Сабақ: Мақта қыз бен мысық (2-сабақ) Мектеп: №21 жоббм күні



бет1/4
Дата29.06.2017
өлшемі1,96 Mb.
#20550
түріСабақ
  1   2   3   4
Сабақ жоспары

Қазақ тілі 4 тоқсан

САБАҚ: Мақта қыз бен мысық

(2-сабақ)



Мектеп: №21 ЖОББМ

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні: Г.Е.Қожахметова

Сынып:

Қатысқандар:

Қатыспағандар:

Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары

1.1.5.1. Тыңдаған шағын мәтінді қаншалықты түсінгенін қимыл мен қысқа жауап арқылы білдіру және сұрақ қою

1.2.5.1. Қысқа фильмдер мен тыңдалым материалдарының сюжетін өз сөзімен сипаттау;

1.3.4.1. Мұғалімнің көмегімен мәтіннің мазмұны немесе иллюстрация бойынша қарапайым (кім? не? қандай?, қанша?) сұрақ қоя білу.

1.5.1.2. Сөйлеу барысында көптік/тəуелділік/ жіктік /септік жалғауларын мұғалімнің көмегі/үлгісі бойынша қолдану



Ойлау дағдылары

Білу және түсіну. Білімді қолдану.

Бағалау критерийлері

Түсінгенін қимыл арқылы көрсетеді, сұрақтар құрастырады.

Сюжетті өз сөзімен сипаттап айтады .

Сөйлеу кезінде жалғауларды қолданып, Кім? не?, қандай?, қанша? сұрақтарына жауаптарды анықтайды.


Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар орындай алады: Мұғалімнің көмегімен тыңдалған материалды түсінеді;

Оқушылардың көпшілігі орындай алады: Мәтіннің мазмұнын суреттер арқылы есінде сақтайды.

Кейбір оқушылар орындай алады: мұғалімнің берген үлгісі бойынша жалғауларды жалғауларды дұрыс қолданады.


Тілдік мақсат

Оқушылар орындай алады:


Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:

Айтылым мен жазылым үшін қолдануға болатын

тіркестердің жиынтығы (жиынтықтары):





Жоспар

Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығу түрлері

Ресурстар

Басы


Сыныптағы әрекеттер тәртібі:

Ұйымдастыру кезеңі. «Драма» әдісі



1.Төменде ұсынылған суреттерге назар салып

көріңіз.Мұғалім үстелдің үстінде ертегі желісінің кейіпкерлерінің суреттерін қойып, оқушыларды 3 топқа бөледі.

Топтық жұмыс:

Топта отырған оқушылар «Мақта кыз»,

«Мысық», «Дүкенші» болып бөлінеді. Ертегідегі кейіпкерлердің іс-әрекеттерін «Драма әдісі» арқылы көрсетіңіз.



Бағалау критерийі

Дескриптор

Мәтінді қаншалықты түсінгенін қимыл арқылы көрсетеді.


- тақырыптың мазмұнына қайталайды;

-кейіпкердің рөлін сахналайды.



Қ.Б. Шапалақ арқылы бағалау
2. «Мақта қыз бен мысық» ертегісінің желісін хикая картасын қолданады.

«Хикая картасы» әдісі арқылы оқушылар ертегі желісін графикалық органайзерлер арқылы таныстырыңыз.



Каталог: uploads -> doc -> 0037
doc -> Сабақ тақырыбы: Шерхан Мұртаза «Ай мен Айша» романы Сабақ мақсаты: ҚР «Білім туралы»
doc -> Сабақтың тақырыбы Бала Мәншүк ( Мәриям Хакімжанова) Сілтеме
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
0037 -> Сабақтың тақырыбы: Ғарыш әлемі Сабақтың мақсаты: Білімділік
0037 -> Сабақтың тақырыбы: Логика және логикалық амалдар. Мақсаты


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет