Сабақтың тақырыбы: У, Ы, д әріптері мен дыбыстары



бет1/2
Дата23.05.2017
өлшемі1,47 Mb.
#16656
түріСабақ
  1   2
Пәні: Тіл дамыту

Сабақтың тақырыбы: У, Ы, Д әріптері мен дыбыстары

Сабақтың мақсаты: У, ы, д дыбыстары мен әріптнрін таныту. Бұл дыбыстың кездесетін сөздерімен таныстыру, мағынасын таныту

Көрнекті құралдар: суреттер

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Әдіс -тәсілдері: көрнекілік

Сабақ барысы:
Ұйымдастыру

Оқушылардың назарын сабаққа аударамын.


Кіріспе әңгіме:

«Керекті әріпті қой» ойыны

...ық, қ...ыршақ, ж...лан, ...д...с, а...ам, қа..., ....ала, ...оп

Осы сөздерді пайдаланып, сөйлем құрайды



С
уретпен жұмыс:


Дәптермен жұмыс

Суретпен құралған мәтінін дәптерге жазады.



Ауызша жұмыс:

Уылдырық сөзін пайдаланып, сөз құрайды. Ол сөзге дыбыстық талдау жасайды.



Қорытынды___т,_м,_н_қандай_дыбыс_Күні:__Пәні:_Тіл_дамыту__Сабақтың_тақырыбы:_Ң,_Ғ,С_әріптері_мен_дыбыстары'>Қорытынды___Л,_ы,_д_қандай_дыбыс__Пәні:_Тіл_дамыту__Сабақтың_тақырыбы:_Т,_М,_Н_әріптері_мен_дыбыстары'>Қорытынды

Л, ы, д қандай дыбыс?

Пәні: Тіл дамыту

Сабақтың тақырыбы: Т, М, Н әріптері мен дыбыстары

Сабақтың мақсаты: Т, м, н дыбыстары мен әріптнрін таныту. Бұл дыбыстың кездесетін сөздерімен таныстыру, мағынасын таныту

  • Балаларға әріптерді таныту;

  • Сөздік қорларын молайту, алған білімдерін қалыптастыру

  • Елін мақтан етуге, сүюге тәрбиелеу

Көрнекті құралдар: суреттер

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Әдіс -тәсілдері: көрнекілік

Сабақ барысы:

Ұйымдастыру

Оқушылардың назарын сабаққа аударамын.



Кіріспе әңгіме:

«Керекті әріпті қой» ойыны

қа...ық, ...оқылдақ, ...ысық, та...ақ, а...а, қары...даш

сөздерді пайдаланып, сөйлем құрайды



Суретпен жұмыс:






Дәптермен жұмыс

Қыста айна, Айдалада ақ отау,

Көктемде су Аузы – мұрны жоқ отау

/Мұз/ /Жұмыртқа/

Тонын кие туған, Белі бүкір, алысқа түкір

Жалап бетін жуған /Мылтық/




Қорытынды

т, м, н қандай дыбыс?
Күні:

Пәні: Тіл дамыту

Сабақтың тақырыбы: Ң, Ғ,С әріптері мен дыбыстары

Сабақтың мақсаты: ң, ғ, с дыбыстары мен әріптнрін таныту. Бұл дыбыстың кездесетін сөздерімен таныстыру, мағынасын таныту

  • Балаларға әріптерді таныту;

  • Сөздік қорларын молайту, алған білімдерін қалыптастыру

  • Елін мақтан етуге, сүюге тәрбиелеу

Көрнекті құралдар: суреттер

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Әдіс -тәсілдері: көрнекілік

Сабақ барысы:
Ұйымдастыру

Оқушылардың назарын сабаққа аударамын.


Кіріспе әңгіме:

Ағада бар, Өмірде жоқ, Сарымсақты, сәбізді

Менде жоқ. Өңірде бар, Сауысқанды, сағызды

Жағада бар, Ауырда жоқ, Ең басында қай әріп?

Жеңде жоқ. Жеңілде бар. Сабы жоқ орақ тәрізді?

(Ғ) Бұл қай әріп? /Ң /С/



Суретпен жұмыс:



Дәптермен жұмыс

Берілген суретпен сөйлем құрап жазады



Қорытынды

ң, ғ, с қандай дыбыс?

Каталог: uploads -> doc -> 0d7d
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
0d7d -> Сабақтың тақырыбы: Компъютерлік графикада түстермен жұмыс істеу II. Сабақтың мақсаты: Білімділігі
0d7d -> Сабақтың тақырыбы: Бөлмемде не бар? Сабақтың мақсаты
0d7d -> Сабақ жоспары. 8- сынып Сабақ жүргізген мұғалімнің аты-жөні
0d7d -> 1. Паскаль тілінде мына мысалдың мағынасын жазыңыз


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет