Сабақтың тақырыбы Дене импульсі және күш импульсі Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары



Дата01.05.2020
өлшемі18,61 Kb.
#65307
түріСабақ
Байланысты:
Дене импульсі және күш импульсі
Нурик.эссе, Дене импульсі және күш импульсі, Дене импульсі және күш импульсі, Практическое занятие 7-1601005143139, таблица

Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы : Динамика негіздері

Мектеп:

Күні:

Мұғалім:

Сынып 9

Катысқандар:

Қатыспағандар:

Сабақтың тақырыбы

Дене импульсі және күш импульсі

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары

9.2.3.1 – дене импульсі мен күш импульсін ажырату

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар істей алады: Дене импульсі мен күш импульстерін, терминдерін біледі, анықтамасын айтады, формуласын жазады.

Көптеген оқушылар істей алады: Дене импульсі мен күш импульстерінің айырмашылықтарын ажыратады.

Кейбір оқушылар істей алады: дене импульсі мен күш импульсін тұрмыстық мысалдармен дәлелдей алады.

Бағалау

критерийі



  • дене импульсі мен күш импульсітерінің терминдерін біледі, анықтамасын айтады, формуласын жазады.

  • формуланы қолданып есеп шығара алады.

  • дене импульсі мен күш импульстерінің айырмашылықтарын талдайды.

Тілдік мақсаттар


Оқушы дене импульсі мен күш импульсін ажыратады, ауызша анықтама береді, формуласын сипаттап дәйекті баяндайды

дене - тело-body

күш –сила –forst

импульсимпульс - impulse



Құндылықтарға баулу

Шығармашылыққа, өмір бойы білім алуға баулу.

Пәнаралық байланыс

Математика

Алдыңғы білім

Күш.

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері



Ресурстар

Сабақтың басы

(10 мин)


Ұйымдастыру кезеңі.

Бүгінгі сабағымыздығың тақырыбында не жайлы баяндалады деп ойлайсыздар?

Қалыптастырушы бағалау:

«ББҮ» кестесі

Білемін

Білгім келеді













Сабақтың ортасы

(20 мин)


1-тапсырма: Оқулықпен жұмыс. «Маұынаны таны» әдісі.

Қалыптастырушы бағалау:Өзін өзі бағалау.

«Мәселені шешу парағы»әдісі (жеке жұмыс)

Тақырып

Ашу үшін не бар?

Түсінуге не қажет?

Нәтиже













2 тапсырма: оқулықтағы жаттығу 3,7 (1-2) орындау

(жұптық жұмыс)



Бағалау крийтерийі

Дескриптор

формулаларды пайдаланып есептер шығарады.



Есептердің шартын жаза алады;

Өлшем бірліктерді ХБЖ-не келтіреді;

Керекті формулаларды пайдаланады;сызба қолданады.

Шамаларды орындарына қойып, математикалық амалдарды орындап, нәтиже алады







Сабақтың соңы

(10 мин)


Керібайланыс: «Бағдаршам».

Үйге тапсырма: тест құрастыру.






Саралау – Сіз қандай тәсілмен көбірек қолдау көрсетпексіз? Сіз басқаларға қарағанда қабілетті оқушыларға қандай тапсырмалар бересіз?

Бағалау – Сіз оқушылардыңматериалды игеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлап отырсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасын сақтау









Достарыңызбен бөлісу:




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет