Сабақ 3 Ондық бөлшектерді координаталық сәуледе кескіндеу, ондық бөлшектерді салыстыру



бет1/5
Дата18.02.2020
өлшемі360,6 Kb.
#58300
түріСабақ
  1   2   3   4   5
Байланысты:
ҚМЖ


Тақырыбы:

сабақ 3

Ондық бөлшектерді координаталық сәуледе кескіндеу, ондық бөлшектерді салыстыру

Күні,айы: 31.01.2020

Мұғалімнің аты-жөні: Л.Ж.Турегельдина

5 «Б» сынып

Сабаққа қатысқан оқушылар саны:

Сабаққа қатыспаған оқушылар саны:

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

5.5.2.4

Ондық бөлшектерді жазып оқу, ондық бөлшектерді координаталық сәуледе кескіндеу;

5.1.2.26

Ондық бөлшектерді салыстыру;



Сабақ мақсаты

Барлық оқушылар:

Оқушыларға ондық бөлшектерді салыстыра білу, координаталық  түзу бойында кескіндей білу, ондық бөлшектерді жаза білуге дағдыландыру.



Оқушылардың басым бөлігі:

Есте сақтау қабілетін, жан-жақты ойлау қабілетін, білім, білік дағдысын, іскерлікті дамытады.

Кейбір оқушылар:

Мәртебесі төмен және жоғары сұрақтар қойып үйренеді, қарсы сұрақ қоя біледі;

-Оқушының сыни ойлауы қалыптасады.


Бағалау крийтерилері

Білу және түсіну:

-оқушылар координаталық сәуленің анықтамасын біледі;

-координаталық сәуледе ондық бөлшектердің орналасу ретін біледі;



Қолдану:

-оқушылар ондық бөлшектерді координаталық сәуледе кескіндей алады.



Тілдік мақсат

Ондық бөлшек-Десятичный дробь-Decimal fraction

Координаталық сәуле-Координатный луч- Coordinate beam

Бірлік кесінді-Единичный отрезок- Unit interval


Пән аралық байланыс

Тарих, әдебиет, жаратылыстану

АКТ пайдалану




Алдыңғы меңгерілген бөлім

Ондық бөлшектерді салыстыру ережесі, ондық бөлшекті координаталық сәуледе кескіндеу тәртібі

Құндылықтарды дарыту

Білім алуға деген жауапкершілік, өзіне деген сенімділік, жұпта жұмыстану арқылы бір-біріне көмек беру, бірінің пікірін бірі бағалау құндылықтары сабақ барысында жүзеге асады, топтық жұмыстарда бірін-бірі құрметтеу, көмектесу.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңдері

Жоспарланған жұмыс

Ресурстар

Сабақтың басы(10 минут)

І. Ұйымдастыру:

Оқушылармен амандасу, оқушы қатысымына және сынып тазалығына назар аудару. «Ыстық алақан» әдісі арқылы психологиялық ахуал тудыру.



Үй тасырманы тексеру:



II.Білімді белсендіру.

Мақсаты: өткен тақырыптар бойынша оқушы білімін қайталау және бекіту. Нұр – Сұлтанның көрікті жерлерін аралау арқылы «Абай» кітап үйіне жету.



«Бәйтерек» аялдамасы

«Сұраққа жауап» әдісі

 1. Ондық бөлшек қалай жазылады?

 2. Кез келген жай бөлшекті ондық бөлшек түрінде жазуға бола ма? 

 3. Кез келген ондық бөлшекті жай бөлшек түрінде жазуға бола ма? 

 4. Ондық бөлшектер қалай салыстырылады?

 5. Координаталық сәуледе ондық бөлшектер қалай салыстырылады?



Бағалау: Монета арқылы






Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет