Баян Амангелдіқызы, Әбдірахманова Баян Жуұмашқызы, Чернова Лариса Владимировна.

 

  № 122 сайлау учаскесі                            



Орналасу орны: Өрнек селосы, Д. Ахметжанов көшесі, 34, орта мектеп,

тел. 8(716 38) 2-48-95.

 

Шекарасы: Өрнек селосы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Рахимов Олжабай Ағыбайұлы; төраға орынбасары - Жүнісов Сагғат Ислямұлы; хатшы - Гойгова Марьям Хамитқызы; комиссия мүшелері: Полынин Виктор Николаевич, Болатбекова Бақыт Мыңайдарқызы, Құсайынов Бауыржан Көшкенұлы, Мұхамеджанова Тәктігүл Назымбекқызы.

 

 № 123  сайлау учаскесі                            



Орналасу орны: Домбыралы ауылы, Азат көшесі, 21,

Горький атындағы орта мектеп, тел. 8(716 38) 3-81-30.

 

Шекарасы: Домбыралы ауылы.

            Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Ершова Людмила Ивановна; төраға орынбасары - Работягова Гүлмира Қайкенқызы; хатшы - Серікбаева Назира Аусағитқызы; комиссия мүшелері: Карбаева Жамила Зейноллақызы, Маковская Людмила Юрьевна, Қалиева Гүлшайын Асылбекқызы, Бекқожа Роза Камидоллақызы.

 

  № 124 сайлау учаскесі                            



Орналасу орны: Кенес селосы, Жеңіс көшесі, 28, негізгі мектеп,

тел. 8(716 38) 2-49-93.

 

Шекарасы: Кенес селосы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Ахметова Сәуле Қожақметқызы; төраға орынбасары - Аскенова Күлпаш Хамитқызы; хатшы - Хасенова Самал Болатқызы; комиссия мүшелері: Рахматулин Талғат Сабырұлы, Шерьязданова Алтын Үкіманқызы, Айтмағамбетова Назым Қабдулхамитқызы, Смайылова Гүлнар Қапарқызы.

 

  № 125 сайлау учаскесі                            



Орналасу орны: Малый Барап селосы, С.Сейфуллин көшесі, 11, негізгі мектеп,

тел. 8(716 38) 2-27-43.

 

Шекаралары: Малый Барап селосы, Красный Горняк селосы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Кадирова Әсима Өміртайқызы; төраға орынбасары - Таев Қабдолла Мұқанқызы; хатшы - Оспанова Қазиза Хамзеқызы; комиссия: Әкімова Назгүл Әжібайқызы, Жүнісова Сәуле Айтжанқызы, Хаматханов Фирдевес Надилович, Өтепова Зарима Өміртайқызы.

 

  № 126 сайлау учаскесі                            



Орналасу орны: Минское селосы, Ы. Алтынсарин көшесі, 1а, орта мектеп,

тел. 8(716 38) 3-74-31.

 

Шекаралары: Минское селосы, Сілеті стансасы.

            Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Которина Гүлдар Сәбитқызы; төраға орынбасары - Белецкая Галина Ивановна; хатшы - Баталова Райхан Бекболатқызы; комиссия мүшелері: Которин Александр Леонидович, Черныш Галина Николаевна, Беков Нұрлан Қабибұлы, Қазизова Гүлім Қайроллақызы.

 

 

Избирательный участок № 127 сайлау учаскесі                            



Орналасу орны: Степногорское селосы, Школьная көшесі, 1, орта мектеп, 

тел. 8(716 59) 2-40-10.

 

Шекарасы: Степногорское селосы.

            Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төрайымы - Глатко Надежда Аркадьевна; төраға орынбасары - Момынова Сәуле Айтмұхамедқызы; хатшы - Шайкина Ботагөз Садыққызы; комиссия мүшелері: Нұралина Зәуреш Жұмабекқызы, Мұқанова Бекзат Қайырбекқызы, Приз Валентина Эмануиловна, Минан Төлеухан.

 

  № 128 сайлау учаскесі                            



Орналасу орны: Қырыққұдық селосы, Ы. Алтынсарин көшесі, 11, орта мектеп,

тел.8(716 45) 4-55-87.

 

Шекарасы: Қырыққұдық селосы.

Учаскелік сайлау комиссиясының құрамы: төраға - Айтмағамбетов Дархан Мүбаракұлы; төраға орынбасары - Фролов Олег Юрьевич; хатшы - Ахметвалиева Татьяна Владимировна; комиссия мүшелері: Құмаш Сейіт, Мошан Света, Бекмағамбетова Бағлан Бахытқызы, Сахиева Ирина Ивановна.

 

 



 

Ақкөл ауданы әкімі                                                                                           А. Үйсімбаев

 

 



Аудандық мәслихат хатшысы                                                                     Ю. Ужакин

 

 



Аумақтық сайлау комиссиясының төрағасы                                         А. Долгов
Каталог: sites -> akkol.akmo.gov.kz -> uploads
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
sites -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
sites -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Жамбыл атындағы Мемлекеттік жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
sites -> Қызылорда облысының жер – су атаулары қызылорда, 2013 жыл сыр елі қызылорда облысы
sites -> ОҚу курсының каталогы 050117 қазақ тілі мен әдебиеті
sites -> Өмірбаяндық деректеме
sites -> Жиырма үш жыл бір ғұмыр
uploads -> 1. Ақкөл аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің 2016 жылғы атқарған жұмыстарының қорытынды талдауы


Достарыңызбен бөлісу:


©www.engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет