Сабақтың тақырыбы: Киімнің үлгілері және оған қойылатын талаптар Мақсаты: Күтілетін нәтиже



Дата21.07.2017
өлшемі43,98 Kb.
#21472
түріСабақ
Оқу ісінің меңгерушісі:

Пәннің аты:

Технология

Уақыты:

Сыныбы: 7

Сабақтың тақырыбы:

Киімнің үлгілері және оған қойылатын талаптар




Мақсаты:

Күтілетін нәтиже:

Оқушылар киімге қойылатын талаптармен танысады.

Киімге қойылатын талаптар туралы білімін дамытады.

Бел және иық киімдерінің ерекшеліктерін ажыратады.




Сабақтың кезеңдері:

Сабақта жоспарланатын іс-әрекет

Ресурстар ж/е әдістемеліктер

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс әрекеті

Психологиялық ахуал.




Шеңберге жиналып бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді




Ұйымдастыру кезеңі:

Сәлемдеседі

Оқушыларды түгелдейді



Сәлемдеседі




Топқа бөлу:

Жасырын суреттерді төңкеріп қояды.

Жасырын суреттерді бір-бірлеп алып, топқа бөлінеді.

1 – топ.Классикалық стильдегі киім.

2 – топ. Спорттық стиль


Суреттер


Үй тапсырмасы:
«Кім жылдам?» ойыны

1 Тігін машинасының түрлері

2. Тігін машинасының жобасын ең алғаш ұсынған кім?

3. Машина тігісінің түрлері.

4. Біріктіру тігісі.

5. Шеттік тігіс.

6. Бастыра тігу.

7. Жөрмеп тігу.

Қалаған ұяшықты ашып, жауап береді.



Нөмірленген ұяшықтар:


1



2


3



4



5



6



7





Жаңа сабақ:


Киім үлгілері және оған қойылатын талаптар.


Қызығушылық -ты ояту

Киім сөзіне ой қозғату.

Пікірлер айтады, бір-бірін тыңдайды,

иық және бел киімдері туралы өз ойларын айтады.



АҚТ



Ой толғаныс.

«Зерттеушілік әңгіме»

Тапсырма береді:

1.Бел киімдері және оған қойылатын талаптар.

2.Иық киімдері және оған қойылатын талаптар.


Мәтінді оқиды, дәптерлеріне жазады.

Тапсырма бойынша өз ойларын айтады. Болжамдарын, ұсыныстарын талқылайды.

Ұлттық киімдер үлгісіне постер дайындап, оны қорғайды.


Флипчарт, турлі түсті маркер.

Сарамандық жұмыс.

«Тірі қабырға» стратегиясы




Ұлттық киімдер үлгісін түрлі-түсті қағаздармен жасау.

Табыс критерийлері:

1.Ұлттық киімдерді бейнелеу шеберлілігі.

2.Эстетикалық талғамына сай болуы.

3.Шығармашылығы.


Түрлі-түсті қағаз, қайшы, желім.

Рефлексия

Сәйкестендіру тесті




1 –топ. Бел киімі – иықтан төмен түсіп туратын киімдер. Иық киімдері – мықымға бекітілетін киімдер.

2 – топ. Эстетикалық киім – қозғалысқа кедергі келтірмеу керек. Эксплуатациялық киім – сән бағыттарына лайық болуы.



Смайликтер жапсыру



Кері байланыс

«Сэндвич» әдісі




Киімге қойылатын талаптар бойынша: 1 жақсы, 1 сын, 1 мақтау




Үйге тапсырма:

Зат белгісіндегі таңбалар қандай ақпарат береді?

Күнделіктеріне жазады.




Бағалау:




Табыс критерийлері бойынша дескриптор жинағы.




Каталог: uploads -> doc -> 014c
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
014c -> Сабақтың түрі: Ашық сабақ Пәні: Әліппе. Сыныбы: 1 Сабақтың тақырыбы: ч дыбысы мен әрпі
014c -> Сабақ әдісі : Венн диаграммасы,сто,Сұрақ-жауап. Сабақ түрі : Аралас сабақ
014c -> СабақТЫҢ мақсаты: Етістік туралы алған білімдерін пысықтау, етістікті сөйлем ішінен
014c -> Көсемше,оның жасалуы мен түрлері


Достарыңызбен бөлісу:




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет