Сабақ жоспары М. Мақатаев «Аққулар ұйықтағанда»



бет1/3
Дата26.02.2023
өлшемі91,07 Kb.
#170262
түріСабақ
  1   2   3
Байланысты:
Саба жоспары М. Ма атаев «А улар йы та анда»




Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары


____М.Мақатаев «Аққулар ұйықтағанда» поэмасы___
(сабақтың тақырыбы)



Бөлім:

3-бөлім: Махаббат және абырой.

Педагогтің Т.А.Ә.




Күні:




Сынып:

Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

8.1.1.1. – әдеби шығарманың жанрына байланысты сюжеттік желілерін, эпилог, прологтарды анықтау

Сабақтың мақсаты:

«Аққулар ұйықтағанда» поэмасының сюжетін анықтау, эпилог, прологын табу

Бағалау критерийі

  1. Әдеби шығарманың жанрына байланысты сюжеттік желілерін анықтайды

  2. Эпилог, прологты табады.

Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі/Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
Қызығушылықты ояту.
5 мин.

Білім алушылармен амандасып, кезекшімен сұхбаттасу арқылы білім алушыларды түгендейді.
Психологиялық ахуал орнату «Менің есімім» әдісі
Әркім кезекпен өз атын айтып, есімінің бас әрпінен басталатын тілек сөз айтқызу

Мұғаліммен амандасады. Оқу-құралдарын дайындайды. Кезекші жоқ білім алушыларды атайды.

Әркім кезекпен өз атын айтып, есімінің бас әрпінен басталатын тілек сөз айтады









Үй тапсырмасын сұрау

3 минут


«Сәлемдеме хат» әдісі арқылы өткен тақырыппен жаңа сабақты байланыстыру мақсатында ой қозғау сұрақтарын кеспе қағаз арқылы береді

Берілген сұрақтарға жазбаша жауап береді.

ҚБ
Жалпы – 5 балл



Кеспе қағаз

Жаңа сабаққа кіріспе

10 минут

Бейнежазбалар көрсету (ой шақыру)
мұғалім оқушыларға сабақтың тақырыбы, мақсатымен таныстырады.

1. Бейнежазбада кім жөнінде айтылған?


2. М.Мақатаев туралы не білесіздер?
3. Тыңдалған күй не туралы деп ойлайсыздар?

Слайдтар арқылы М.Мақатаев өмірімен, шығармашылығымен таныстырады


Сәби, бәйшешек, көл суреттерін таңдату арқылы І топ – «Ана», ІІ топ – «Табиғат», ІІІ топ – «Аққу» топтарына бөледі



Бейнежазбалардан кейін ықтимал сұрақтарға жауап береді, сонымен қатар, сабақтың өмірмен байланысын, сабақтың тақырыбын анықтауға мүмкіндік туады.
Слайдтар арқылы Б.Момышұлы өмірімен, шығармашылығымен танысады.

Сәби, бәйшешек, көл суреттерін таңдау арқылы І топ – «Ана», ІІ топ – «Табиғат», ІІІ топ – «Аққу» топтарына бөлінеді





Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет