Сабақжоспары Cабақтың тақырыбы: Жорамал сандар. Комплекс санның анықтамасы Модуль/ пән атауы: Математика



Дата04.04.2022
өлшемі159,8 Kb.
#137900
түріСабақ
Байланысты:
61. Жорамал сандар
Часть 6 Оптика каз, ТЕСТЫ АГ 1 вариант, Дамира 5 срс, 54. Алғашқы функция, 55. Алғашқы функция, 51. Туындының көмегімен функцияны зерттеу, доклад, Ukrajinsjki narodni kazky, модуль 5, АНАФИЛАКТИЧЕСКИЙ ШОК 22-23 рус, қр әкімшілік құқығы 2апта

Азаматтық қорғаныс жоғары көпсалалы колледжі
Сабақжоспары
Cабақтың тақырыбы: Жорамал сандар. Комплекс санның анықтамасы
Модуль/ пән атауы:Математика
Дайындаған педагог:Нурсеитова Р.З
11.03.2022 ж
1. Жалпы мәліметтер:
Курс\Топ: 1 курс ТЖ-11Д
Сабақтың түрі: практикалық сабақ
2. Мақсаттары, міндеттері: Комплекс сандар жиыны ұғымын және оларға амалдар қолдану ережесін меңгеру.
2.1Оқу процесінде білімалушылар игеретін кәсіби дағдылардың тізімі
1) Комплекс сан және оның модулін анықтайды;
2) Комплекс санды комплекс жазықтықта кескіндейді.
3) Алгебралық түрде берілген комплекс сандарға арифметикалық амалдар қолданады;
4) Комплекс санды бүтін дәрежеге келтіруде in -нің дәрежесі мәнінің заңдылығын, түйіндес комплекс сандар ұғымы мен қасиеттерін қолданады.
3. Сабақтың жабдықталуы
3.1Оқу-әдістемелік жабдықтау, анықтамалық әдебиет:

  1. Әбілқасымова А.; Жұмағұлова З.,Абдиев А. Алгебра және анализ бастамалары Мектеп.,

  2. А.Ш. Алимов, Ю.АМ. Колягин Алгебра и начала математического анализа 10-11кл Учебник М: Просвещение, 2012.,

  3. А.Н.Шыныбеков. Алгебра и . начала анализа.10 класс. Алматы:Атамұра,2011.

3.2 Техникалық жабдықтау, материалдар: ЗУМ, презентация, Бейне сабақтар, АИС Платонус
4.Сабақ барысы
- Ұйымдастыру кезеңі;
- Үй жұмысын тексеру;
Комплекс сан ұғымы тұңғыш рет ХҮІ ғасырда итальяндықтар Дж.Кардано және Р.Бомбелли қарастырған дискриминантты теріс квадрат теңдеулердің, әсіресе кубтық теңдеулердің шешімдеріне байланысты шыққан ұғым. 1572 жылы шыққан «Алгебра» атты кітабында Р.Бомбелли комплекс сандарға арифметикалық операциялар қолданған.

Кестені толтырыңыздар:




ІV. Білімалушылардың жеке қабілеттеріне қарай тапсырмаларын беру арқылы

ЕСЕПТЕР ШЫҒАРУ: №533,534


5. Сабақ бойынша рефлексия

  • Мен.......................................таныстым.

  • Маған ..................... оңай болған жоқ.

  • Мен .................................... меңгердім.

  • Менің ....................... үйренгім келеді.

  • Мен ............................ есте сақтадым.

6. Үй тапсырмасы №5.1



Сандық эквивалент

Баға

Критерийі

«Өте жақсы»

«А»
95-100 балл

Білімалушылар қойылған мәселелерді шешу үшін және қорытындыны тұжырымдау үшін берілген шамаларға сараптама жасай алады;

«А-»
90-94 балл

Білімалушылар математикалық ақпаратты қолданып практикалық жағдайларды модельдейді және құрылған модельді зерттейді

«Жақсы»

«В+»
85-89 балл

Білімалушылар ғылыми ақпаратты жүйелі түрде жеткізе алады;



«В»
80-84 балл

Білімалушылар терминдер мен үғымдарға түсінікті анықтама береді;

«В-»
75-79 балл

Білімалушылар ақпаратты және есептің шешімін анық және түсінікті формада береді

«С+»
70-74 балл

Білімалушылар ақпараттық-коммуникациялық технологияларды және көрнекіліктерді пайдаланып зерттеуді жоспарлаудың, жүргізудің және зерттеудің нәтижелері туралы ақпаратты математикалық сауатты түрде ауызша және жазбаша жеткізе білуге дайын және қабілетті екенін көрсете алады

«Қанағаттанарлық»

«С»
65-69 балл

Білімалушылар математикалық білімдерін, біліктерін және дағдыларын таңдайды және оны қолданады;есептерді шешудің тиімді әдістерін таба алады

«С-»
60-64 балл

Білімалушылар дұрыс шешім қабылдай алады;нақты математикалық амалдарды орындайды

«D+»
55-59 балл

Білімалушылар нәтижені сауатты жаза алады;есептің нәтижесін бағалай алады;

«D»
50-54 балл

Білімалушылар нәтижені қорытындылай алады, ақпаратты таныс және дәстүрлі емес проблемаларды шешуге қолданады

Баға

«F»
0-49 балл

Білімалушылар математика тілін, заңдарын, заңдылықтарын, терминдерін және ұғымдарын қолдана алады;ғылыми ақпаратты түсіндіре алады;


Достарыңызбен бөлісу:




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет