Сабақ тақырыбы: «Менің сапарым»



Дата26.08.2017
өлшемі39,66 Kb.
#27905
түріСабақ
Қысқа мерзімді сабақ жоспары

Пән: Ана тілі

Сынып: 1 сынып

Сабақ тақырыбы:«Менің сапарым»

(Айтылым және тыңдалым)



Мектеп: «Сартомар орта мектебі» КММ

Мұғалімнің аты- жөні: Кушкинбаева Г.С.


Оқу мақсаты:

1.1.6.2 Сөйлеу барысында сипаттау сөздерін қолдану

Табыс критерийлері:

Барлық оқушылар орындай алады

  • басқылырмен лайықты түрде сөйлесе алады;

  • ым-ишараны қолданып, мәнерлеп сөйлеседі;

  • пікірлерін жеткізе алады




Оқушылардың көпшілігі орындай алады:

  • мәтінді мазмұндайды.

Кейбір оқушылар орындай алады:

Алдыңғы оқу:

  • Оқушылар кейіпкерлерді айтай алады;

  • Кейіпкердің іс-әрекетіне байланысты өз көзқарастарын жай сөйлеммен білдіре алады

Жоспар

Сабақ кезең

дері

Жоспарланған жаттығу түрлері

Ресурс

тар

Басы

3-5минут

1.Психологиялық дайындық.

Көңілді әуен ырғағымен шеңбер бойына тұрғызу



Ойын:«Көзіңмен амандас»(Ойын ережесі: Шеңбер бойымен орналасқан оқушылар әуен қосылған кезде бір-бірімен көзбен амандасып,сөйлеседі.Ыммен,көзінің қозғалысымен бір-бірінің қал-жағдайын сұрау керек. Екінші оқушы оған көзінің қозғалысымен жауап береді.)

2.Сабақ тақырыбымен таныстыру және мақсат қою.

  • Саяхат туралы әңгімелесеміз;

  • Саяхат туралы ән үйренеміз.

  • Табыс критерийлерімен таныстыру (барлық оқушыға арналған)

Ноутбук, баяу ырғақты

әуен











Ортасы

27-30 минут


3. Оқулықпен жұмыс

  • Суреттегі кейіпкердің сөзін оқыту

  • Жетелеуші сұрақтар:

-Суретте кім?

Ол қайда дем алды?

Демалысы қалай өтті?

Ол демалыстан қандай базарлық ала келді?



4.Кел,сөйлесейік!

(Тапсырмалар орындау)

1.Жұбыңмен сөйлес. Сөзіңді үлгіге қарап,құра.



Айтылуға міндетті ақпарат

Қосымша ақпарат

1.Барған жерің туралы қысқаша мәлімет айт.

2.Көрген үш нәрсенің туралы әңгімеле.

3.Ол жерге қай мезгілде баруға болады?


1.Қай жерде тамақтануға болады?

2.Қайда орналастың?



2.Стикерлерге қосымша ақпарат жаз немесе шартты белгілер арқылы көрсет.

5.Сергіту сәті«Жолың болсын жолаушы!» әнінің сөзіне сәйкес қимылдар ойластыру



6. Тапсырма орындау

1.Мағынасы бірдей сөздерді тап, сәйкестендір

Берілген сөздер: кездесу, амандасу , қайтып келу,сапар,оралу,саяхат,қол алысу.

2. «Саяхат,сапар» сөздеріне анықтама ойла.



Оқулық,

суреттер


Кесте

Стикер


Лер
Ноутбук,диск
карточкалар

Соңы

10-13 минут

7.Бекіту

1.Сапарға шығатын жолаушыға қандай тілектер айтылатынын болжау

2. Ән шырқайық!

«Жолың болсын жолаушы!»



8. Бағалау

-Бүгін сендер алдыларыңа қандай мақсат қойып едіңдер?

-Жеттіңдер ме?

-Бүгінгі сабағымызды қорытындылай келе:

-Мен өзімді мақтай аламын,себебі....

-Мен өз сыныптастарымды мақтай аламын,себебі...



-Мен бүгін бүгін өз ұстазымды мақтай аламын,себебі...

Әннің мәтіні жазылған үлкен қағаздар


Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет