Сабақ: қазақ тілі Мектеп: "№4 жалпы орта білім беретін мектеп"



бет1/3
Дата25.08.2017
өлшемі242,42 Kb.
#27682
түріСабақ
  1   2   3
ҚЫСҚА МЕРЗІМДІ САБАҚ ЖОСПАРЫ

Сабақ: қазақ тілі

Мектеп: "№4 жалпы орта білім беретін мектеп" КММ

Күні: 03.05. 2017 ж.

Мұғалім: Камзанова Бактыгуль Майжановна

Сынып: 4

Қатысқандар саны:20

Қатыспағандар саны: 0

Сабақ тақырыбы: Жыл басы

Сабақ негізделген оқу

мақсаты

Т3 Құрамында таныс емес сөздер мен сөз тіркестері бар мәтіннің мағынасын контексте анықтап түсіну.

А4 Алдын ала дайындалған жоспар/өз жазбаларын қолданып әңгімені, оқиғаны мазмұндау.

О1 Мәтін немесе оның бөлімдерін оқу түрлерін қолданып (рөлге бөліп оқу, терме оқу) мәнерлеп оқу.

Ж3 Шағын мәтін құрастыруда сөйлемнің тиісті тыныс белгілерін қолдану.



Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар орындай алады:

Құрамында таныс емес сөздер мен сөз тіркестері бар мәтіннің мағынасын анықтап түсінедң, өз жазбаларын қолданып, әңгімені мазмұндайды,мәтінді мәнерлеп оқиды. Жазылым кезінде тиісті тыныс белгілерді қолдана алады.



Оқушылардың басым бөлігі:

Сөз таптарының түрлерін ажырата алады.



Кейбір оқушылар:

Тақырыпқа қатысты қосымша мәліметтерді айтады, өз ойын дәлелдей алады, мәтін бойынша ой қорытады,басқалардың жауабына баға береді.



Тілдік мақсат

Негізгі сөздер мен тіркестер:

Жыл басы, таласу





Алдыңғы оқу


Жыл мезгілдері туралы қайталау. Ұ

"Өз миыңды суретте" әдісі бойынша оқушыларға мидың суреті таратылып беріліп, оған меңгерген білімдерін білдіретін сөздермен толтырады.

Жоспарлан

ған уақыт

Жоспарланған жаттығулар

Ресурстар

Бағалау

Басы

3 мин
5 мин



Ұйымдастыру кезеңі:

1.Амандасамын

2.Сыныпты төрт мезгіл суреттері бойынша топқа бөлемін.

3.Психолгиялық ахуал қалыптастырамын.

"Шаттық шеңберде" тұрып сынып оқушылары бір-біріне бүгінгі күнге сәттілік тілейді.

"Сәлемдеме жіберіңіз" әдісі Ұ

Кітапты бірнеше қабат қағазға ораймын. Ішіне әр қағаздардың жұмбақтар жасырамын. Оқушылар әуен ойнап жатқан кезде, оралған затты сынып ішіне береді. Әуен тоқтаған кезде, оралған заттың бір қабатын ашады да, ішіндегі жұмбаққа жауап береді.


Өзінше ноян қорқақ кім? (қоян)

Aлмастан тыным, шабады ? (құлын)

Ұзын - ұзын із келер, ұзын бойлы қызкелер. (жылан)

Қисық ағашқа қар жұқпас. (сиыр мүйізі)

Иесіне адал, бөтенге қатал. (ит)

Қошқар мүйіз үйі бар, кіріп соған бұйығар. (ұлу )

Aйдарлы ағам таң атпай айғайлайды (әтеш)
Жұмбақтың шешіміндегі сөздерді жалпылама не деп атаймыз деп, оқушылардан сабақтың тақырыбы не туралы екенін өздеріне анықтату.

Сабақтың мақсатымен оқушыларды таныстыру.



Суреттер: қыс, көктем, жаз, күз


Оралған зат, жұмбақтар



Слайд, интербелсен-ді тақта



Қол сигналы

дұрыс

бұрыс

Сабақтың ортасы

5 мин
Дескриптор

10 мин

Дескриптор


1- тапсырма Ұ

"Жыл басы" ертегісі( мәтін)

Оқушылар интербелсенді тақтадан "Жыл басы" ертегісін оқиды.



Интербел- сенді тақта
Флипчарт, маркер, түрлі-түсті қағаз


Смайликтер

«Бас бармақ»


дұрыс
бұрыс



Каталог: uploads -> doc -> 134a
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
134a -> Сабақтың тақырыбы Ж. Кәрбозин. Жиырма тиын Мақсаты
134a -> Сабақ жоспары. Өткізуші: Таткенова Гүлбану Хайдарқызы
134a -> Сабақ Тақырыбы: Қазақ халқының және әлем халықтарының қолөнер түрлері
134a -> География пәнінің жаңа оқыту технологиясы
134a -> 3 Негізгі бөлім і-тарау Әр түрлі ортадағы элетр тогы тарауының қысқаша теориясы
134a -> Сабақ жоспары: Сабақ тақырыбы: Бір орыннан ұзындыққа секіру. Сабақ мақсаты
134a -> Ұйымдастырылған оқу қызметінің технологиялық картасы Білім беру салалары : Таным
134a -> Деңгейлеп-саралап оқыту технологиясы


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет