Сабақтың өзара және өзін-өзі талдау Пән мұғалім:Құлманов Е. Пәні: Математика Сыныбы



бет1/3
Дата05.03.2023
өлшемі22,41 Kb.
#171161
түріСабақ
  1   2   3
Байланысты:
ҚМЖ 1 талдауы


Сабақтың өзара және өзін-өзі талдау
Пән мұғалім:Құлманов Е. Пәні: Математика Сыныбы: 5
Тақырыбы: Санның бөлігін және бөлігі бойынша санды табуға берілген есептер
Оқу мақсаты: 5.1.2.24 санның бөлігін табу және бөлігі бойынша санды табу;

5.5.1.4 санның немесе шаманың бөлігін табу және бөлігі бойынша санды немесе шаманы табуға арналған есептерді құрастыру және шығару;






Өткізілген сабақтан кейінгі талдау сұрақтары

Өзіндік талдау бойынша пікірлер

1

Оқушылардың барлығы
қандай прогреске қол
жеткізді? Ол жеткілікті
болдыма? Олардың
сыныптарындағы басқа
оқушыларқандайнəтиже
көрсетеді?

Сабақ барысында тапсырмаларды орындау кезіндеоқушылардың бір бірімен ақылдаса жұмыс жасауы, ұйымшылдыққа, бір біріне сенім білдірулеріне, бір бірінің жауабын сыйластықпен тыңдауы басшылыққа алынды.

2

Енгізіліп жатқан əдіс
қалай көмектесті немесе
кедергікелтірді?



Саралау тәсілдері, Оқу мен жазуды жаңашыл элементтері ізгілендіру педагогикасымен ұштастыра өткізе отырып оқушылардың ойын, қиялын, есте сақтау дағдысын қалыптастыру қарастырылды

3

Қандай тосын оқиғалар
болды?



Сабақ барысында жаңашыл әдістерім оқушыларыма таңқаларлық жағдай болды.






Əр оқушының нəтижесін
жақсарту үшін келесі
жолыəдістеменің қандай
аспекті(лері)сі түзетілуі
керек?

Өз ойын жетік жеткізе алатын оқушылармен жекелеген жұмыс жүргіземін, себебі ол оқушылар білімдік танымы жоғары деңгейдегі оқушыларым еді. Ал білімділік дағдысы төмен, ойын жеткізуге қиналатын оқушыларға өз тарапымнан қолдау көрсетемін.

5

Келесі жолы біз не істеуге
тырысуымыз керек?



Келесі жолы оқушылардың жас ерекешелігін ескере отырып, тиімді тапсырмалар орындату.Сабақ барысында тақырыпқа сай ресурстарды қолдана отырып, оқушылардың қызығушылығын арттыру






Тақырыбы:

Санның бөлігін және бөлігі бойынша санды табуға берілген есептер



Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет