Бөлім: Менің мектебім Педагогтің аты-жөні



Дата07.02.2022
өлшемі17,64 Kb.
#83772
Байланысты:
Урок в 1 а классе




Бөлім:

Менің мектебім

Педагогтің аты-жөні

Зейнолдина Г.Н.

Күні:

05.10.2020

Сынып:1 «А»

Қатысушылар саны:13

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Мынау-мектеп

Оқу бағдарламасына
сәйкес оқыту мақсаттары

1.1.1.1 Сөзді зейін қойып тыңдау,түсіну және оған сәйкес дұрыс әрекет ету(қимыл,ым-ишараны қолдану,іс-әрекет жасау)
1.2.3.1 Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып,түрлі тәсілдермен жауап беру.
1.3.2.1 Мәтіндегі таныс сөздердің мағынасын түсіну.

Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар:
Өзінің мектебі қандай екенін айта алады, үлкен, кішкентай сөздерін орынды қолдана алады.
Оқушылардың басым бөлігі:
Сұрақ қою үлгілерін қолдана алады, сұрақтарға дұрыс жауап бере алады, сөйлесу жағдаятында өзін еркін сезінеді.
Кейбір оқушылар:
Мектепті басқа да сөздер қатарымен сипаттай алады, сабақта үйренген сөйлеу үлгілерін өмірлік жағдаяттарда еркін қолдана алады.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы (2-5 минут)

Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл күй калыптастыру. Сабақ мақсатымен таныстыру.

Мұғаліммен сәлемдеседі

Ауызша ынталандыру (Керемет, Жарайсыңдар!)

WhatsApp желісі

Сабақтың ортасы
(6-30 минут)

1. Оқушыларға YouTube желісіндегі бейнесабақпен танысуды ұсынады

Ата-анасының көмегімен бейнесабақпен танысады




https://youtu.be/JgLHa5SHg4Q

2. Жаңа сөздермен таныстырады:
Мектеп -школа
Әдемі - красивый
Үлкен -большой
Кішкентай - маленький

Ата-анасының көмегімен сөздерді қайталайды.

Ауызша ынталандыру (Өте жақсы! Сендердің қолдарыңнан келді!

Дыбыстық жазба

3. №1 жазу дәптерлерінің 11 бетіндегі 1-тапсырма. Бастыр. Сыз

Тапсырманы жазбаша орындайды. Берәлген белгілерді бастырады

Сабақ соңында орындалған тапсырманы суретке түсіріп жібергеннен соң, смайлдар арқылы бағаланады

№1 жазу дәптер

4. Оқулықтың 20 бетіндегі 1-тапсырма Суретке қара. Тыңда. Қайтала
Алмабек, мынау-сынып. Бұл-мектеп. Қандай әдемі! Жұлдыз, мынау не?

Мұғалімнің соңынан қайталайды. Жекелеген оқушылармен телефон арқылы сөйлесу.

Ауызша ынталандыру (Керемет, Жарайсыңдар!)

Оқулық

Сабақтың соңы (31-40 минут)

1. Сабақты қорытындылау мақсатында мұғалім оқушылармен кері байланыс орнатады. Оқушылар сабақ барысында нені білгені, қалай жұмыс істегені, не қызық әрі жеңіл болғаны, не қиындық туғызғаны туралы ой-пікірлерін білдіре алады.

Жекелеген оқушылар дыбыстық хабарлама жібереді.

Ауызша ынталандыру (Керемет, Жарайсыңдар!)

WhatsApp желісі

2. Ұсыныс: Online Mektep тегі «Мен мектепке барамын» тақырыбы бойынша сабақты орындау

Белсенді оқушылар орындайды.

Online Mektep журналындағы баллдар

Online Mektep

Қосымша ақпарат

Қорытындылау

Төмендегі бөлікті сабағыңыз туралы өз ойыңызды жазуға қолданыңыз. Өз сабағыңыз бойынша сол жақ бағандағы сұрақтарға жауап беріңіз.

1. Сабақ барысына өзгертулер енгіздіңіз бе? Неге?
2. Жүргізілген жұмыс түрлері қаншалықты тиімді болды?

Сабақ барысы жоспар бойынша жүзеге асты. Өзгертулер енгізуге қажеттілік туындаған жоқ

Оқушылардың белсенділіктері мен ата-аналардың көмегі арқасында тапсырмалар өз деңгеәнде орындалды.



Қорытынды бағалау
Ең жақсы өткен екі нәрсе не?
1: Жаңа сөздермен танысқан кезде, оқушылардың ынтасы
2: Online Mektep те белсенділік танытқандары
Қандай екі нәрсе сабақты жақсартар еді?
1: Online Mektep тегі сабақтардың сәйкес келуі
2: Оқушылардың тілді меңгерудегі ынтасының артуы


Достарыңызбен бөлісу:




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет