іздеу: Ауада

Музыкалық сауаттылық
- Сабақтың тақырыбы: Оркестрмен тілдескен дирижер Ахмет Жұбанов «Ақ көгершін» әні
-тәжірибе.Бір кесек кебу топырақты стакандағы суға саламыз.Не байқадық?Көпіршіген не?Яғни топырақта ауа бар? 2-тәжірибе
- Сабақтың тақырыбы: Топырақтың маңызы
Есептің шешу жоспарын орындау және сұраққа жауапты құру
- ПОӘК 042-14. 01. 20. 168/02-2015 20. 05. 15 ж. №2 басылым
Адвокаттар алқасы мүшелерiнiң тәртiптiк жауапкершiлiгi
- ОӘК 042-14-5-02. 01. 20. 115. 03 2011 Баспа №1
Материалдық жауапкершілік туралы шарт
- Оқу әдістемелік кешен
Тестілік сауалнамалар сұрақтары және бақылау сұрақтары
-
Әдісі:еске түсіру, сұрақ-жауап,өзіндік жұмыс.. Көрнекілігі
- Сабақтың тақырыбы: Сөйлеу мәдениеті. 5-8 жаттығулар. Сабақтың мақсаты
Дәйексөз Тақтаға «Жауапкершілік абырой арттырады, жауапсыздық ұятқа қалдырады» Жаңа ақпарат
- Сабақтың тақырыбы : «Шаттыққа толы жүрекпен»
Мұғалімдерге сауалнама жүргізу
- Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
Оқыту әдісі: Әңгімелеу, сұрақ-жауап. Сабақтың барысы
- Сабақ жоспары (Өңделген оқулық бойынша жасалған) Алматы 2010
«Кім Исламда қандай да бір жақсы әдет бастаса, сол өзінің сауабына және одан кейін осыны істейтіндердің сауабына ие болады, ал бұл олардың сауабын еш кемітпейді» деген хадис
- Діндегі бидғат (әл-бид’а) және оның түрлері туралы
-тапсырма. Жоғарыда берілген мәтін бойынша төмендегі сұрақтарға жауап беріңіз
- Доцент Ж. Ш.Әбіш Іскерлік әлемі. Экономикалық терминология негіздері. Сөздің дәлдігі. Тақырыптың тірек сөздері
-тапсырма. Сұрақтарға жазбаша жауап беріңдер
- Сабақ Күні: Сыныбы: 9 Пәні: қазақ тілі
Әріптестік қарым-қатынас сауалнамасы
- Жылдық есеп 2015-2016 оқу жылы Мектептің өзекті тақырыбы
Сен мұғалімдерді қалай қабылдайсың? (сауалнама)
- Оқу жылғы оқу-тәрбие үрдісін психологиялық қамтамасыз ету жұмыстарының сараптама принципі
Сабақ Тақырыбы: Су көлігі. Ауада ұщу. Өткізген: Мустафаева Ж. МСабақ Тақырыбы: Су көлігі. Ауада ұщу. Өткізген: Мустафаева Ж. М
Білімділік: Оқушыларға шөгім, су ығыстырым, ватерсызық,, кемелердің жүзуі, көтеруші күш, ауада ұшу туралы ұғым қалыптастыру
Сабақ 1,71 Mb. 6
оқу
Балабақшадағы сауықтыру іс-шараларыБалабақшадағы сауықтыру іс-шаралары
Жазғы кезде балалардың таза ауада болу уақыты ұзарады, оқу сабақтарының саны қысқарады, сабақтар ашық ауада өткізіледі. Сондықтан да балалардың жыл бойы алған білімін, біліктілік дағдыларын, қабілеттерін көрсетуге еркіндік беріледі
Сабақ 15,24 Kb. 1
оқу
І нұсқа Тапсырма №1І нұсқа Тапсырма №1
А л ь з а р а алқаның күмістен жасалғанын тексеру үшін оның салмағын ауада және
195,64 Kb. 1
оқу
10 сынып «Электростатика» бөлімі бойынша жиынтық бағалау10 сынып «Электростатика» бөлімі бойынша жиынтық бағалау
Екі бірдей заряд ауада бір-бірінен 0,05 м қашықтықта 1,210~4Н күшшен әсерлеседі. (1)б
16,78 Kb. 1
оқу
Тақырыбы: ФенолдарТақырыбы: Фенолдар
Балқу t 3°С, қайнау t 182°С, ауада тотығып, түсі қызғылттанады. Оның судағы 5%-дық ерітіндісі карбол қышқылы деп аталады
Құрамы 237,83 Kb. 1
оқу
Иіс тиюден сақтаныңЫЗ!Иіс тиюден сақтаныңЫЗ!
Ең басты ерекшелігі, тұншықтырғыш газдын иісі сезілмейді, сондықтан ішіндегі будын ауада айқындалмауы мүмкін, осындай жағдайда арнайы құрал-жабдық керек
33,08 Kb. 1
оқу
Сабақтың тақырыбы: §58. су көлігі §59. Ауада ұшу Сабақтың мақсаты: БілімділікСабақтың тақырыбы: §58. су көлігі §59. Ауада ұшу Сабақтың мақсаты: Білімділік
Тәрбиелік: ұйымшылдылыққа, жауапкершілікке тәрбиелеу, осы заңның қоршаған ортада бар екеніне көз жеткізу
Сабақ 238,11 Kb. 1
оқу
Сабақтың тақырыбы Жану үдерісіСабақтың тақырыбы Жану үдерісі
Жану үдерісі. №2 практикалық жұмыс/көрсетілім «Күкірттің, фосфордың, темірдің ауада және оттекте жануын салыстыру»
Сабақ 28,43 Kb. 3
оқу
Секірудің түрлеріСекірудің түрлері
Бүкіл секірісті негізгі 4 кезеңге бөлуге болады. Олар: Дайындық кезеңі Ытқу кезеңі Ауада қалықтау кезеңі Жерге түсу кезеңі
389,84 Kb. 1
оқу
Лихенология -қыналарды зерттейтін ғылым. Негізін қалаушы швед ғалымы Ахариус Грекше «лиһен»-қына, «логос» ілімЛихенология -қыналарды зерттейтін ғылым. Негізін қалаушы швед ғалымы Ахариус Грекше «лиһен»-қына, «логос» ілім
Ауа тазалығының индикаторы. Оттегіне бай, таза ауада, жарық жерде тіршлік етеді
30,57 Kb. 1
оқу
Ақпаратты өңдеу форматтарыАқпаратты өңдеу форматтары
Ақпарат делiнедi. Мысалы, айналадағы кеңiстiктен жер жағдайы, өсiмдiктер жөнiнде көп Ақпарат аламыз. Ауада найзағайдың ойнауы-күннiң бұлтты екенiн және жауын жаууы мүмкiндiгiн т б
1,6 Mb. 31
оқу
Сабақтың тақырыбы : «Салауатты өмір-нұрлы болашақ»Сабақтың тақырыбы : «Салауатты өмір-нұрлы болашақ»
Денсаулықтың негізі қимыл, спорт, дұрыс тамақтану, таза ауада жүру екенін балаларға ұғындыру. Дамытушылық:Өз денсаулықтарына жауапкершілікпен қарауға, шығармашылық қабілеттерін дамыту, сөйлеу шеберлігін жетілдіру
Сабақ 337,24 Kb. 1
оқу
С тесік мөлшеріне байланысты не ақ, не күңгірт дақС тесік мөлшеріне байланысты не ақ, не күңгірт дақ
Ауада таралатын жарық толқынының жолына сыну көрсеткіші n=1,5, қалыңдығы d=1 мм шыны пластина қойылған. Егер толқын пластинаға тік бағытта түссе, онда оптикалық жол айырымы қаншаға өзгереді?
0,51 Mb. 10
оқу
Мыс және оның қорытпаларыМыс және оның қорытпалары
С ал қайнау температурасы 2540⁰С, тотығу дәрежесі +1 Құрғақ ауадағы бөлме температурасында тотықпайды. Қыздырғанда ауада ЦұО және Цұ2-ға дейін тотығады. Галогендармен C, Ce, hHO3, h2CO4-пен әрекеттеседі
1,33 Mb. 4
оқу
Сабақ: 2А: Жану реакциялары Мектеп: Қ. И. Сәтбаев атындағы №216 орта мектеп КҮНІСабақ: 2А: Жану реакциялары Мектеп: Қ. И. Сәтбаев атындағы №216 орта мектеп КҮНІ
Пәнге қатысты арнайы лексиканың көмегімен май шамның ауада жану сынақ нәтижелерін ауызша сипаттайды
Сабақ 182 Kb. 5
оқу

  1   2   3




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет