Сынып математика сынып



бет1/2
Дата05.02.2022
өлшемі12,76 Kb.
#15870
түріСабақ
  1   2
  • Қостанай облысы, Жангелдин ауданы, Ақшығанақ ауылы Қ.Топаев атындағы орта мектебінің математика пәнінің мұғалімі Өсерова Алтынай Берікқызы
  • 5 сынып
  • математика
  • 5 СЫНЫП
  • Сабақтың мақсаты:
  • Білімділік: Өткен сабақты қайталау арқылы оқушылардың білімін тиянақтау. Жай бөлшектерді бөлу, жай бөлшектерді жай бөлшекке бөлуді бекіту.
  • Дамытушылық: оқушылардың математикалық білімі арқылы ойлау қабілетін дамыту; есептеу машықтарын жетілдіру; өздіктерінен жұмыс істеуге, жұмыста шапшандылық танытуға машықтандыру.
  • Тәрбиелік: өзін-өзі басқаруға, ұжымдалыққа, белсенділікке тәрбиелеу. Жауапкершілікті сезіне білуге үйрету.
  • Оқытудың әдісітері:
  • Сұрақ-жауап, көрнекілікпен жұмыс, талдау, өзіндік жұмысы, тест жұмысы, түсіндіру.
  • Сабақтың өткізу түрі:
  • топтық ойын сабақ
  • Сабақтың көрнекілік:
  • Деңгейлік тапсырмалар, слайд, карточка, тест, сөз жұмбақ
  • Сабақтың типі:
  • Бекіту сабағы
  • Пәнаралық байланыс:
  • әдебиет
  • Сабақ жоспары:
  • Сабақтың өту барысы :
  • 1.Ұйымдастыру кезеңі
  • Сұрақ-жауап бойынша
  • 3. Бөлшекті бөлшекке бөлу ережесі?
  • 4. Натурал сан бөлшекке қалай бөлінеді?
  • 5. Аралас сандар аралас санға қалай бөлінеді?
  • 2.Бөлшектің негізгі қасиетін айт?
  • Математикалық диктант
  • Бөліндіні бөлшек түрінде жаз
  • 7:12= 81: 5=
  • Бөлшекті бөлінді түрінде жаз
  • Төрттен бірдің квадраты
  • Алтыдан үш азайтылған алтыдан бір
  • Екіден бір көбейтілген үштен екі
  • Бір бөлінген бестен бір
  • Бестен екі бөлінген үштен екі
  • “Кім тапқыр?”-топтық жұмыс: Амалдарды орындау.
  • Сергіту сәті:
  • (Логикалық есептер мен мақал-мәтелдер)
  • Қайсысы көп : 2 метр ме, әлде 201 см ме?
  • Жарты теңгенің жартысы неге тең?
  • 3. 1 қолда он саусақ. 10 қолда неше саусақ.
  • 4. Ас адамның арқауы, ал компьютердің асы не?
  • 5. Жеті жұрттың тілін біл, ...
  • 6. Білікті бірді жығар, ...
  • Жауаптары:
  • 201 см
  • 25 тиын
  • 100 саусақ
  • Тоқ
  • Жеті түрлі білім іл
  • Білімді мыңды жығар
  • Ойын:
  • “Кім зымыранға тез отырады?”
  • Тақтаға әр топтың оқушысы шығады. Бірінші тапсырманы шығарып, жауабын бірінші сатыға жазады, топтың келесі мүшесі шығып шығарады. Қай топ бірінші дұрыс есептерді шығарып зымыранға отырады, сол топ жеңіске жетеді.
  • Дыбыстың ауадағы таралу жылдамдығы км/с. Дыбыс 3 км қашықтыққа неше секундта барады?
  • Баланың бір қадамы м. 100 м қашықтыққа жүргенде беле неше қадам жасайды?
  • 2- зымыран сұрақтары
  • Сөзжұмбақ шешу
  • Алымы бөліміне тең немесе одан үлкен бөлшек
  • 2*2 неге тең?
  • Бүтін және бөлшек бөліктен тұратын сан
  • Геометриялық фигура
  • Құрамында мәнін табу қажет болатын әріпті өрнек
  • Ең кіші жай сан
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6

Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет