Мектеп жанындағы «Балдырған» жазғы сауықтыру лагерінің жұмыс жоспары I ауысым



Дата15.12.2016
өлшемі129.09 Kb.
Бекітемін _________

мектеп директоры

М.К.Смагулова

« »_________2016 жыл


Мектеп жанындағы «Балдырған» жазғы сауықтыру лагерінің

жұмыс жоспары

I ауысым


Күні

Өтетін іс-шара

Жауаптылар

Өтетін уақыты

02.06


2016

«Кел, танысайық!»ойын

тәрбиешілер

10.00-10.20

«Менің Отаным Қазақстан »көрме

Садвакасова О.Н

10.30-11.30

«Сәлем,лагерь!»концерттік бағдарлама

Рахметова Д.С

11.30-12.35

Демалыс алаңының ашылуы

«Көңілді мәре»

/топтар арасында/


Ануар Ғ.М

15.00-16.00

«Бақытты балалық шақ!». Асфальтта сурет салудан  мектепішілік сайыс.

тәрбиешілер

16.15-16.45

03.06


2016

Топтық жұмыстар

тәрбиешілер

10.00-10.35

«Тарих ғасырлар куәсі»тәрбие сағаты

тәрбиешілер

11.00-11.30

Ашық аспан астында мұражайына танымжорық

тәрбиешілер

10.30-11.00

Патриот

Қылышбекова А.О

12.30-13.00

Кіші футбол

Ануар Ғ.М

14.00-15.00

Тәуелсіз Қазақстан мәнерлеп оқу сайысы




15.00-15.45

«Зиянды бунақденелермен күресу»баяндама

Мед.бибі

15.50-16.00

06.06.2016


«Мемлекеттік нышандарды құрметтеу-халықты құрметтеу»тәрбие сағаты

тәрбиешілер

10.00-10.25

Бассейнге бару

Дене шынықтыру мұғалімі, тәрбиешілер

10.30-11.30

Оқушылар сарайына бару

Апсалямова Ж. тәрбиешілер

14.00-15.00

«Ұлтымның ұланымын» атты ер балалар арасындағы сайыс

тәрбиешілер

15.00-16.00

«Сиқырлы гүлдің жеті тілегі» викторина

тәрбиешілер

16.15-17.00

07.06.2016


Бұқар жырау атындағы әдебиет және өнер музейіне бару

тәрбиешілер

10:30

«Судағы қауіпсіздік ережелері» баяндама

Мед.бибі

11.30-12.00

«Алақай, жаз!»сурет сайысы

тәрбиешілер

12.00-12.40

Пионербол

Ануар Ғ.М

14.00-14.45

Мақал –сөздің көркі. «Батырлық, ерлік туралы мақал-мәтелдер

Садвакасова О.Н

тәрбиешілер



14.50-15.30

«Қазына іздеу» ойыны

тәрбиешілер

15.30-16.30

Патриоттық әндер күні

Рахметова Д.С

16.30-17.00

08.06.2016


Бассейнге бару

Дене шынықтыру мұғалімі,тәрбиешілер

10.30-11.30

«Қазақстан қыздары» атты сайыс

тәрбиешілер

10.00-11.00

Әскери дайн. мұражайына танымжорық

д/ш мұғалімі

тәрбиешілер



11.00-11.30

«Жас инспекторлар» сайысы

АпсалямоваЖ.

11.00-11.30

«Жұмбақ - жұмып бақ....»Ауыз әдебиетіне саяхат.

тәрбиешілер

11.30-12.00

Топтық жұмыстар

тәрбиешілер

15.30-16.00

Көңілді ойындар

Ануар.Ғ.М

16.15-17.00

09.06.2016


«Ер-есімі, ел-есінде»көрме

Садвакасова О.Н

тәрбиешілер



10.00-10.30

Жергілікті жерлердің ойындары. Ұлттық ойын сайысы

Дене шынықтыру мұғалімі, тәрбиешілер

10.35-11.15

Майра Шамсудинов атындағы ән өнер шығарма мұражайы

Рахметова Д.С

тәрбиешілер



10.00-10.45


«Бақыт гүлін терген күн»тәрбие сағаты

тәрбиешілер

11.15-12.00

«Біз қай ертегіденбіз?» атты викторина.

Рахметова Д.С

15.30-16.00

Таза ауадағы ойындар.Тастың үстінен жүріп,аяқты шынықтыру

Дене шынықтыру мұғалімі, тәрбиешілер

16.15-17.00

10.06.2016




Сенімді және сенімсіз мінез-құлық

Мукушева Б.К

10.00-10.30

Ш.Аймауытов театрына бару

тәрбиешілер

10.00-11.00

Өрт техникалық орталық

тәрбиешілер

10.30-11.00

«Сау болғың келсе,шынық»сурет сайысы

тәрбиешілер

11.00-12.00

«Көңілді жарыс»сайысы

Сахабай.Б

тәрбиешілер



12.00-13.00

Ережесіз футбол

Ануар.Ғ.М


15.00-15.45

Ұлттық спорттық ойындар

Дене шынықтыру мұғалімі, тәрбиешілер

15.45-16.30

Таза ауадағы қозғалмалы ойындар

Иманбаева А.Қ

16.30-17.00

Шығармашылық ойындар

тәрбиешілер

17.00

13.06.2016


Бұқар жырау атындағы әдебиет және өнер музейі

тәрбиешілер

10:30

Бассейнге бару

Дене шынықтыру мұғалімі, тәрбиешілер

10.30-11.30

«Достық оты». Достық туралы әндер мен өлеңдер.

Рахметова Д.С тәрбиешілер

11.35-12.00

«Көңілді күлкі» сайысы

тәрбиешілер

14.00-15.00

Ойыншықтар парады

тәрбиешілер

15.00-15.30

«Мелодияны тап» музыкалық калейдоскоп

Рахметова Д.С

15.30-16.00

14.06.2016


«Дастархан басында өзін мәдениетті ұстау» әңгіме

Мед.бибі

тәрбиешілер



10.00-10.30

Кітапханаға саяхат«Мен оқығанды ұнатамын»

Садвакасова О.Н

тәрбиешілер



10.30-11.00

Бантиктер сайысы

тәрбиешілер

11.00-12.00

Ш.Айманов ат.кинотеатрға бару

тәрбиешілер

12.00-13.00

«Қызыл жалау»ойыны

тәрбиешілер

15.30-16.00

« Әдептілік-әдемілік» әңгіме

тәрбиешілер

16.00-16.30

Топтық жұмыстар

тәрбиешілер

16.30-17.00

15.06.2016




Бассейн

Мед.бибі

д/ш мұғалімі

тәрбиешілер


10.30-11.30

Д.Багаев атындағы мұражай

тәрбиешілер

10.30-11.30

«Шыншылдық, достық» әңгіме

Мукушева Б.К

11.35-12.00

«Тосынсый»ойын-сайыс

тәрбиешілер

15.00-15.30

Жалпақтабандылықты болдырмауға арналған жаттығулар

Дене шынықтыру мұғалімі,

Мед.бибі


15.30-16.00

Қозғалмалы ойындар

Дене шынықтыру мұғалімі, тәрбиешілер

16.00-17.00

16.06.2016


Қарым-қатынас мәдениеті

Мукушева Б.К

10.30-11.30

«Екі жұлдыз» ән сайысы

Рахметова Д.С

11.35-12.00

Ш.Айманов кинотеатрына бару

тәрбиешілер

12.00-13.00

Халық жазушысы Қадыр Мырза Әлидің шығармалары

тәрбиешілер

15.00-15.30

Сумен шынығу

Таза ауадығы ойындар



Дене шынықтыру мұғалімі,

Мед.бибі тәрбиешілер



15.30-16.30

17.06.2016




Оқушылар сарайына бару


тәрбиешілер

10.00-10.30

Шығармашылық жұмыстар.

Табиғи материалдардан «Орман кереметі» жасау сайыс

тәрбиешілер

10.35-11.00

« Жарақаттың алдын алу жолдары»

Мед.бибі

11.00-11.45

Көңілді эстафета

Ануар.Ғ.М

тәрбиешілер



12.30-13.00

«Лагерь аруы-2016»

тәрбиешілер

Рахметова Д.С



15.30-16.30

«Біздің сүйікті қаламыз» сайыс

тәрбиешілер

16.30-17.00

20.06.2016


Оқушылар сарайына бару


тәрбиешілер

10.00-10.30

Бассейнге бару

Дене шынықтыру мұғалімі, тәрбиешілер

10.30-11.30

Ертегіден көрініс көрсету

тәрбиешілер

15.30-16.00

Қуыршақ театры

тәрбиешілер

16.00-16.30

Менің елім-Қазақстан викторина

Апсалямова Ж

16.30-17.00

21.06.2016


«Көңіл күйімізді қалай көтереміз» (Бояулармен ойын)

тәрбиешілер

10.00-11.00

Г.Н Потанин атындағы тарихи-өлкетану мұражайына

тәрбиешілер


10.3-11.30

«Бақытты балалық шақ»сурет көрмесін ұйымдастыру

тәрбиешілер

11.00-11.30

«Елімнің ертеңімін» әңгімелесу.

тәрбиешілер

11.30-12.00

Топтық жұмыстар

тәрбиешілер

15.30-16.00

«Қызыл жалау»ойыны

Дене шынықтыру мұғалімі, тәрбиешілер

16.00-17.00

22.06.2016

«Менің бойым мен салмағым»

Мед.бибі

10.00-11.00

«Әй жарайсың!» тренинг

Мукушева Б.К

11.00-11.45

«Қош бол,Лагерь!» концерттік бағдарлама

тәрбиешілер

Рахметова Д.С



14.00-15.00

Би кеші

тәрбиешілер


15.00-15.30

Таза ауада жылжымалы ойындар ойнау

Дене шынықтыру мұғалімі, тәрбиешілер

15.30-16.00

Топтық жұмыстар

тәрбиешілер

16.15-16.45



Достарыңызбен бөлісу:




©www.engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет