Сабақ (пар) нөмірі 2 Мамандық -біліктілік



бет1/6
Дата11.02.2020
өлшемі214,5 Kb.
#57848
түріСабақ
  1   2   3   4   5   6
Байланысты:
Сабақ жоспары 3.02


Сабақ жоспары №45

Курс:

1

Топ:

1 ЭМО 19-1

Сабақ (пар) нөмірі

2

Мамандық -біліктілік:

0911000 - «Электр және электромеханикалық жабдықтарды техникалық пайдалану, қызмет көрсету және жөндеу»

Пән,

модуль атауы:

Математика

Кеңістіктегі координаталар мен векторлар



Сабақ тақырыбы:

Түзудің теңдеулері. Түзулердің арасындағы бұрыш

Күні:

31.01.2020ж.

Ұзақтығы:

90 минут

Өткізу орны:

Төле би көшесі 66, 257 аудитория

Сабақ мақсаты:

Түзудің теңдеулерімен түзулердің арасындағы бұрышты табуды үйрету

Сабақ міндеттері:


Білімділік: Тақырыпты түсіндіріп,есептер шығара білуге үйрету.

Дамытушылық: Өз бетімен жұмыс істеуге,шығармашылықпен ізденуге дағдыландыру.

Тәрбиелік: Ұқыптылыққа байқампаздыққа, жауапкершілікке тәрбиелеу

Күтілетін нәтиже:

1.Түзулердің теңдеулерін білу

2.Түзулердің арасындағы бұрышты білу

3. Түзулердің өзара параллельдік шарттарын білу

4. Түзулердің өзара перпендикулярлық шарттарын білу



Сабақ түрі:

Машықтандыру сабағы

Оқыту әдістері, әдістемелік шаралар, педагогикалық технологиялар:

МИКС әдісі-түйіндеу, кері байланыс жасау






Қажетті құрал - жабдықтар:

Тақта, сызғыш, қалам, кесте, интерактивті тақта


Пайдаланатын әдебиеттер:


1.А.Е.Абылкасымова,К.Д.Шойынбеков.Алгебра және анализ бастамалары.Жалпы білім беретін мектептің жаратылыстану –математика бағытындағы 10-сыныбына арналған оқулық.Алматы;Мектеп,2011

2. А.Е.Абылкасымова,К.Д.Шойынбеков.Алгебра және анализ бастамалары.Жалпы білім беретін мектептің жаратылыстану –математика бағытындағы 11-сыныбына арналған оқулық.Алматы;Мектеп,2011



Оқытушы туралы ақпарат:

А.Ә.Т.:

Айтимишов А.Ы. _________________



Тел.:87073356275

E-mail:aset_aitimish@mail.ru


Сабақ жоспарының конспектісі


Сабақ барысы

Уақыт

(минут)

Оқытушының

іс-әрекеттері

Студенттердің

іс- әрекеттері

Оқыту ресурстары мен материалдар

Ұйымдастыру кезеңі

3 мин

Сәлемдесу, түгендеу, жаңа тақырыппен таныстыру, мақсаты мен міндетін айту

Оқу құрал-жабдықтарын алып, сабаққа дайындалады

Тексеру журналы

Үй жұмысын тексеру

15 мин

Түзудің теңдеулері. Түзулердің арасындағы бұрыш. Түзулердің өзара параллельдік және перпендикулярлық шарттары

Есептердің жауаптарын көрсетіп, түсіндіріп береді

А.Е.Абылкасымова,К.Д.Шойынбеков.Алгебра және анализ бастамалары.

Жаңа білімді баяндау


52 мин

Жаңа тақырыпты түсіндіреді: Түзудің теңдеулері. Түзулердің арасындағы бұрыш. Осы тақырыптарға мысалдар шығарады

Мысал есептерді дәптерлеріне жазып алады

А.Е.Абылкасымова,К.Д.Шойынбеков.Алгебра және анализ бастамалары.Жалпы білім беретін мектептің жаратылыстану –математика бағытындағы 10-сыныбына арналған


Жаңа материалды бекіту


15 мин

Жеке тапсырмалар береді

Әркім өз орнында отырып есептерін шығарады. Бір–бірімен жарысады.

Жаттығулар

Бағалау

3 мин

Есептерінің жауаптарына байланысты бағалайды

Есептерінің шешімін көрсетеді

Журнал

Үй жұмысы туралы ақпараттандыру


2 мин

[8]ІҮ §1-2

№4-5, таратпа қағаздар



Есептерді шығарып келеді

А.Е.Абылкасымова,К.Д.Шойынбеков.Алгебра және анализ бастамалары



Поурочный план №56

Курс:

1

Группа:

1 ОП 19-3

Номер пары:

2

Специальность -квалификация:

1304000 «Организация питания»

Предмет,

Названия модуля:

Математика

Производная. Приложения производной



Тема урока:

Исследование функции и построение графиков

Дата:

31.01.2020г.

Продолжительность:

90 минут

Место проведения:

Улица Толе би 66, 313 аудитория

Цель урока:

Научить исследовать функции и построить графиков функции

Задачи урока:


1. Закрепить знания учащихся по теме;

2. Развить пространственное воображение, память, способности мыслить творческий;

3. Воспитать у учащихся интерес к предмету и добросовестное отношение к труду.


Ожидаемые результаты:

1.знание исследование функции

2.знание область определение функции

3.знание экстремумы функции

4.знание построение графиков функции



Тип урока:

Урок- практика

Методы обучения, методические приемы, педагогические техники, педагогические технологии: МИКС




Необходимое оборудование и приборы:

  1. А.Е.Абылкасымова, К.Д.Шойынбеков Алгебра и начала анализа. Учебник для 10 класса естественно-математического направления общеобразовательных школ. Алматы: Мектеп, 2011г.

  2. А.Е.Абылкасымова, К.Д.Шойынбеков Алгебра и начала анализа. Учебник для 11 класса естественно-математического направления общеобразовательных школ. Алматы: Мектеп, 2011г.

Дополнительные источники (литература):


Интернет ресурсы, электронные учебники, справочные материалы, сборники задач


Контактная информация преподавателя:

Ф.И.О.:

Айтимишов А.Ы. _________________



Тел.:87073356275

E-mail:aset_aitimish@mail.ru


Конспект плана урока


Ход урока

Время

(минут)

Действия преподавателя

Действия студентов

Учебные ресурсы и материалы

Орг.момент

3 мин

Приветствие, уточнение присутствующих, сообщение темы, целей и задач урока


Достают принадлежности, готовятся к уроку

Журнал учета посещаемости

Проверка домашнего задания

15 мин

Проверяет домашние задание, Признаки постоянства, возрастания, и убывания функции. Экстремумы функции


Показывает свои ответы

А.Е.Абылкасымова,К.Д.Шойынбеков.Алгебра и начала анализа.

Изучение нового материала


52 мин

Объясняет новую тему: Исследование функции и построение графиков

Внимательно слушают и решают упражнений


А.Е.Абылкасымова,К.Д.Шойынбеков.Алгебра и начала анализа.

Закрепление новой темы


15 мин

Организовывает классную работу


Решают упражнений самостоятельно

Упражнений

Оценивание, подведение итогов

3 мин

Подводит итоги урока. Выставляет оценки и анализирует их


Проверка ответов задания

Журнал учета теоретического обучение

Домашнее задание

2 мин

Задает домашнее задание: ЦОР(1)п.19№289

Записывают заданное на дом

А.Е.Абылкасымова,К.Д.Шойынбеков.Алгебра и начала анализа.




Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет