Мектеп: Төңкеріс негізгі мектебі



бет1/5
Дата25.08.2017
өлшемі0,58 Mb.
#26200
түріСабақ
  1   2   3   4   5

САБАҚТЫҢ ТАҚЫРЫБЫ: Оксидтердің құрамы, жіктелуі, алу жолдары, қасиеттері. Реакция типтерін анықтайды

Мектеп: Төңкеріс негізгі мектебі

Күні:

Мұғалімнің есімі: Булекбаева Өзгеріс

СЫНЫП:



ПӘН: Химия

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)

Оксидтердің құрамын,химиялық қасиеттерін білу, өмірде қажет жерде қолдану және оның биологиялық маңыздылығын ұғыну.

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар: Оксидтерге анықтама береді. Реакция типтерін анықтайды

Оқушылардың басым бөлігі: Теңдеулер шешеді. Оксидтердің маңызын сипаттайды

Кейбір оқушылар: АКТ пайдаланып тәжірибелер көрсете алады.

Тілдік мақсат



Оқушылар:


Негізгі сөздер мен тіркестер: Оксидтер, Қышқылдар, Негіздер, Тұздар

Сыныптағы диалог үшін пайдалы тілдік бірліктер ХИМИЯЛЫҚ тіл

Талқылауға арналған сұрақтар: Оксидтердің бір-бірінен айырмашылығы неде?

Оксидтердің маңызы қандай?

Күнделікті тұрмыста қандай оксидтерді, қандай жағдайда кездестіреміз




Сіз неліктен екенін айта аласыз ба?




Тыңдалым мен оқылым бойынша ұсыныстар:




Алдыңғы оқу

Хлор және оның маңызды қосылыстары, қасиеттері, алынуы және қолданылуы

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Басы


Ұйымдастыру кезеңі

(психологиялық дайындық) «Қай елде, қалай амандасады?»



1-тренинг. «Пазла» тәсілімен топқа бөлу

1. Ынтымақтастық атмосферасын құрады.Топқа бөлінеді

Үй тапсырмасын пысықтау.




Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет