Сабақтың мақсаты: Білімділік: Дамытушылық: Тәрбиелік



Дата04.05.2017
өлшемі6,96 Kb.
#15420
түріСабақ

  • Ашық сабақ
  • Тақырыбы: Қайталау
  • Сабақтың мақсаты:
  • Білімділік:
  • Дамытушылық:
  • Тәрбиелік:
  • Ойлау қабілеттерін, өз беттерімен
  • жұмыс жасауын дамыту, математикаға
  • деген қызығушылығын арттыру.
  • Алған білімдеріне жауапкершілікпен
  • қарауға,өз мүмкіндігіне сенуге,
  • үлкен жетістікке ұмтылуға үйрету.
  • Әдісі:сұрақ-жауап, көрнекілік,
  • есептерді шығару
  • Көрнекілік: кеспе қағаз, слайд, кесте,
  • логикалық тапсырма.
  • Сабақтың барысы
  • I. Ұйымдастыру кезеңі
  • Оқушылардың сабаққа даярлығын тексеру.
  • Психологиялық дайындық. Ойға толсын санамыз, Бестік болсын бағамыз. Баласындай бір үйдің, Тату болсын арамыз
  • Топқа бөлу
  • II. Қызығушылықты ояту.

I - топ

  • 8 санының құрамын тап? “ досын тап ”

II – топ Маймыл бұтақта банан жеп отыр. Оның әр қолында 1 – ден банан бар. Әр аяғында қолындағыдан 1 банан артық. Маймылда қанша банан бар?

Әр бұтақта 1, 2, 3, 4, 5, 6 банан бар. Осы банандарды 3 маймылға бұтақтан үзбестен теңдей бөліп бер. Әр маймылға қанша бананнан, барлығы қанша банан бар?

  • 1. Есепті шығар. Екі ыдыста 5 л құлпынай тосабы бар. Екінші ыдыста 3л.
  • Бірінші ыдыстағы тосап, екіншісіндегіден неше литр кем?
  • Шарты: Барлығы – 5 л Екіншісінде – 3 л Біріншісі екіншісіндегіден қанша кем? Шешуі: 5 – 3 = 2
  • 3 – 2 = 1 Жауабы: 1 л кем.
  • Мағынаны тану

I – топ Бір стакан айран 45 теңге, бір стакан сүт одан 15 теңге арзан. Екеуі қанша тұрады? II – топ Бір стакан айран 45 теңге, айран мен сүт 75 теңге тұрады. Бір стакан сүт қанша теңге тұрады? III – топ Бір стакан сүт 30 теңге, сүт пен айран 75 теңге тұрады. Бір стакан айран қанша тұрады?

  • Топтық жұмыс

I – топ: 38 + x = 80 II – топ: x – 38 = 42 III – топ: 80 – x = 38

  • 3 – тапсырма теңдеуді шешу
  • “Кім шапшаң?” ойыны.
  • Теңдік тура болатындай етіп, жақшалар қой.
  • I – топ: 42 – 1 + 2 = 39
  • 25 – 6 + 4 = 15
  • II – топ: 40 – 9 + 6 = 25
  • 35 – 5 – 2 = 32
  • III – топ: 8 – 13 – 5 = 0
  • 14 – 7 + 2 = 5
  • Кестемен жұмыс.
  • I –топ: Ондықтары да бірліктері де бірдей саннан
  • тұратын екі таңбалы сандарды жаз.
  • II – топ: Бірлігі тоғыз, ондығы әр түрлі екі таңбалы
  • сандарды жаз.
  • III – топ: Бірліктері әр түрлі, ондығы алтыға тең
  • болатын екі таңбалы сандарды жаз.
  • Ой қозғау
  • Үйге тапсырма:
  • 7. жазуды жалғастыр
  • Бағалау.
  • Рефлекция

Кері байланыс


Каталог: uploads -> doc -> 00df
doc -> Сабақтың тақырыбы Бала Мәншүк ( Мәриям Хакімжанова) Сілтеме
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
00df -> C = A+B есепті графикалық түрде бейнелеңдер
00df -> Сабақ жоспары. 2014-2015 оқу жыл 5-6 сыныптардағы математика курсын қайталау. 6 сағ
00df -> Сабақтың тақырыбы: Металдар және олардың құймаларының жемірілуі қоршаған ортаның ластануының нәтижесі, жемірілулуге қарсы күрес


Достарыңызбен бөлісу:




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет