Ақтөбе қаласының білім бөлімі бойынша



Дата01.12.2016
өлшемі318,29 Kb.

Ақтөбе қаласының білім бөлімі бойынша



БҰЙРЫҚ
Ақтөбе қаласы № 352 13.06. 2008ж.
«Жас дәурен-2008» облыстық

фестивалін өткізу туралы
Облыстық білім департаментінің 19.05.2008 жылғы № 329 «Облыстық «Жас дәурен» фестивалін өткізу туралы» бұйрығын орындау мақсатында
бұйырамын:


  1. Жастар мен студенттердің «Жас дәурен» фестивалінің өткізілу күні

қаланың барлық мектептері үшін 2008 жылдың 20 маусымы болып белгіленсін және «Орталық стадионда» өткізілсін.

  1. Ерекше аттестат пен «Алтын белгі» кеуделік белгісі және үздік аттестаттар облыстық «Жас дәурен» фестивалінде берілсін.

  2. Мектеп директорларына:

  • 9-11 класс бітірушілері «Жас дәурен» фестиваліне уақытында жеткізілсін (№ 1 қосымша);

  • қозғалыс кезінде оқушылардың өмірі мен қауіпсіздігіне жауапты адамдар

мектеп бойынша бұйрықпен тағайындалсын (бұйрықтың көшірмесі

2008 жылдың 19 маусымына дейін қалалық ББ-не тапсырылсын);



  • жол бойындағы, көліктегі және көліктен түсер кездеріндегі, «Орталық стадиондағы» техника қауіпсіздігі мен тәртіп ережелері туралы нұсқама өткізілсін;

  • мектеп бітірушілер қаладағы ескерткіштерге гүл шоқтарын кестеге сәйкес қойсын (№ 3 қосымша).

  • оқушылар өкімдемеге сәйкес орналастырылсын.

  1. Оқушылардың өмірі мен қауіпсіздігіне және денсаулығына

жауапкершілік мектеп басшыларына міндеттелсін.

4.1. «Жас дәурен» фестивалін өткізу кезіндегі және одан кейінгі қауіпсіздік шаралары күшейтілсін, педагогтардан, ата-аналар жұртшылығынан, полиция өкілдерінен фестиваль өтетін жерде кезекшілік ұйымдастырылсын.

5.Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Ақтөбе қаласының білім бөлімі бастығының орынбасары Р. Тастанбаеваға жүктелсін.

Ақтөбе қаласы

білім бөлімінің бастығы Е. Нұрғалеев
Ақтөбе қалалық білім

бөлімінің 2008 жылғы
_____ бұйрығына
№ 3 Қосымша

Мектеп түлектерінің қала ескерткіштеріне гүл шоқтарын қою


кестесі



Шаралар

уақыты

жауаптылар

Мектеп түлектерінің қала ескерткіштеріне гүл шоқтарын қою:




Әбілхайыр хан ескерткішіне (№ 9, 25,30,32 ОМ)

20.06.08.

сағ.11.00




Рахатова К. Ж.

Бузырева Л.М.

Побирская О. В.

Аяпова А.С.

Малайдарова М.Е.



Н. Байғанин ескерткішіне (№ 28, 34, 35 ОМ)


20.06.08.

сағ.11.00



Тамашева А. Т.

Қорғанбекова Р.Т.

ҚорғанбаевА.С.

Ержанов Б. Е.





Ә. Молдағұлова ескерткішіне (бюст)

(№6,12,22,29,31,33)



20.06.08.

сағ.11.00



Садықова А. С.

Жанғалиева Ш. С.

Топникова О.Ш.

Елеуова С.А.

Арынғазиева А. А.

Баймагамбетова С.М.

Есенгали Б.Ж.



Ә. Молдағұлованың кешен мемориалына (№ 23,27,37 ОМ)


20.06.08.

сағ.11.00



Бақытжанова Г. Ш.

Баймұқашева Н. Ш.

Сағиданова Б. Ж.

Калкеева Н.М.





Ж. Кереев ескерткішіне (№ 2,11,13,14,15,42 ОМ)

20.06.08.

сағ.11.00



Имангалиева Г. Ж.

Ломбина Г.М.

Сатмагамбетова Г.Б.

Енсепбаев Б.Е.

Пак Р. А.

Бочкова Л. В.

Алдабергенов Н. К.




В. Пацаев ескерткішіне (№ 1,17 ОМ)

20.06.08.

сағ.11.00



Куржикова А.А.

Мұханова Ж. И.

Истляуп А. А.




Мөңке би ескерткішіне (№21,39 ОМ)


20.06.08.

сағ.11.00



Отар А.Т.

Қалиева А. К.

Ахметова Д. М.




«Даңқ» белгісіне (№ 4,51, 19 ОМ)


20.06.08.

сағ.11.00



Исаева И.В.

Багисова М.М.

Бегимова А. Б.

Аманбаева Р.Д.

Кужанова А. К.

Тасыбаева Р. М.

Көшербаев Ә. К.




А. Жұбанов ескерткішіне (№ 26,36,47 ОМ)

20.06.08.

сағ.11.00



Онбаева С. К.

Мұханбетова Ж. Ж.

Ахметова Ш. О.

Берикова А. Б.





Ғ. Жұбанова ескерткішіне (№ 16,48 ОМ)

20.06.08.

сағ.11.00



Утарбаева А.

Власова Г. П.

Кенжебаев А. К.

«Бекітемін»

Ақтөбе қалалық білім бөлімінің бастығы

__________И. Нұрғалеев



«Жас дәурен - 2008» фестиваліне дайындық дайындық және өткізу жөніндегі шаралар жоспары




шаралар

уақыты

жауаптылар



Оқушыларды,ұстаздарды, ата- аналарды орталық стадионға орналастыру кестесін дайындау

17.06.08.

Кабиева А.



Түлектерді («Алтын белгі» иегерлері) дайындыққа және өту күніне қатыстыруды қамтамасыз ету

Кестеге сәйкес


Тастанбаева Р.Н.



Орта мектептер түлектерін орталық стадионға әкелу және орындарға кесте бойынша отырғызу (№ 1 қосымша)

Сызбаға сәйкес

Отар А.



«Мектеп вальсі» көрінісіне қатысушыларды дайындыққа және өту кезеңіне қатыстыруды қамтамасыз ету

Кесте бойынша

Қоңырбаева Л.Р.



«Жас дәурен - 2008» фестиваліне қатысушыларды автобуспен қамтамасыз ету, автобустарды орналастыру

18.06.08,

20.06.08.



Отар А.Т.



Балалардың өмір қауіпсіздігін қамтамасыз ету мәселсі бойынша тиісті мекемелерге хаттар дайындау ( МАИ, облІІБ,қалалық ІІБ,өрт қызметі, денсаулық сақтау департаменті)

18.06.08.

Отар А.Т.

Мектеп түлектерінің қала ескерткіштеріне гүл шоқтарын қою:

7

Әбілхайыр хан ескерткішіне (№ 9, 25,30,32 ОМ)

20.06.08.

сағ.11.00




Рахатова К. Ж.

Бузырева Л.М.

Побирская О. В.

Аяпова А.С.

Малайдарова М.Е.


8

Н. Байғанин ескерткішіне (№ 28, 34, 35 ОМ)


20.06.08.

сағ.11.00



Тамашева А. Т.

Қорғанбекова Р.Т.

ҚорғанбаевА.С.

Ержанов Б. Е.





Ә. Молдағұлова ескерткішіне (бюст)

(№6,12,22,29,31,33)



20.06.08.

сағ.11.00



Садықова А. С.

Жанғалиева Ш. С.

Топникова О.Ш.

Елеуова С.А.

Арынғазиева А. А.

Баймагамбетова С.М.

Есенгали Б.Ж.



Ә. Молдағұлованың кешен мемориалына (№ 23,27,37 ОМ)


20.06.08.

сағ.11.00



Бақытжанова Г. Ш.

Баймұқашева Н. Ш.

Сағиданова Б. Ж.

Калкеева Н.М.





Ж. Кереев ескерткішіне (№ 2,11,13,14,15,42 ОМ)

20.06.08.

сағ.11.00



Имангалиева Г. Ж.

Ломбина Г.М.

Сатмагамбетова Г.Б.

Енсепбаев Б.Е.

Пак Р. А.

Бочкова Л. В.

Алдабергенов Н. К.




В. Пацаев ескерткішіне (№ 1,17 ОМ)

20.06.08.

сағ.11.00



Избанова Д.Е.

Мұханова Ж. И.

Истляуп А. А.




Мөңке би ескерткішіне (№21,39 ОМ)


20.06.08.

сағ.11.00



Отар А.Т.

Қалиева А. К.

Ахметова Д. М.




«Даңқ» белгісіне (№ 4,51, 19 ОМ, «Шаңырақ », «Сымбат» ЖМ)


20.06.08.

сағ.11.00



Исаева И.В.

Багисова М.М.

Бегимова А. Б.

Аманбаева Р.Д.

Кужанова А. К.

Тасыбаева Р. М.

Көшербаев Ә. К.




А. Жұбанов ескерткішіне (№ 26,36,47 ОМ, Ақтөбе мұнай және газ кол.)

20.06.08.

сағ.11.00



Онбаева С. К.

Мұханбетова Ж. Ж.

Ахметова Ш. О.

Берикова А. Б.





Ғ. Жұбанова ескерткішіне (№ 16,48 ОМ)

20.06.08.

сағ.11.00



Утарбаева А.

Власова Г. П.



Кенжебаев А. К.

«Жас дәурен - 2008» фестиваліне бөлініс

20.06.2008 жыл, сағат -18.00-20.00



мектептер

сектор

жауаптылар




Шығыс трибунасы № 4 Сектор -900 мест

1

№1 ОМ

120

Мұханова Жездігүл Исмағұлқызы

2

№ 2 АОМ

90

Пак Римма Андреевна

3

№3 ОМ

140

Халетова Дина Қашқынбайқызы

4

№4 АОМ

100

Багисова Мәншүк Мерхайқызы

5

№5 ОМ

90

Шүйтенов Сәбит Жексенбайұлы

6

№6 ОМ

90

Жанғалиева Шолпан Серікбайқызы

7

№9 ОМГ

90

Бузырева Людмила Михайловна

8

№11 ОМ

90

Бочкова Любовь Васильевна

9

№12 ОМ

90

Елеуова Светлана Аяпқалиқызы




Шығыс трибунасы, № 5 сектор -717

10

№ 13 ОМ

85

Ломбина Галина Михайловна

11

№14 ОМ

85

Сәтмағамбетова Гүлнар Бисетқызы

12

№15 ОМ

87

Алдабергенов Нурумжан Каирбекович

13

№16 ОМ

100

Власова Галина Петровна

14

№ 17 ОМГ

120

Истляуп Алима Аманжоловна

15

№19 ОМ

120

Аманбаева Роза Далабайқызы

16

№20 ОМ

120

Балябина Мария Харлампиевна




Батыс трибунасы, № 10 сектор -740

17

№21 МГ

140

Қалиева Айнаш Қалиқызы

18

№22 ОМ

80

Арынғазиева Айгүл Амангазиевна

19

№23 ОМЛ

130

Баймұқашева Нават Шаукелқызы

20

№24 ЛМГ

140

Қыстаубаева Сара Әлмұратқызы

21

№25 АОМ

130

Побирская Ольга Васильевна

22

№26 ОМ

120

Мұхамбетова Жәния Жарылғапқызы




Батыс трибунасы, № 11сектор - 850

23

№27 ОМ

130

Сағиданова Бану Жарылқасынқызы

24

№28 ОМ

80

Қорғамбекова Роза Төребекқызы

25

№29 ОМ

85

Топникова Ольга Шалвовна

26

№30 ОМ

130

Аяпова Әлия Сейтжанқызы

27

№31 ОМ

85

Баймағамбетова Сәуле Махамбетқызы

28

№32 ОМГ

85

Малайдар Марта Есеркепқызы

29

№33 ОМ

85

Есенғали Бауыржан Жағыпарұлы

30

№34 ОМ

85

Қорғанбаев Аманжол Сәлімұлы

31

№35 ОМ

85

Ержанов Бақытбек Ержанұлы




Батыс трибунасы, № 13 сектор - 850

32

№36 ОМ

110

Ахметова Шайзада Орынбасарқызы

33

№37 ОМ

80

Қалкеева Несіпкүл Мағжанқызы

34

№38 ОМ

130

Тілеубергенова Бимаш Ақылбекқызы

35

№39 ОМ

130

Ахметова Дина Макуқызы

36

№41 ОМ

80

Оразалина Айжан Дәулетқызы

37

№42 ОМ

80

Енсепбаев Бағдат Ермағамбетұлы

38

№ 44 ОМ

30

Тілеулиева Бибісара Кемалқызы

39

№47 АОМ


100

Жаксыбаева Айслу Бериковна

40

№48 ОМ


110

Кенжебаев Алпысбай Кенжебайұлы




Батыс трибунасы № 14 сектор -730

41

№50 ОМ

500

Құдайбергенова Мейрамгүл Аяғановна

42

№51 Г

100

Бегимова Әлия Байдаулетовна

43

№53 ОМ


50

Қожантаева Мадина Құнарқызы

44

Новый ОМ


50

Балмағамбетова Қаламқас Ертайқызы

45

Пригород ОМ


50

Байгуринова Қымбат Қайрошқызы

46

Қарғалы ҚОМ


80

Индиева Марьям Тасболатқызы

47

Россовхоз ОМ


40

Досжанова Мәншүк Болатқызы

48

Сазды БМ


45

Дарбаева Ғалия Қуанышқызы

49

Благодар ОМ


50

Молдашева Айгүл Қабиқызы

50

Құрашасай ОМ


45

Қусниязов Төлеген Қалжанұлы

51

Елек ОМ


50

Ермұхамбетова Гүлден Сатыбалдықызы

52

Аз қамтылған мектеп-интернаты

20

Қисықова Ақгүл Мырзабекқызы

53

Актөбе ОМ


50

Букаева Мадина Ғаббасқызы

54

Георгиев ОМ

50

Бевзенко Нина Васильевна

Шығыс трибунасы



№ 1,2,3,4,5,6,9,11,12 ОМ

4

Мұханова Ж.И.

Пак Р.А.


Халетова Д.Қ.

Багисова М. М.

Шүйтенов С. Ж.

Бузырева Л. М.

Бочкова Л.В.

Елеуова С.А.





№ 13,14,15,16,17,19,20 ОМ

5

Ломбина Г.М.

Сәтмағамбетова Г. Б.

Алдабергенов Н.К.

Власова Г.П.

Аманбаева Р.Д.

Балябина М.Х.





Батыс трибунасы



№ 21,22,23,24,25,26 ОМ

10

Қалиева А. Қ.

Арынғазиева А.А.

Баймұқашева Н.Ш.

Побирская О.В.

Мұхамбетова Ж. Ж.


  1. .

№ 27,28,29,30,31,32,33,34,35 ОМ

11

Сағиданова Б. Ж.

Қорғамбекова Р. Т.

Аяпова Ә. С.

Баймағамбетова С. М.

Малайдар М. Е.

Есенғали Б. Ж.

Қорғанбаев А.С.

Ержанов Б.Е.





№ 36,37,38,39,41,42,44,47,48 ОМ

13

Ахметова Ш.О.

Тілеубергенова Б. А.

Ахметова Д.М.

Оразалина А. Д.

Енсепбаев Б.Е.

Тілеулиева Б.К.

Жаманбаева А.Б.

Кенжебаев А. К.





50,51,53 ОМ, Ақтөбе ОМ, Благодар ОМ, Георгиевка ОМ, Елек ОМ, ҚҚОМ

14

Құдайбергенова М. А.

Бегимова Ә. Б.

Қожантаева М. Қ.

Балмағамбетова Қ.Е.

Байгуринова Қ. Қ.

Индиева М. Т.

Досжанова М. Б.

Дарбаева Ғ.Қ.

Молдашева А.Қ.

Қусниязов Т.Қ.

Ермұхамбетова Г.С.

Қисықова А.М.

Букаева М.Ғ.

Бевзенко Н.В.







Ақтөбе қалалық білім
бөлімінің 2008 жылғы
_____ бұйырығына
№ 1 қосымша


2008 жылғы 20 маусымда қала мектептерінің орталық стадионға келу кестесі



Көшелер, аялдамалар аттары

Мектеп саны

жауаптылар

І

жаяу

1

Ә. Молдағулова даңғылы жағынан


6

№ 1,4,17, 21, 27, 39 ОМ (Қабиева А. Қ.)




Есет батыр көшесі - Әбілхайыр хан даңғылы,Сатпаев көшесі жағынан

6


№ 3,19, 24,25, 28,30 ОМ (Конырбаева Л.Р.)





Маресьев көшесі жағынан

5

№16,20,23, 34,38 ОМ (Исаева И.В.)

Барлығы

17



ІІ.

Автобустармен жеткізілетін мектеп түлектері (автобустар орталық стадионның Маресьев көшесі жағына койылады)







1

Ағайынды Жұбановтар, Ә. Молдағұлова даңғылы бойымен орталық стадионға солға қарай


14

№ 5, 9, 12, 13, 15, 29, 32, 33, 35, 37,41,51 ОМ, Ақтөбе ОМ, Сазды ОМ

(Избанова Д.Е.)



2

Ә. Молдағұлова даңғылындағы жол бойымен орталық стадионға оңға қарай


7

№ 50,53 ОМ, ҚҚОМ, Пригород ОМ, Благодар ОМ, Россовхоз ОМ, мектеп-интернат

(Отар А.Т.)



3

Маресьев көшесі бойымен орталық стадионға



6

№ 26,36,47,48 ОМ, Георгиевка ОМ, Елек ОМ.

(Иманғалиева Г.Ж.)



4

Сәтпаев, Маресьев көшелері бойымен орталық стадионға

2

Новый ОМ, Құрашасай ОМ (Куржикова А.А.)

5


Ә. Молдағұлова даңғылындағы жол бойымен орталық стадионға.

8

№ 2,6,11,14,22,31,42,44 ОМ (Шагирова А.М.)

Барлығы:

37

Барлығы:

54 мектеп
Ақтөбе қалалық білім
бөлімінің 2008 жылғы
_____ бұйырығына
№ 4 қосымша

Орталық стадиондағы орындарға түлектерді орналастыруға

жауаптылар




мектептер

сектор

жауаптылар

Батыс трибунасы

Шығыс трибунасы



№ 1,2,3,4,5,6,9,11,12 ОМ,

4

Мұханова Ж.И.

Пак Р.А.


Халетова Д.Қ.

Багисова М. М.

Шүйтенов С. Ж.

Бузырева Л. М.

Бочкова Л.В.

Елеуова С.А.





№ 13,14,15,16,17,19,20 ОМ

5

Ломбина Г.М.

Сәтмағамбетова Г. Б.

Алдабергенов Н.К.

Власова Г.П.

Аманбаева Р.Д.

Балябина М.Х.






Батыс трибунасы



№ 21,22,23,24,25,26 ОМ

10

Қалиева А. Қ.

Арынғазиева А.А.

Баймұқашева Н.Ш.

Побирская О.В.

Мұхамбетова Ж. Ж.


  1. .

№ 27,28,29,30,31,32,33,34,35 ОМ

11

Сағиданова Б. Ж.

Қорғамбекова Р. Т.

Аяпова Ә. С.

Баймағамбетова С. М.

Малайдар М. Е.

Есенғали Б. Ж.

Қорғанбаев А.С.

Ержанов Б.Е.





№ 36,37,38,39,41,42,44,47,48 ОМ

13

Ахметова Ш.О.

Тілеубергенова Б. А.

Ахметова Д.М.

Оразалина А. Д.

Енсепбаев Б.Е.

Тілеулиева Б.К.

Жаманбаева А.Б.

Кенжебаев А. К.





50,51,53 ОМ, Ақтөбе ОМ, Благодар ОМ, Георгиевка ОМ, Елек ОМ, ҚҚОМ

14

Құдайбергенова М. А.

Бегимова Ә. Б.

Қожантаева М. Қ.

Балмағамбетова Қ.Е.

Байгуринова Қ. Қ.

Индиева М. Т.

Досжанова М. Б.

Дарбаева Ғ.Қ.

Молдашева А.Қ.

Қусниязов Т.Қ.

Ермұхамбетова Г.С.

Қисықова А.М.

Букаева М.Ғ.

Бевзенко Н.В.



Каталог: prika -> 2008
prika -> Әкімшілік ұстауға тартылған адамдарды арнайы жабдықталған үй-жайларда ұстау қағидалары
prika -> Білім беру қызметінде білім беру ұйымдары пайдаланатын қатаң есептегі құжаттардың нысандарын бекіту туралы
prika -> "Балаларды мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқыту объектілеріне қойылатын санитариялық-эпидемиологиялық талаптар" санитариялық қағидаларын бекіту туралы
prika -> Педагог қызметкерлер мен оларға теңестірілген тұлғалардың лауазымдарының үлгілік біліктілік сипаттамаларын бекіту туралы
prika -> Білім алушылардың үлгерімін ағымдағы бақылау, аралық және қорытынды мемлекеттік аттестаттау жүргізудің үлгі ережесін бекіту туралы
prika -> Жалпы білім беру ұйымдарының (бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру) түрлері бойынша қызметінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы
prika -> Халықты әлеуметтік қорғау саласында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын бекіту туралы
prika -> Ұшу қауіпсіздігін қамтамасыз етуге қатысатын авиация персоналының кәсіптік даярлығының үлгілік бағдарламасын бекіту туралы
prika -> Балаларға арналған қосымша білім беру ұйымдары түрлері қызметінің үлгілік қағидаларын бекіту туралы «Білім туралы»
2008 -> Ақтөбе қаласының білім бөлімі бойынша б ұ й р ы қ


Достарыңызбен бөлісу:


©www.engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет