Сабақ негізделген оқу мақсаты



Дата24.07.2017
өлшемі44,68 Kb.
#21961
түріСабақ

Сабақтың тақырыбы: «Ат»ойыншығын жасау

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары):

Өзін-өзі қызмет етуге қажет құрал-жабдықтар , оларды пайдалану жолдары туралы түсінік беру. Есте сақтау қабілеттерін дамыту. Заттарды ұқыпты, таза ұстауға тәрбиелеу..

Сабақ мақсаттары:

Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады: Құс панносын жасауды үйренеді.

Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады: Құс панносын жасауды үйреніп, жасайды

. Оқушылардың кейбіреулері мынаны орындай алады: Құс панносын жасауды үйренеді,бірақ жасай алмайды.



Тілдік мақсат:

Ауызекі сөйлеу

Ресурстар:

Мата, әр түрлі жіптер

Пәнаралық байланыс:

Математика,бейнелеу

Алдыңғы оқу:

«Құс панносын тігу»




Сабақтың жоспары

Сабақ барысы

жоспарланған уақыт

Берілетін тапсырмалар

Бағалау критерийлері



Ұйымдастыру кезеңі

(психологиялық ахуал қалыптастыру) 2 мин

Кел балалар, күлейік!

Күлкіменен түлейік!

Қабақ түйген не керек?

Көңілді болып жүрейік.

Кел балалар, күлейік!

Күлкіменен түлейік!

Күлкі көңіл ашады,

Күліп өмір сүрейік!



Хормен қайталайды.

Үй тапсырмасын сұрау

7 мнн


Оқушылардың тексеріп, Құс панносын бағалау Материалмен, қағазбен, матамен жұмыс істегенде қандай ережені есте сақтау керек?

Үй тапсырмасын көрсетеді

Қызығушылығын ояту 3 мин
(Жаңа сабақ)

Мағынаны тану10 мин
Ой толғаныс 10 мин

Құрал-жабдықтар. Оқу, әңгімелеу. Еңбек сабағында ұстайтын құралдар, қауіпсіздік ережесі.Оқулықпен жұмыс. Іштей оқу. Тізбектей оқу

.1. Жапсырмалау. Заттарды әшекейлеу тәсілі. Дайын жапсырмалауды бантикпен немесе бояулы суреттермен әшекейлеу. 2.Матамен жапсырмалау, түсіндіру, талдау. Көрсету. Суретке талдау. Оқулықпен жұмыс. Іштей оқу. Тізбектей оқу

Жұмбақтар шешу. Жауабы: қайшы, жіп



Жұмбақтар шешеді

Сабақты бекіту 5 мин



Қандай қауіпсіздік ережесін білеміз? Қайшыны қалай ұстаймыз? Жұмыс соңында не істейміз? Ине мен түйреуішті не істейміз?

Сұрақтарға жауап алу.



Сұраққа жауап береді

Үйге тапсырма

(Білу, түсіну 3 мин)



1-деңгей: Төрт түліктің қандай пайдасы бар туралы әңгімелеу
2-деңгей: Төрт түлік туралы мақалдар жаттау



Төрт түліктің қандай пайдасы бар туралы әңгімелеп береді Төрт түлік туралы мақалдар жаттайды



Шығармашылыққа, ғылыми зерттеушілікке бағытталған тапсырмалар


3-деңгей: «Бақташы» әңгіме құрау.

«Бақташы» әңгіме құрайды.

Бағалау 2 мин


Мадақтау




Кері байланыс 3 мин

Бүгінгі сабақта не жасап үйрендік?

Саған ұнады ма?



Саған не ұнамады?









Рефлексия







Сабақтың мақсаты мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімді болды?




Сабақтың мақсаты мен сабақта жоспарланған іс-әрекеттерді орындауда не тиімсіз болды?











Келесі сабақта өз жоспарыңызға қандай өзгерістер енгізген болар едіңіз?






Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет