Сабақ номері (пар) 1 Пән атауы: Компьютерлік технология Сабақ тақырыбы



Дата31.05.2020
өлшемі25,71 Kb.
#71869
түріСабақ
Байланысты:
ашық сабақ Асемгул


САБАҚ ЖОСПАРЫ №1


Мамандық/біліктілік атауы:

0105000 «Бастауыш білім беру»/ информатика пәнінен бастауыш білім беру мұғалімі

Сабақ номері (пар)

1

Пән атауы:

Компьютерлік технология

Сабақ тақырыбы:

Қозғалыс анимациясы. Символдар

Күні:

«___»_____12____2017 ж.

Ұзақтығы:

2 сағат

(90 мин)

Өтілетін орны:

Бейнеу гуманитарлық-экономикалық колледжі

3 ауд


Топ:

ИнБ-94

Сабақ мақсаты (пар):

Күкірт қышқылының маңыздылығын, өндірістің теориялық және технологиялық негіздерін оқыту.

Тілдік мақсаттар:

Күкірт қышқылы өндірісіндегі негізгі процестер мен аппараттардың, өндірістің негізгі кезеңдерін ағылшын тілінде сипаттау.

Пән бойынша күтілетін нәтижелер:

Студенттер біледі: Күкірт қышқылын өндірудің маңыздылығын, физико-химиялық негізін, процестердің аппараттарда жүру механизімін.

Студенттер түсінеді: Күкірт қышқылын өндірудің технологиясын.

Студенттер істей алады: Күкірт қышқылы өндірісінің технологиялық сызбасын сипаттауды, функционалды және принципиалды сызбасын құруды.

Тіл бойынша күтілетін нәтижелер:


Студенттер біледі: Күкірт қышқылы өндірісіндегі шикізаттардың (виды сырья), қосымша материалдардың, дайын өнімнің және негізгі процестер мен аппараттардың ағылшын тілінде аудармасын.

Студенттер түсінеді: Технологиялық терминдерді ағылшын тілінде қолдануды.

Студенттер істей алады: Өндірістің негізгі кезеңдерін (этапы) сипаттауды.

Сабақ түрі:

Жаңа білімді меңгеру

Қажетті құрал жабдықтар:

Компьютер, проектор

Қосымша дереккөздер (әдебиеттер):


Интернет



САБАҚ БАРЫСЫ

Сабақ кезеңдері

Мақсаты

Процесс

Ресурстар

Іс-әрекет

Уақыты

1

Ұйымдастыру кезеңі

Студенттермен амандасу, түгелдеу, сабаққа дайындығын тексеру.

  • Сабақтың тақырыбын жұмбақ қою арқылы ашу.

  • Оқытушы сабақ тақырыбы, мақсаты мен күтілетін нәтижесін айтады

Сабақ жоспары

Оқытушы -студент

5 мин

2

Қызығушылықтарын ояту (мотивация)

(Алдын-ала күкірт қышқылы туралы білімдерін тексеру. Пәнаралық байланысты орнату).



Activity 1. Brainstorm.

  • Оқытушы тақтаға диаграмма сызып, КҚ студенттерге сипаттамасын ағылшын тілінде стикер жапсыру арқылы толықтыруды тапсырады.

  • Студенттер, диаграмманы толықтыра отырып қосымша сұрақтарға жауап береді.

Плакат, маркер, стикер

Оқытушы – студент

10 мин

3

Алдыңғы білімін жаңғырту (Тақырып бойынша ойлау дағдылары мен сөздік қорын дамыту. Пәнаралық байланыс орнату).



Activity 2. Ойлан-топ құр-бөліс.

Оқытушы сабаққа қажетті терминдерді енгізеді: абсорбция – absorрtion, тотықтыру - oxidation , контакт аппараты – contactor, абсорбер - absorber , жылуалмастырғыш – heat exchanger, пеш - heater, тоңазытқыш – refrigator.



  • Оқытушы студенттерді білетін терминдерін белгілеуін сұрайды.

  • Студенттерді жұптастырып (әлсіз-күшті) технологиялық терминдердің орысша-ағылшынша аудармаларын бір-бірімен бөліседі.

Activity 3. Оқы –сәйкестендір

  • Аппараттар мен процестердің анықтамасы бар кестені сәйкестендіреді.

Технологиялық терминдер сөздігі бар парақшалар



Студент-студент

15 мин

4

Жаңа тақырыпты түсіндіру

(Өндірістің негізгі кезеңдерін (этапы) сипаттау)




PreVideo

Күкірт қышқылы өндірісінің теориялық негіздерін схеманы қолдана отырып түсіндіру



Схема, ағылшын тіліндегі текст

Оқытушы-студент

15 мин

While Video

Видео,текст

Студент-студент

15 мин

Студент видеоны көре отырып негізгі технологиялық терминдерді қайталап, қосымша аппараттардың ағылшынша нұсқасын жазады.

5


Бекіту

(Күкірт қышқылы өндірісінің технологиялық, функционалды және принципиалды сызбасын құруды).



After Video

Плакат, маркер, технологиялық терминдер жазылған сөздер, суреттер

Студент-студент

20 мин

Activity 3. Ромб

Топпен КҚ өндірісінің функционалды, құрылымдық және технологиялық сызбасын құру және сипаттау



6

Рефлексия

Білемін-Білдім- Білгім келеді



Кесте

5 мин

7

Бағалау

Суммативті және формативті бағалау

Бағалау парақшасы




5 мин


Достарыңызбен бөлісу:




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет