Сабақ тақырыбы Презентацияларға арналған ақпарат



Дата13.02.2020
өлшемі0,73 Mb.
#57895
түріСабақ
Байланысты:
4 сынып 12,02,2020
9 Б 15,01,2020ж Бірөлшемді массив, 9 Б 15,01,2020ж Бірөлшемді массив
Қысқа мерзімді жоспар

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

Веб жобалау.



Мектеп:Ұзынағаш ОМ

Күні: 12.02.2020ж

Мұғалімніңаты-жөні: Кыпшакбаев Ж.

Сынып:4 «В»

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақ тақырыбы

Презентацияларға арналған ақпарат

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

4.2.3.1 слайд үшін макет таңдау;

4.3.1.1 ақпарат іздеу (компьютердегі файлдар мен бумалар, құжаттағы мәтін үзіндісі);

4.3.2.1 браузер параметрлерін қолдану (бетбелгілер жасау, журналды және жүктеуді көру);


Сабақ

мақсаттары

- слайд үшін макет таңдау;

ақпарат іздеу (компьютердегі файлдар мен бумалар, құжаттағы мәтін үзіндісі) командаларын қарау

браузер параметрлерін қолдану (бетбелгілер жасау, журналды және жүктеуді көру);


Бағалау

критерийлері

слайд үшін макет таңдайды

ақпарат іздеу (компьютердегі файлдар мен бумалар, құжаттағы мәтін үзіндісі) командаларын қарастырады



браузер параметрлерін қолданады.

Тілдік мақсаттар

Пәндік лексика және терминология:

  • масштаб - масштаб - scale;

  • жұмыс алаңы- рабочий область -working area

  • суреттер кірістіру- Вставить картинки-Insert pictures

Диалогтар мен жазу үшін пайдалы сөз тіркестері:

  • Экология дегеніміз?

  • Елімізде қандай экологиялық мә-селелерден хабардарсын?

  • Қоршаған ортаның қорғаудың ересектер мен балаларға арналған ортақ экология ережесін құрас-тыруға бола ма?

Құндылықтарды

дарыту

Өмір бойы оқу, Қазастандық патриотизм және азаматтық жауапкершілік дағдысы қалыптасады.

Ойлау дағдылары

Білу, түсіну, қолдану

Пәнаралық

байланыстар

Ағылшын тілі, Орыс тілі, Дүниетану.

АКТ қолдану

дағдылары

Интербелсенді тақтаны қолдану дағдысын қалыптастыру , Learning apps сайты

Бастапқы білім

Презентация

Саралау

2-практикалық тапсырма арқылы орындалады.

Бағалау

Өзара бағалау, өзін-өзі бағалау, ауызша бағалау, от шашу

Ресурстар

Оқулық, интербелсенді тақта, Learning apps сайты

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Сабақтың басы
5 мин


Ұйымдастыру: Сәлемдесу, түгендеу

Шаттық шеңбері: «Жүректен - жүрекке» Оқушылар бір-біріне жақсы тілектер айтып, сабаққа көңілді қатысады.

Түрлі түсті стикерлер арқылы топтарға бөлу


Сабақтың ортасы

3 мин
8 мин

8 мин

5 мин

5 мин


1-тапсырма.



Дескриптор:

Таңбалануы мен қызметін сәйкестендіріп +белгісін қояды



(Қ.Б) «От шашу» әдісі




2-тапсырма. «Топтық жұмыс»

Браузерге бетбелгіні қою үшін қанй командаларды орындаймыз?

Дескриптор:

Бетбелгі қою командаларын жазады



(Қ.Б) «От шашу» әдісі

3-тапсырма.

Learning apps сайтынан «Ғажайыптар алаңы» ойыны



Дескриптор:

Таңбаларға қарап қызметін анықтайды



(Қ.Б) «От шашу» әдісі

Компьютермен жұмыс

Қоршаған ортаны қорғау тақырыбында 3-4 слайдтан тұратын презентация жаса




Сабақтың соңы

6 мин
Кері байланыс


Кері байланыс: «Бутерброд» әдісі

Оқушылардың бір тобы тақырып туралы жағымды пікір, екінші тобы сын, үшінші тобы тағы да жағымды пікір айтады.



Сабақ бойынша рефлексия

Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?

Жеткізбесе, неліктен?

Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?

Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма?

Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?



Бұл бөлімді сабақ туралы өз пікіріңізді білдіру үшін пайдаланыңыз. Өз сабағыңыз туралы сол жақ бағанда берілген сұрақтарға жауап беріңіз.

Жалпы баға

Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?


Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?



Сабақ бойынша рефлексия
Сабақ мақсаттары/оқу мақсаттары дұрыс қойылған ба? Оқушылардың барлығы ОМ қол жеткізді ме?

Жеткізбесе, неліктен?


Сабақ мақсаттарымен оқу мақсаттары дұрыс қойылған.оқушылардың барлығы берілген тапсырмаларды өз деңгейлерінде орындап оқу мақсатына қол жеткізе алды.
Сабақта саралау дұрыс жүргізілді ме?

Сабақта саралау тапсырмасы дұрыс жүргізілді. Саралау тапсырмасы сабақ соңында тест тапсырмасы түрінде орындатылды. Кейбір оқушылар берілген тапсырмалардың барлығын дұрыс орындай алды.


Сабақтың уақыттық кезеңдері сақталды ма?

Сабақтың уақыттық кезеңдері дұрыс сақталды.


Сабақ жоспарынан қандай ауытқулар болды, неліктен?

Сабақтың жоспарланған кезңдерінен ауытқулар болған жоқ.


Сабақтың жақсы өткен екі аспектісі (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?



  1. Оқушылар топтық жұмысты белсенді орындады.

  2. Жұптық жұмыста бірін бірі бағалау тиімді орындалды.

Сабақты жақсартуға не ықпал ете алады (оқыту туралы да, оқу туралы да ойланыңыз)?



Топтық жұмыста қолданылған Тарсия әдісі оқушылардың сабаққа деген қызығушылығын арттыра алды.
Сабақ барысында сынып туралы немесе жекелеген оқушылардың жетістік/қиындықтары туралы нені білдім, келесі сабақтарда неге көңіл бөлу қажет?
Сабақта Ануар Ертүлек, Шалқар Мақпал қатарлы оқушыларға әліде жоғары деңгей тапсырмаларын ұсыну керектігін ,ал Байназар Ақан, Әділет Ақыт қатарлы оқушыларға жтелеуіш сұрақтарды көбірек бағыттау керектігін байқадым.




Достарыңызбен бөлісу:




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет