Сабақ тақырыбы Көбейту Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары



бет1/2
Дата06.02.2020
өлшемі2,66 Mb.
#57360
түріСабақ
  1   2
Байланысты:
2 Көбейту
Туған өлкенің флорасы мен фаунасы, Екі әріп төрт, Орақбаева Қ,Абекенова А Ми -31 8 апта-1, Орақбаева Қ,Абекенова А Ми -31 8 апта-1, Орақбаева Қ,Абекенова А Ми -31 8 апта-1, География 10-сынып 1. 1 . Жалпыгеографиялық әдістер Зерттеу әдістері түрлері Презентация

Пәні: Математика Мектеп:

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Мұғалімнің аты-жөні:

3В « Көбейту және бөлу. Есептер.»

Ортақ тақырып: «Тиімді тамақтану» Қатысқандар саны:

Күні: Қатыспағандар саны:

Сынып: 2

Сабақ тақырыбы

Көбейту

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары

2.1.2.1.Көбейтуді бірдей қосылғыштардың қосындысын табу, бөлуді нысандарды мазмұнына қарай жəне тең бөліктерге бөлу ретінде түсіну.

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар:

•көбейтуді бірдей қосылғыштардың қосындысы ретінде түсінеді.



Көптеген оқушылар:

•көбейту амалының мəнін түсінеді жəне компоненттердің аттарын біледі



Кейбір оқушылар:

•көбейту компоненттерінің аттарын өрнектерді жазуда жəне оқуда қолданады.




Тілдік мақсаттар

Оқушылар:

•көбейту мен бөлудің орындалу мəнін түсіндіре алады.

Пəндік лексика жəне терминология:

Көбейту, көбейткіш, көбейтінді, көбейтіндінің мəні.

Диалог/жазбаша жұмысқа қажетті пайдалы фразалар топтамасы

Талқылау:

Сандардың əрқайсысы нені білдіретінін түсіндір.



Өрнекті оқы.



Жазылым:

Көбейтуге берілген өрнектерді жазу.




Бағалау критерийлері

Көбейтуді бірдей қосылғыштардың қосындысы ретінде үйренеді.

Құндылықтарды дарыту

Дұрыс тамақтану, денсаулықты сақтау. Өзге пікірін тыңдау, Өз ойын еркін жеткізу.

Пәнаралық байланыстар

Жаратылыстану, дүниетану, музыка

АКТ қолдану дағдылары

Интербелсенді тақтамен жұмыс

Бастапқы білім

Бірдей қосылғыштарды қосып , заттарды топтап санай алады.

Сабақ барысы

Сабақ жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

Психологиялық ахуал

Топтарға біріктіру

Оқу міндетін қою

Сабақтың ортасы

1-тапсырма

Ойлау дағдысы-ның деңгейі
Критерий

Дескриптор

Есте сақта


2-тапсырма

Ойлау дағдысы-ның деңгейі
Критерий
Дескриптор

ҚБ

Қысқаша рефлексия

Сабақтың соңы

Қорытынды рефлексия


Кері байланыс



- Сәлеметсіздер ме, оқушылар!

(Сәттілік тілеу)

«33» жаттығу –ойыны тақ санда шапалақтау, жұп санды санау.

Ынталандыру.

Мұғалім дұрыс тамақтану жəне тамақтанудың орныққан тəртібін сақтаудың маңыздылығы туралы əңгіме жүргізеді.

«Пазлдар» арқылы топқа біріктіру. Әртүрлі шашыраңқы пазлдар беріледі оқушылар оларды біріктіру арқылы топқа бірігеді.




«Болжау» әдісі арқылы диалог ұйымдастырылады:

  • Мынау қандай амалдар?

  • Ендеше, сабақтағы оқу міндеті не туралы болмақшы?

Сабақ мақсатын анықтау

 2+2 3+3


2*2 3*2

- Бүгінгі сабақта мақсатқа жету үшін «дұрыс,бұрыс» әдісін қолданайық.

- Дұрыс орындаса – дұрыс белгісі

қате жіберілсе – х белгісін көтереді.



Білу

Суретке қара? Әр бумада неше зат бар? Қосындысын тап?



Білім алушы:

  • Суретке назар аударады

  • Әр қатардағы алмаларға назар аударады

  • Кестені толтырады

Дұрыс анықтаған оқушыларды мадақтау сөздерімен қолдаймыз

- Қанша оқушы дұрыс анықтады, қол көтеріңіздер?

- Кім анықтай алмады? Неліктен?

Әркім өзінің «дұрыс,бұрыс» әдісін қолданайық.

- Дұрыс орындаса – дұрыс белгісі



қате жіберілсе – х белгісін көтереді




Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет