Сабақ 31. 01. 2017ж. Мектеп тренері: Кадиева Айгүл Тақырыбы



бет1/2
Дата23.05.2017
өлшемі0,84 Mb.
#16582
түріСабақ
  1   2
Бекітемін:

мектеп директоры Алимбаев Б.




14-күн 1-сабақ



31.01.2017ж. Мектеп тренері: Кадиева Айгүл

Тақырыбы:

Оқытуды жоспарлауда ОүБ әдістемесін пайдалану.


Мақсаты:

Мұғалімдер өздерінің тәжірибесі және бағалау мақсаты мен оның қолданылу әдістемесін зерделеу негізінде оқу үшін бағалаудың әртүрлі тәсілдерін әзірлейді.

Оқу нәтижесі:

Мұғалімдер оқу үшін бағалау мәні туралы білімдерінің және оның оқыту тәжірибесінде қолдану әдістемесі негізінде қалыптастырушы бағалаудың формалары мен әдістерін әзірлейді.

Түйінді идеялар:

Бағалау үдерісінің (оқу үшін бағалау) оқыту мен оқудың ажырамас бөлігі екенін түсіну мұғалімдердің түйсігінде үлкен өзгерістердің жүзеге асырылуын талап етеді, себебі олар бағалауды оқу үдерісін аяқтайтын үдеріс ретінде дәстүрлі түрде қабылдауға үйреніп алған.




Сабақ барысы:




Тренер іс-әрекеті

Мұғалімнің іс-әрекеті

Бағалау түрі

Психологиялық жағымды атмосфера қалыптастыру.

5 мин.

Тест: "Суреттен нені байқадыңыз?"Ағаш түрлері арқылы мінезді табу

9 ағаш түрлерінің біреуін таңдайды





Команда құруға арналған жаттығу.

5 мин.


Эйфель мұнарасы, Бәйтерек, Хан шатыры суреттерінің қиындылары арқылы 3 топқа бөлу

Топқа бөлінеді.




Кіріспе.

Таныстырылым

15мин.



- Өзін-өзі және өзара бағалау.

- Критериялды бағалау



Таныстырылым бойынша топтар өз ойларын айтады

Топтар бір – бірінің қаншалықты түсінгенін

«Басбармақ» арқылы бағалайды



Эйфель мұнарасы, Бәйтерек, Хан шатырын жасау
30мин.

Эйфель мұнарасы, Бәйтерек, Хан шатыры Мұғалімдер бағалаудың

критерийлерін әзірлейді (орнықтылығы, биіктігі, құрастыруға жіберілген уақыт, т.б.). Содан кейін топтар жасаған үлгілерін өзара бағалайды.



Мұғалімдер тапсырманы орындайды, критерийлер құрады, бір-бірін бағалайды


«Басбармақ» арқылы бағалайды


Сергіту сәті

«Есім әріптерінен басталатын сөйлем».



10 мин.

Мұғалімдерге өз есімдерінің бастапқы әріптерінен сөйлем құрау тапсырылады. Мысалы: Айгүл «Айшықтай иілген гүл үзіле лүпілдейді»

Өз есімдерінің бастапқы әріптерінен сөйлем құрайды.




Үлестірме материалымен жұмыс. Топтарға бөліп беру«Ойлан,бірік,бөліс» әдісі

20мин.



Ресурстар:

- Бағалаудағы мұғалімнің рөлі

- Қорытынды бағалау үдерісі

- Оқушылармен сабақ мақсаттарын талқылау

- Жазбаның мақсаты

- Өзін - өзі бағалау

(Білім беру платформасын қараңыз).


Мұғалімдер үлестірме материалдарын оқып, талқы-лайды


«Басбармақ» арқылы бағалайды


Рефлексия

5мин.


Күн бойынша рефлексия:

  1. Маған бүгінгі сабақ барысында қиындықтар туғызды.

  2. Мен бүгінгі сабақты жақсы түсіндім.

  3. Мен бүгінгі сабақты түсіндім және өз сабақтарымда қолдана аламын.

Сабақтан алған әсерлері мен ұсыныстарын жазады.






Каталог: uploads -> doc -> 127a
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
127a -> Әдебиеттік оқу 4«А» сынып Адамның нашар мінезі Жаңа сабақ
127a -> Құлагер” әлем әдебиетіндегі классикалық поэмалар қатарында өз орны бар поэма, қазақ поэзиясының құдіретті туындысы
127a -> Жалпы редакциясын басқарған: Күлімхан Жәйшібекова
127a -> Сабақ Қазақ тілі : 1 сынып Тақырыбы : Бассейнде Білімділік: Оқушыларға сабақ аясында шағын мәтіндер негізінде жаңа сапалық атауларды меңгерту
127a -> Сабақ бойынша рефлективтік есеп


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет