Күні/Дата/Date «Бекітемін» 2022 жыл Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары Оқу сабағының жоспары



Дата20.09.2022
өлшемі19,59 Kb.
#150058
түріСабақ
Байланысты:
Сабақ жоспар 27.10.21
Tabynbaev Anuar Sibk 21-1 20 nuska

«Бөрлі колледжі» МКҚК
Күні/Дата/Date «Бекітемін»_______________
«__» ______2022 жыл Директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары


Оқу сабағының жоспары
(теориялық оқыту)
Модуль/Пән атауы Сызу
Тақырыбы: Электр тораптарының негізгі сұлбалары
Дайындаған педагог: Габдікаримов О.Қ
1.Жалпы мәлімет 3 курс, 3ЭҚ
Сабақтың түрі Теориялық сабақ
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
2.Мақсаты: Электр тораптарының негізгі сұлбалары меңгерту
Міндеті: Электр тораптарының негізгі сұлбалары мен сызбаларын түсіндіру

    1. Бағалау критерийлері:

  1. Электрлік сызбаларды сыза біледі.

  2. Сызбалар мен сұлбаларды оқи алады.

3. Оқу-жаттығу процесінде білім алушылар меңгеретін күтілетін нәтиже және (немесе) кәсіби дағдылар тізбесі
1. Электр тораптарының негізгі сұлбалары біледі
2. Электрлік сызбалармен жұмыстана отырып, тиімді қолдана біледі
3.1 Тілдік мақсаттар: үш тілде термин сөздерді меңгеру
4. Қажетті ресурстар:
4.1 Оқу-әдістемелік құрал-жабдықтар, анықтамалық әдебиеттер :
М.М.. Ахметжанов Сызу
4.2 Техникалық жабдықтар, материалдар: Мультимедиялық мінбер, LCD панель,дербес компьютер,
5. Сабақтың барысы

Сабақтың элементтері, уақыты

Жоспарланған іс-шаралар
(оқытушы мен студенттің іс-әрекеті)

Ресурстары

Сабақтың басы
3-5 минут

Амандасу, түгелдеу, студенттер назарын сабаққа аудару.


Сабақтың ортасы
15 минут

Оқушыларға Электр тораптарының негізгі сұлбаларын түсіндіру

Дәріс суреттер, сызбалар

Жаңа тақырыпты түсіндіру.
Зерделенген материалды түсінуді алғаш тексеру.
20 минут

Жаңа сабақты таныстыру.
Электр тораптарының негізгі сұлбалары мен сызабалары мен танысу.



Білім алушылардың практикалық сабағы.
40 минут

Сызбалар және сұлбалар мен жұмыс 




Сабақтың соңы
10 минут
Рефлексия

Бұрын берілген тапсырмалардан сұрақ-жауап ұйымдастыру арқылы оқушылардың білімін зерделеу және бағалау.




Дифференциация - сіз қандай жолмен көбірек қолдау көрсеткіңіз келеді? Өзгелерден гөрі қабілетті студенттерге қандай тапсырмалар бересіз?

Бағалау –кері байланыс тапсырмасын тексеріп және практикалык тапсырмалар беру арқылы берілген критерий бойынша бағалаймын.

Денсаулық және техникалық қауіпсіздік сақтау


Достарыңызбен бөлісу:




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет