Сабақ жоспары сабақ: Әдебиеттік оқу Мектеп: №109 Күні



Дата19.02.2017
өлшемі76,12 Kb.
#11115
түріСабақ


Айтанова Жарқын Жақсылыққызы

Қызылорда облысы Қармақшы ауданы Ақтөбе ауылы

109 орта мектептің бастауыш сынып мұғалімі


Сабақ жоспары


САБАҚ: Әдебиеттік оқу

Мектеп: № 109

Күні:

Оқытушының аты-жөні: Айтанова Жарқын

СЫНЫП: 3 «А»

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар:

Тақырыбы:

Қайырымдылық

Сабақтың мақсаттары

Мәтінді жүйелеп әңгімелей білуі тиіс.

Мәтінді оқып, әлсізге көмектесу керектігін түсінуі тиіс

Ойын қорытып, пікірін айтуы тиіс


Күтілетін нәтиже

Мәтінді түсініп оқиды,әңгімелейді.Постерде жазып көрсетеді.Өз ойын тұжырымдап айтады.

Алдыңғы білім

Алдындағы « Торғай » мәтінімен байланыстыра отырып , салыстыру,жетілдіру.

Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған әрекеттер

Ресурстар

Басы

Ұйымдастыру кезеңі

6мин

Ортасы

Жаңа сабақ
3мин


12 мин

Жаңа сабақты пысықтау

12 мин

Соңы

Қорытынды

10 мин

үйге тапсырма

1 мин

Рефлексия 1мин






  • Сыныпта жағымды ахуал туғызу.

Үлкенге де сіз,

Кішіге де сіз.

Құрметпенен сіздерге

Бас иеміз біз.



  • Топқа бөліну: төсбелгі арқылы

Ойын: « Өрмекші» әдісі

Кубик қырлары бойынша сұрақ қойып, жауап алу арқылы өткен сабақты бекітеміз.



  • Мәтін не туралы?

  • Оқиға қашан болды?

Бозторғай неге бір орнында тұрып шырылдады?

Торғай қайда құлап түсті?

Торғайды жыланнан кім құтқарып қалды?

Ақбілек қалай құтқарып алды?

(Үш шапалақ арқылы бағалау)

Ақбілектің бойынан қандай жақсы қасиетті көрдің?



  • Ойын: «Ойнайық та , ойлайық»

Көбейту амалына берілген есептерді шешу арқылы «Қайырымдылық » сөзі шығады.

  • М.Сүндетов туралы айтады

Мағзұм Сүндетов 1936 жылы 29 қаңтарда Атырау облысы Дассор ауданында дүниеге келген. 1999жылы өмірден озған .Соның өзінде көптеген шығармаларын жазған .Мысалы:Еліктің лағы, Ескексіз қайық, Бесқонақ т.б

  • Оқулықпен жұмыс.

  • Әңгімені толық оқиды.

  • Сөздік жұмыс түртіп алу

Бәкене – аласа;

Қақ – іркіліп қалған жауын суы

Ашыққан –қарны ашқан


  • Мәтін үш бөлімге бөлініп беріледі.Жұпта,топта талдайды.

  • постерде қорғайды,бөлімге ат қояды

(Екі жұлдыз,бір тілек арқылы бағалау)

  • Топтық жұмыс:

І топ Мұхтарға мінездеме бер

ІІтоп «Мұхтардың орнында сен болсаң не істер едің?»эссе жазу

ІІІтоп Қайырымдылық деген не? Қайырымдылыққа тағы не жатады?

(Бармақ арқылы бағалату)


Кеңейтілген тапсырма алынады

Кеңейтілген тапсырма №1

Оқушының аты- жөні______________________________

Сөздерді мағынасына сай сәйкестендір.




Бәкене –


қақ –
ашыққан

іркіліп қалған жауын суы

қарны ашқан
аласа


Кеңейтілген тапсырма № 2

Оқушының аты -жөні________________________________


Сөздіктегі сөздерді мағынасымен жаз.




Бәкене


қақ

ашыққан





Кеңейтілген тапсырма № 3

Оқушының аты -жөні________________________


Сөздіктегі сөздерді берілген мағынасымен бірге жазыңыз.





Әңгімелеу

« Сұрақтары бар қорапша »


Стикерлер


АКТ

Кітаптар


Презентация
Википедия

Кітаптар
Кесте


жұлдызша


Кеңейтілген тапсырма













Каталог: 2015
2015 -> Реферат kz Қазақша рефераттар сайты Талғат Амангелдіұлы Мұсабаев Қазақстанның ұлттық ғарыш агенттігінің төрағасы. Ғарышкер, техника ғылымдарының докторы
2015 -> Сабақтың тақырыбы: Реактивті қозғалыс Сабақтың мақсаты: Білімділік: Реактивті қозғалыс туралы түсінік беру
2015 -> Сабақың мақсаты: Білімділік
2015 -> БАҒдарламасы қазақ филологиясы кафедрасы Орал-2014
2015 -> Реферат kz Қазақша рефераттар сайты Жердегі сұлулықтың мекені
2015 -> Реферат kz Қазақша рефераттар сайты Жердегі сұлулықтың мекені
2015 -> Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
2015 -> Абай және кітапхана
2015 -> «Бәріде Жеңіс үшін!!! Шығыстың қос шынары» Сыныбы: 7 Мақсаты
2015 -> Сабақтың атауы Құлын мінген бала Мақсаты


Достарыңызбен бөлісу:




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет