Пәні: қазақ тілі. Сыныбы: 7 І тоқсан – 35 сағат Пән: Қазақ тілі Сынып: 7 «Б\В» (аптасына 4 сағаттан 136 сағат)
(оқыту қазақ тілді емес мектептер үшін)
ОРТА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР
№
|
Сабақ тақырыбы
|
Мер
зімі
|
|
Сабақтың мақсаты
|
Әдіс-тәсілдер
|
Кіріктірілген
модульдер
|
Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі
|
Бағалау
|
Негізгі дерек көздер
|
1
|
Кіріспе. Менің отбасым
|
1.09
|
1
|
Оқушылардың отбасы туралы ұғымдарың кеңейту
.
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Графикалық тапсырма.
Ой толғау.
|
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Оқушылардың отбасы туралы ұғымдарың кеңейеді
|
Формативті. Суммативті
|
Электронды оқулық, интерақтивті тақта,7-сынып қазақ тілі оқулығы
|
2
|
Мінездің ұнамды белгілері
|
2.09
|
1
|
Адамның қасиеттері туралы түсінік беру
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
ББҮ стратегиясы,
|
СТО
Талантты және дарынды балаларды оқыту.
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.
АКТ
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
|
Адамның жақсы, жаман қасиеттерін ажырата алады.
|
Формативті. Суммативті
|
Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар
|
3
|
Менің отбасы мүшелерім қай тілде сөйлейді? . Менің туыстарым
|
3.09
|
1
|
Тіл- қоғамдық қызметекендігін түсіндіру, мемлекеттік тілдің орнын түсіндіру
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
БИШ БАУН әдісі
|
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Ана тілін құрметтеуге үйренеді
|
Формативті Суммативті
|
Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар
|
4
|
Кіріспе диктант
|
7.09
|
1
|
Оқушыларды сауатты әрі әдемі,
таза, қатесіз жазуға үйрету.
|
Ұжымдық жұмыс
|
сто
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ.
|
Оқушылар сауатты әрі әдемі,
таза, қатесіз жазуға үйренеді.
|
Формативті Суммативті
|
Диктанттар жинағы
|
№
|
Сабақ тақырыбы
|
Мер
зімі
|
Сағ
|
Сабақтың мақсаты
|
Әдіс-тәсілдер
|
Кіріктірілген
модульдер
|
Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі
|
Бағалау
|
Негізгі дерек көздер
|
5
|
Бауыр.
|
8.09
|
1
|
Оқушыларға туыс-бауырдың орнын түсіндіру тәрбиелеу
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
|
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Сабақ барысында оқушылар сабаққа түгел қатыса алады. Оқушылардың топық жұмыста ерекше қызығушылығы оянып, белсенділіктері арта түседі.
|
Формативті. Суммативті
|
7-сынып ,қазақ тілі оқулығы, диктанттар жинағы
|
6
|
Тілашар. Ана тілінде сөйлеу.
|
9.09
|
1
|
Ана тілінің орнын, қызметін түсіндіру
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
ББҮ стратегиясы,
|
СТО
Талантты және дарынды балаларды оқыту.
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.
АКТ
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
|
Ана тілінің орнын түсініп, өз ойларын ортаға салады. Қазақша сөйлейді.
|
Формативті. Суммативті
|
Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар
|
7
|
Әдеп
|
10.09
|
1
|
Оқушылардың әдептілік туралы түсініктерін кеңейту
.
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
"Бинго" ойыны,
БИШ БАУН әдісі
|
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Сабақ барысында оқушылар түрлі ақпарат көздерін пайдалануға, достарына әділ баға беруге дағдыланып, мәліметтер топтай алуға, көрші топтардың жұмыстарын тыңдап, ұсыныстар мен кемшіліктер айта білуге өз ойын жүйелендіруге дағдыланады.
|
Формативті Суммативті
|
Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар
|
8
|
Өз үйім - берік қамалым
|
14.09
|
1
|
Отбасы, шаңырақ туралы түсініктерін қалыптастыру
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
ББҮ стратегиясы,
Венн диограммасы
|
СТО
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Сабақ нәтижесінде оқушылар жетістікке жетуден шаттанып белсенділігі мен сабаққа деген қызығушылығы оянып, шығармашылық қабілеттері арта түседі.Әр оқушы өз білімін өзі бағалауға, өзіне және достарына әділ баға беруге дағдыланады.
|
Формативті Суммативті
|
Электронды оқулық,
деңгейлік тапсырмалар,
үлестірмелі қима кеспелер
|
№
|
Сабақ тақырыбы
|
Мер
зімі
|
Сағ.
|
Сабақтың мақсаты
|
Әдіс-тәсілдер
|
Кіріктірілген
модульдер
|
Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі
|
Бағалау
|
Негізгі дерек көздер
|
9
|
Тіл дамыту.
|
15.09
|
1
|
Мәтін бойынша сұрақ құрастыруға, сұрақ бойынша түсінігін айтуға дағдыландыру.
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Графикалық тапсырма.
Ой толғау.
Көршінің сұрағы.
Бетпе-бет студиясы
|
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Мәтін бойынша сұрақ құрастырады, сұрақ бойынша түсінігін айтуға дағдыланады
|
Формативті. Суммативті
|
Электронды оқулық, интерақтивті тақта,7-сынып қазақ тілі оқулығы
|
10
|
Тұрмыстағы мәдениет
|
16.09
|
1
|
Тұрмыстағы мәдениет туралы түсініктерін кеңейтіп, тазалыққа баулу
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
ББҮ стратегиясы.
|
СТО
Талантты және дарынды балаларды оқыту.
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.
АКТ
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
|
Тұрмыстағы мәдениет туралы түсініктері қалыптасады , тазалыққа үйренеді
|
Формативті. Суммативті
|
Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар
|
11
|
Сыйлықтар. Тұйық етістік.
|
17.09
|
1
|
Сыйлық туралы ұғымдарын кеңейтіп, грамматикалық білімдерін қалыптастыру
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
"Бинго" ойыны,
|
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Сыйлықты қай кезде беретінін, сыйлықтың орны ерекше екенін түсінеді
|
Формативті Суммативті
|
Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар
|
12
|
Лепті сөйлем. Сыйлық берілетін қуаныштар
|
21.09
|
1
|
Мәтіннің мазмұнын ашып, лепті сөйлемнің айтылу мақсатын түсіндіру
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
ББҮ стратегиясы,
Венн диограммасы
|
СТО
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Мәтінді түсініп, лепті сөйлемнің ерекшеліктерін түсінеді.
|
Формативті Суммативті
|
Электронды оқулық,
деңгейлік тапсырмалар,
үлестірмелі қима кеспелер
|
№
|
Сабақ тақырыбы
|
Мер
зімі
|
Сағ.
|
Сабақтың мақсаты
|
Әдіс-тәсілдер
|
Кіріктірілген
модульдер
|
Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі
|
Бағалау
|
Негізгі дерек көздер
|
13
|
Сыйлық қай кезде беріледі?
|
22.09
|
1
|
Мәтін бойынша сұхбаттаса отырып, қазақша сөйлеуге дағдыландыру
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау.
БҮҮ стр.
|
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Мәтін бойынша сұхбаттаса отырып, қазақша сөйлеуге дағдыланады
|
Формативті. Суммативті
|
Электронды оқулық, интерақтивті тақта,6-сынып қазақ тілі оқулығы
|
14
|
Сыйлық. Кімге не сыйлау керек?
|
23.09
|
1
|
Сыйлықты кімге сыйлау керектігін түсіндіру
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
ББҮ стратегиясы,
|
СТО
Талантты және дарынды балаларды оқыту.
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.
АКТ
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
|
Сыйлықты кімге сыйлау керектігін түсінеді, бір-бірімен қазақша сөйлеседі
|
Формативті. Суммативті
|
Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар
|
15
|
Диктант
|
28.09
|
1
|
Қазақ тіліне тән дыбыстардың ерекшелігіне мән беруге, сауатты жазуға үйрету
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
"Бинго" ойыны,
БИШ БАУН әдісі
|
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Қазақ тіліне тән дыбыстардың ерекшелігіне мән беріп, сауатты жазуға дағдыланады
|
Формативті
Суммативті
|
Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар
|
16
|
Кімге не сыйлау керек? Тіл дамыту
|
29.09
|
1
|
Мәтіннің негізгі ойын тауып, сұрақтарға дұрыс жауап беруге, грамматикалық түсініктерін дамыту
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
ББҮ стратегиясы,
Венн диограммасы
|
СТО
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Мәтіннің негізгі ойын тауып, сұрақтарға дұрыс жауап береді, грамматикалық түсініктерін дамытады
|
Формативті Суммативті
|
Электронды оқулық,
деңгейлік тапсырмалар,
үлестірмелі қима кеспелер
|
№
|
Сабақ тақырыбы
|
Мер
зімі
|
Сағ.
|
Сабақтың мақсаты
|
Әдіс-тәсілдер
|
Кіріктірілген
модульдер
|
Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі
|
Бағалау
|
Негізгі дерек көздер
|
17
|
Балаларға арналған сыйлықтар
|
30.09
|
1
|
Оқушыларды сөздерден дұрыс сөйлем құрауға, мәтіннің мазмұны бойынша өз ойларын айта алуға үйретіп, сөздік қорларын дамыту
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау.
Көршінің сұрағы.
Бетпе-бет студиясы
|
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Оқушыларды сөздерден дұрыс сөйлем құрайды, мәтіннің мазмұны бойынша өз ойларын айтады, сөздік қорларын дамиды
|
Формативті. Суммативті
|
Электронды оқулық, интерақтивті тақта,6-сынып қазақ тілі оқулығы
|
18
|
Мен досыма қандай сыйлықтар сыйлаймын?
|
1.10
|
1
|
Берілген синоним сөздерден сөйлем құрауға, мәтін бойынша сұрақ құрастыруға үйрету
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
ББҮ стратегиясы,
|
СТО.
Талантты және дарынды балаларды оқыту.
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.
АКТ
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
|
Берілген синоним сөздерден сөйлем құрап, мәтін бойынша сұрақ құрастыруға үйренеді
|
Формативті. Суммативті
|
Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар
|
19
|
Анама қандай сыйлық сыйлаймын?
|
5.10
|
1
|
Мәтін бойынша өз ойларын жеткізе білуге үйрету
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
"Бинго" ойыны,
БИШ БАУН әдісі
|
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Мәтін бойынша өз ойларын жеткізе білуге үйренеді
|
Формативті Суммативті
|
Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар
|
20
|
Сыйлық жасау дәстүрі
|
6.10
|
1
|
Мәтіннің мазмұнын ашып, сұрақтар құрастыруға үйрету, грамматикалық білімдерін қалыптастыру.
|
Жеке жұмыс
|
СТО
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
АКТ
|
Мәтіннің мазмұнын ашып, сұрақтар құрастыруға үйренеді, грамматикалық білімдері қалыптасады.
|
Сумативті
|
Дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар
|
№
|
Сабақ тақырыбы
|
Мер
зімі
|
Сағ.
|
Сабақтың мақсаты
|
Әдіс-тәсілдер
|
Кіріктірілген
модульдер
|
Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі
|
Бағалау
|
Негізгі дерек көздер
|
20
|
Терме диктант
|
7.10.
|
1
|
Қазақ тіліне тән дыбыстардың ерекшелігіне мән беруге, грамматикалық тапсырманы дұрыс орындауға, сауатты жазуға үйрету
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау.
Көршінің сұрағы.
Бетпе-бет студиясы
|
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Қазақ тіліне тән дыбыстардың ерекшелігіне мән беріп, грамматикалық тапсырманы дұрыс орындайды, сауатты жазуға үйренеді
|
Формативті. Суммативті
|
Электронды оқулық, интерақтивті тақта,6-сынып қазақ тілі оқулығы
|
21
|
Жаз деген...Серуендеу
|
8.10
|
1
|
Өлеңді мәнерлеп оқытып, тәуелдік жалғаулы сөздерді теріп жаздыту, мәтіннің мазмұнын өз ойларымен айта білуге баулу;
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
ББҮ стратегиясы,
|
СТО.
Талантты және дарынды балаларды оқыту.
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.
АКТ
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
|
Өлеңді мәнерлеп оқиды, тәуелдік жалғаулы сөздерді теріп жазады мәтіннің мазмұнын өз ойларымен айта білуге үйренеді
|
Формативті. Суммативті
|
Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар
|
22
|
Жайлаудағы жаз
|
12.10
|
1
|
Мәтіннің мазмұнын түсіндіріп, өз ойларымен түсіндіре білуге үйрету. Тәуелдік жалғауды тиянақтау
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
"Бинго" ойыны,
БИШ БАУН әдісі
|
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Мәтіннің мазмұнын түсініп, өз ойларымен түсіндіре білуге үйренеді. Тәуелдік жалғауды тиянақтайды
|
Формативті Суммативті
|
Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар
|
23
|
Менің жазғы демалысым
|
13.10
|
1
|
Мәтіннің мазмұнын айта білуге үйрету, грамматикалық түсінік беру
|
Топтық жұмыс Жеке жұмыс
|
СТО
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
АКТ
|
Мәтіннің мазмұнын айтады, грамматикалық түсінік алады
|
Сумативті
|
Интерактивті тақта
Тест парақшалары
|
№
|
Сабақ тақырыбы
|
Мер
зімі
|
Сағ.
|
Сабақтың мақсаты
|
Әдіс-тәсілдер
|
Кіріктірілген
модульдер
|
Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі
|
Бағалау
|
Негізгі дерек көздер
|
24
|
Жазғы демалысқа арналған бағдарлама
|
14.10
|
1
|
Мәтін бойынша үш деңгейлі тапсырмаларды орындау
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау.
Көршінің сұрағы.
Бетпе-бет студиясы
|
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Мәтін бойынша үш деңгейлі тапсырмаларды орындайды
|
Формативті. Суммативті
|
Электронды оқулық, интерақтивті тақта,6-сынып қазақ тілі оқулығы
|
25
|
Табиғат аясында демалу
|
15.10
|
1
|
Мәтін бойынша сұрақ құрауға, тірек сызба бойынша әңгімелеуге үйрету;
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
ББҮ стратегиясы,
|
СТО.
Талантты және дарынды балаларды оқыту.
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.
АКТ
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
|
Мәтін бойынша сұрақ құрайды, тірек сызба бойынша әңгімелеуге үйренеді;
|
Формативті. Суммативті
|
Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар
|
26
|
Жазғы демалысты жоспарлау
|
19.10
|
1
|
Сөйлемдерді дұрыс құрауға, мәтіннің негізгі ойын таба білуге үйретіп, грамматикалық білімдерін қалыптастыру
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
"Бинго" ойыны,
БИШ БАУН әдісі
|
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Сөйлемдерді дұрыс құрайды, мәтіннің негізгі ойын табады грамматикалық білімдері қалыптасады
|
Формативті Суммативті
|
Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар
|
27
|
Жазғы демалысымды кімдермен өткіздім? Жаз мезгілі – демалысқа қолайлы кез.
|
20.10
|
1
|
Берілген сөйлемдерден дұрыс сөйлем құрауға үйретіп, қазақша сөйлеуге бауллу. Грамматикалық білімдерін дамыту
|
Топтық жұмыс Жеке жұмыс
|
СТО
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
АКТ
|
Берілген сөйлемдерден дұрыс сөйлем құрайды, қазақша сөйлеуге үйренеді. Грамматикалық білімдерін дамиды
|
Сумативті
|
Интерактивті тақта
Тест парақшалары
|
№
|
Сабақ тақырыбы
|
Мер
зімі
|
Сағ.
|
Сабақтың мақсаты
|
Әдіс-тәсілдер
|
Кіріктірілген
модульдер
|
Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі
|
Бағалау
|
Негізгі дерек көздер
|
28
|
Ұлттық тағамдар. Еттен жасалатын тағамдар
|
21.10
|
1
|
Мәтін бойынша үш деңгейлі тапсырмаларды орындау
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау.
Көршінің сұрағы.
Бетпе-бет студиясы
|
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Мәтін бойынша үш деңгейлі тапсырмаларды орындайды
|
Формативті. Суммативті
|
Электронды оқулық, интерақтивті тақта,6-сынып қазақ тілі оқулығы
|
29
|
Сыйлы қонақтарға берілетін тағамдар
|
22.10
|
1
|
Мәтін бойынша сұрақ құрауға, тірек сызба бойынша әңгімелеуге үйрету;
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
ББҮ стратегиясы,
|
СТО.
Талантты және дарынды балаларды оқыту.
Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.
АКТ
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
|
Мәтін бойынша сұрақ құрайды, тірек сызба бойынша әңгімелеуге үйренеді;
|
Формативті. Суммативті
|
Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар
|
30
|
Нан тағамдары
|
26.10
|
1
|
Сөйлемдерді дұрыс құрауға, мәтіннің негізгі ойын таба білуге үйретіп, грамматикалық білімдерін қалыптастыру
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
Ой толғау,
"Бинго" ойыны,
БИШ БАУН әдісі
|
СТО
Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Сөйлемдерді дұрыс құрайды, мәтіннің негізгі ойын табады грамматикалық білімдері қалыптасады
|
Формативті Суммативті
|
Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар
|
31
|
Қымыз
|
27.10
|
1
|
Берілген сөйлемдерден дұрыс сөйлем құрауға үйретіп, қазақша сөйлеуге бауллу. Грамматикалық білімдерін дамыту
|
Топтық жұмыс Жеке жұмыс
|
СТО
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау
АКТ
|
Берілген сөйлемдерден дұрыс сөйлем құрайды, қазақша сөйлеуге үйренеді. Грамматикалық білімдерін дамиды
|
Сумативті
|
Интерактивті тақта
Тест парақшалары
|
32
|
Бақылау диктанты «Бүркіт»
|
28.10
|
1
|
Қазақ тіліне тән дыбыстардың ерекшелігіне мән беруге, грамматикалық тапсырманы дұрыс орындауға, сауатты жазуға үйрету
|
Ұжымдық жұмыс, жеке жұмыс
|
|
Қазақ тіліне тән дыбыстардың ерекшелігіне мән беріп, грамматикалық тапсырманы дұрыс орындайды, сауатты жазуға үйренеді
|
Формативті Суммативті
|
Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар
|
33
|
Қатемен жұмыс
|
29.10
|
1
|
Қазақ тіліне тән дыбыстардың ерекшелігіне мән беріп, грамматикалық тапсырманы дұрыс орындайды, сауатты жазуға үйренеді
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
ББҮ стратегиясы,
Венн диограммасы
|
СТО
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Оқушылар жазған диктантының қатесін түзетіп, ережесімен салыстыра біледі.
|
Формативті Суммативті
|
Электронды оқулық,
деңгейлік тапсырмалар,
үлестірмелі қима кеспелер
|
34
|
Тіл дамыту Тоқсандық қайталау
|
2.11
|
1
|
Мәтін бойынша өз ойларны айта отырып, өткен сабақты қайталау
|
Топтық жұмыс,
Жеке жұмыс,
ББҮ стратегиясы,
Венн диограммасы
|
СТО
Білім берудегі басқару және көшбасшылық.
Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.
АКТ
|
Сабақ нәтижесінде оқушылар жетістікке жетуден шаттанып белсенділігі мен сабаққа деген қызығушылығы оянып, шығармашылық қабілеттері арта түседі.Әр оқушы өз білімін өзі бағалауға, өзіне және достарына әділ баға беруге дағдыланады.
|
Формативті Суммативті
|
Электронды оқулық,
деңгейлік тапсырмалар,
үлестірмелі қима кеспелер
|
Достарыңызбен бөлісу: |