Сабақтың тақырыбы: Сәлем, менің атым -Әлібек. Сабақтың мақсаты: Білімділік : Амандасу, танысу үлгілерін үйрету



бет1/3
Дата20.06.2018
өлшемі88,87 Kb.
#43796
түріСабақ
  1   2   3
Пән: қазақ тілі

Сынып: 1

Күні:

Сабақтың тақырыбы: Сәлем , менің атым –Әлібек.

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Амандасу, танысу үлгілерін үйрету.

Дамытушылық: тақырып аясындағы сөздерді орынды қолдана білу дағдыларын дамыту. Қол қимылы дағдысын қалыптастыру.

Тәрбиелік: Оқушыларды сыпайылыққа, әдептілікке тәрбиелеу.

Сабақтың әдісі: түсіндіру, көрнекілік, сұрақ- жауап, іздендіру

Көрнекілігі: суреттер, кестелер.

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі:

- Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.

- Қалдарын қалай?

- Денсаулықтарын қалай?

- Көңіл-күйлерін қалай?

ІІ. Оқушыларды пән мақсатымен таныстыру, тіл үйренуге деген қызығушылықтарын ояту.
ІІІ. Жаңа сабақ:

ІV. Тапсырмалармен жұмыс.

1 тапсырма: Оқушылар «Сәлем!» және «Сәлеметсіз бе!» деген амандасу үлгілерімен танысады.

1. Мұғалім сөйлемдерді оқиды. Оқушылар тыңдайды.

2. Мұғалім сөйлемдерді айтады, оқушылар қайталайды.

3. Оқушылар тізбектеп айтып шығады.



2 – тапсырма.

Мұғалім тапсырманы оқып береді. Сурет арқылы оқушыларға сұрақ қойып, сөйлемдер құрастыруға үйретеді.



3 – тапсырма.

Мұғалім тапсырма бойынша сөйлеп үйренуге үйретеді.

1. Мұғалім оқиды, оқушылар қайталады.

2. Мұғалім оқиды, оқушылар тізбектеп қайталайды.


V. Сергіту сәті

Қуыршақтарым тұрыңдар

Беттеріңді жуындар

Шаштарыңды тараңдар

Киімдерінді киіңдер
4 тапсырма.

Суретке қара. Үлгі бойынша сөйле.

Жазу дәптерімен жұмыс жасау
VI. Сабақты бекіту

Оқушылар арасында жағымды психологиялық жағдай қалыптастырады отырып, сабақты аяқтайды.



VII. Сабақты қорытындылау.

  • Қалай амандасамыз?

  • Қалай қоштасамыз?

VIII. Үй тапсырмасын беру. 4-5 бет сурет бойынша қайталау

Пән: қазақ тілі

Сынып: 1

Күні:

Сабақтың тақырыбы: Бұл кім?

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Отбасы мүшелерін атай білуге үйрету. Кім? сұрағының қолданысын түсіндіру.

Дамытушылық: Сұрау есімдігін дұрыс қолдана білу дағдысын қалыптастыру..

Тәрбиелік: Отбасы мүшелеріне деген сүйіспеншілікке, үлкенді сыйлауға тәрбиелеу.

Сабақтың әдісі: түсіндіру, көрнекілік, сұрақ- жауап, іздендіру

Көрнекілігі: суреттер, кестелер.

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі:

- Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.

- Қалдарын қалай?

- Денсаулықтарын қалай?

- Көңіл-күйлерін қалай?

ІІ. Оқушыларды пән мақсатымен таныстыру, тіл үйренуге деген қызығушылықтарын ояту.
ІІІ. Жаңа сабақ:

ІV. Тапсырмалармен жұмыс.

1 тапсырма: Оқушылар ата , әже, әке, ана деген сөздерді тыңдап, қайталады.

1. Мұғалім сөйлемдерді оқиды. Оқушылар тыңдайды.

2. Мұғалім сөйлемдерді айтады, оқушылар қайталайды.

3. Оқушылар тізбектеп айтып шығады.



2 – тапсырма.

Мұғалім тапсырманы оқып береді. «Бұл кім?» деген сұрақты қоя алуды және оған жауап бере алуды үйрену. «Бұл» сілтеу есімдігінің қолданысы түсіндіріледі.



3 тапсырма.

Сұраққа жауап бер «Бұл кім?»

1. Мұғалім оқиды, оқушылар қайталады.

2. Мұғалім оқиды, оқушылар тізбектеп қайталайды.


V. Сергіту сәті

Қуыршақтарым тұрыңдар

Беттеріңді жуындар

Шаштарыңды тараңдар

Киімдерінді киіңдер
4 тапсырма.

Суретке қара.Суреттерді сәйкестір.

Жазу дәптерімен жұмыс жасау
VI. Сабақты бекіту

Оқушылар арасында жағымды психологиялық жағдай қалыптастырады отырып, сабақты аяқтайды.



VII. Сабақты қорытындылау.

  • Бұл кім?

  • Кім? деген сұрақ кімге қойылады?

VIII. Үй тапсырмасын беру. 6-7 бет сурет бойынша қайталау.

Пән: қазақ тілі

Сынып: 1

Күні:

Сабақтың тақырыбы: Бұл не?

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Оқу құралдарын атай білугежәне оларға сұрақ қоя алуға үйрету.

Дамытушылық: Сұрау есімдігін дұрыс қолдана білу дағдысын қалыптастыру..

Тәрбиелік: Оқу құралдарын ұқыпты және таза ұстауға тәрбиелеу.

Сабақтың әдісі: түсіндіру, көрнекілік, сұрақ- жауап, іздендіру

Көрнекілігі: суреттер, кестелер.

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі:

- Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.

- Қалдарын қалай?

- Денсаулықтарын қалай?

- Көңіл-күйлерін қалай?

ІІ. Оқушыларды пән мақсатымен таныстыру, тіл үйренуге деген қызығушылықтарын ояту.
ІІІ. Жаңа сабақ:

ІV. Тапсырмалармен жұмыс.

1 тапсырма: сурет бойынша кітап, дәптер, қалам, қарындаш, күнделік деген сөздерді тыңдап, қайталады.

1. Мұғалім сөйлемдерді оқиды. Оқушылар тыңдайды.

2. Мұғалім сөйлемдерді айтады, оқушылар қайталайды.

3. Оқушылар тізбектеп айтып шығады.



2 – тапсырма.

Оқушылар суреке қарап, «Бұл не?» деген сұрақты қоя алуды және оған жауап бере алуды үйрену. «Бұл» сілтеу есімдігінің қолданысы түсіндіріледі.



3 тапсырма.

Сұраққа жауап бер «Бұл не?» Сұлбасы бойынша ата

1. Мұғалім оқиды, оқушылар қайталады.

2. Мұғалім оқиды, оқушылар тізбектеп қайталайды.


V. Сергіту сәті

Қуыршақтарым тұрыңдар

Беттеріңді жуындар

Шаштарыңды тараңдар

Киімдерінді киіңдер
4 тапсырма.

Суретке қара.Суреттерді сәйкестір.

Жазу дәптерімен жұмыс жасау
VI. Сабақты бекіту

Оқушылар арасында жағымды психологиялық жағдай қалыптастырады отырып, сабақты аяқтайды.



VII. Сабақты қорытындылау.

  • Бұл не?

  • Не? деген сұрақ кімге қойылады?

VIII. Үй тапсырмасын беру. 8-9 бет сурет бойынша қайталау.
Пән: қазақ тілі

Сынып: 1

Күні:

Сабақтың тақырыбы: Неше?

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Оқушыларға 1-ден 10-ға дейінгі сандарды меңгерту және оған сұрақ қоя білуге үйрету.

Дамытушылық: Затты сан есіммен тіркестіріп қолдану дағдысын қалыптастыру.

Тәрбиелік: Санамақ арқылы пәнге деген қызығушылығын артыру.

Сабақтың әдісі: түсіндіру, көрнекілік, сұрақ- жауап, іздендіру

Көрнекілігі: суреттер, кестелер.

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі:

- Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.

- Қалдарын қалай?

- Денсаулықтарын қалай?

- Көңіл-күйлерін қалай?

ІІ. Оқушыларды пән мақсатымен таныстыру, тіл үйренуге деген қызығушылықтарын ояту.
ІІІ. Жаңа сабақ:

ІV. Тапсырмалармен жұмыс.

1 тапсырма: Оқушылар тапсырма бойынша 1-10 дейін санайды..

1. Мұғалім сөйлемдерді оқиды. Оқушылар тыңдайды.

2. Мұғалім сөйлемдерді айтады, оқушылар қайталайды.

3. Оқушылар тізбектеп айтып шығады.



2 – тапсырма.

Оқушылар, ең алдымен, суретте берілген оқу құралдарын атап шығуы керек. Содан кейін олардың санын айтады. Мысалы: Үш күнделік, тоғыз қалам т.б.



3 тапсырма.

«Не?» «Неше?» сұрақтарын қайталау.

Оқушылар «Бұл не?», «Неше кітап?» деген сұрақтарды қайталайды.

1. Мұғалім оқиды, оқушылар қайталады.


V. Сергіту сәті

Бір, екі, үш,

Ал қанеки ұш.

Төрт, бес, алты, жеті,

Мынау – ауыл шеті.

Сегіз, тоғыз ,он,

Ал, қанеки, қон.

4 тапсырма.

Суретке қара.Суреттерді сәйкестір.

Жазу дәптерімен жұмыс жасау
VI. Сабақты бекіту

Оқушылар арасында жағымды психологиялық жағдай қалыптастырады отырып, сабақты аяқтайды.



VII. Сабақты қорытындылау.

  • Бұл неше дәптер?

  • Неше деген сұрақ неге қойылады?

VIII. Үй тапсырмасын беру: 10-11 бет сурет бойынша қайталау.

Пән: қазақ тілі

Сынып: 1

Күні:

Сабақтың тақырыбы: Түстер?

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Түс атауларын ажыратуға үйрету.

Дамытушылық: заттарды түсімен атай білу дағдысын қалыптастыру.

Тәрбиелік. Әр түстің мәні туралы тәрбиелік әңгіме жүргізу

Сабақтың әдісі: түсіндіру, көрнекілік, сұрақ- жауап, іздендіру

Көрнекілігі: суреттер, кестелер.

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі:

- Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.

- Қалдарын қалай?

- Денсаулықтарын қалай?

- Көңіл-күйлерін қалай?

ІІ. Оқушыларды пән мақсатымен таныстыру, тіл үйренуге деген қызығушылықтарын ояту.
ІІІ. Жаңа сабақ:

ІV. Тапсырмалармен жұмыс.

1 тапсырма: Сурет бойынша түс атауларын тыңдалып қайталанады.

2. Мұғалім сөйлемдерді айтады, оқушылар қайталайды.

3. Оқушылар тізбектеп айтып шығады.

2 – тапсырма.

Диалогті тыңдау арқылы оқушылар «Бұл – доп. Бұл- қызыл доп» дегенді айта алуға үйрену. Сұрақты дұрыс қоя білу және дұрыс жауап беру.



3 тапсырма.

Берілген диалогті толықтыра айту арқылы бекіте түседі.


V. Сергіту сәті

Қоңыр қаздар қалқып жүрді

Жасыл шөпке келіп қонды

Біраз жүзіп жүгірген соң

Қайта олар ұшып кетті

4 тапсырма.

Суретке қара.Қарындаштардың түрін атандар және неше екенін. Оқушыларға сендерде неше қарандаш бар? Олардың түстері қандай екенін айтқызу.


VI. Сабақты бекіту

Оқушылар арасында жағымды психологиялық жағдай қалыптастырады отырып, сабақты аяқтайды.



VII. Сабақты қорытындылау.

  • Қандай түстерді білесіңдер?

  • Бағдаршам неше түсті?

VIII. Үй тапсырмасын беру: 12-13 бет сурет бойынша қайтала

Пән: қазақ тілі

Сынып: 1

Күні:

Сабақтың тақырыбы: Менің отбасым. Тәуелдік жалғау.

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Түс атауларын ажыратуға үйрету.

Дамытушылық: заттарды түсімен атай білу дағдысын қалыптастыру.

Тәрбиелік. Әр түстің мәні туралы тәрбиелік әңгіме жүргізу

Сабақтың әдісі: түсіндіру, көрнекілік, сұрақ- жауап, іздендіру

Көрнекілігі: суреттер, кестелер.

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі:

- Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.

- Қалдарын қалай?

- Денсаулықтарын қалай?

- Көңіл-күйлерін қалай?

ІІ. Оқушыларды пән мақсатымен таныстыру, тіл үйренуге деген қызығушылықтарын ояту.
ІІІ. Жаңа сабақ:

ІV. Тапсырмалармен жұмыс.

1 тапсырма: Сурет бойынша түс атауларын тыңдалып қайталанады.

2. Мұғалім сөйлемдерді айтады, оқушылар қайталайды.

3. Оқушылар тізбектеп айтып шығады.

2 – тапсырма.

Диалогті тыңдау арқылы оқушылар «Бұл – менің әжем. Бұл – менің атам.» дегенді айта алуға үйрену. Сұрақты дұрыс қоя білу және дұрыс жауап беру.



3 тапсырма.

Берілген диалогті толықтыра айту арқылы бекіте түседі.


V. Сергіту сәті

Қоңыр қаздар қалқып жүрді

Жасыл шөпке келіп қонды

Біраз жүзіп жүгірген соң

Қайта олар ұшып кетті

4 тапсырма.

Суретке қара.Қарындаштардың түрін атандар және неше екенін. Оқушыларға сендерде неше қарандаш бар? Олардың түстері қандай екенін айтқызу.


VI. Сабақты бекіту

Оқушылар арасында жағымды психологиялық жағдай қалыптастырады отырып, сабақты аяқтайды.



VII. Сабақты қорытындылау.

  • Қандай түстерді білесіңдер?

  • Бағдаршам неше түсті?

VIII. Үй тапсырмасын беру: 12-13 бет сурет бойынша қайтала

Пән: қазақ тілі

Сынып: 1

Күні:

Сабақтың тақырыбы: Сенде не бар?

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: тақырып бойынша сөйлей білуге үйрету.

Дамытушылық: Жаңа сөздермен таныстыру және оны күнделікті өмірде қолдана алуға

үйрету арқылы сөздік қорын молайту.



Тәрбиелік. Өз заттарына деген ұқыптылыққа тәрбиелеу.

Сабақтың әдісі: түсіндіру, көрнекілік, сұрақ- жауап, іздендіру

Көрнекілігі: суреттер, кестелер.

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі:

- Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.

- Қалдарын қалай?

- Денсаулықтарын қалай?

- Көңіл-күйлерін қалай?

- Қазір қай жыл мезгілі?


ІІ. Өткен сабақ пен жаңа сабақты сабақтастыру.
Оқушыларды пән мақсатымен таныстыру, тіл үйренуге деген қызығушылықтарын ояту.
ІІІ. Жаңа сабақ:

ІV. Тапсырмалармен жұмыс.

1 тапсырма: Сурет бойынша түс атауларын тыңдалып қайталанады.

2. Мұғалім сөйлемдерді айтады, оқушылар қайталайды.

3. Оқушылар тізбектеп айтып шығады.

2 – тапсырма.

Диалогті тыңдау арқылы оқушылар «Менде қуыршақ бар. Сенде текше бар» дегенді айта алуға үйрену. Сұрақты дұрыс қоя білу және дұрыс жауап беру.



3 тапсырма.

Берілген диалогті толықтыра айту арқылы бекіте түседі.



V. Сергіту сәті

Видеоролик :«Көңілді күн » әні бойынша сергіту сәтін өткізу.



4 тапсырма.

Үлгі бойынша сөйле.



Үлгі: Менде екі қуыршщақ бар.

Менде үш текше бар.

Менде екі кітап бар.

Менде бес доп бар

Менде төрт машина бар.

5 тапсырма Тыңда, қайтала. Жаттап ал.
VI. Сабақты бекіту

Оқушылар арасында жағымды психологиялық жағдай қалыптастырады отырып, сабақты аяқтау.



VII. Сабақты қорытындылау.

  • Сенде не бар?

  • Сенде неше ойыншық бар?

VIII. Үй тапсырмасын беру: 16-17 бет сурет бойынша қайтала

Пән: қазақ тілі

Сынып: 1

Күні:

Сабақтың тақырыбы: Доп берші.

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Ойыншық атауларын қайталау, оқушылардың тілдесім дағдысын

қалыптастыру.



Дамытушылық: Дұрыс сөйлем құра білуге дағдысын дамыту.

Тәрбиелік. Өзара достық қарым-қатынас жасай білуге баулу.

Сабақтың әдісі: сұрақ- жауап, іздендіру түсіндіру, көрнекілік,

Көрнекілігі: суреттер, кестелер.

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі:

- Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.

- Қалдарын қалай?

- Денсаулықтарын қалай?

- Көңіл-күйлерін қалай?

- Қазір қай жыл мезгілі?

- Күзде не болады?

ІІ. Өткен сабақ пен жаңа сабақты сабақтастыру.
Оқушыларды пән мақсатымен таныстыру, тіл үйренуге деген қызығушылықтарын ояту.
ІІІ. Жаңа сабақ:

ІV. Тапсырмалармен жұмыс.

1 тапсырма: Сурет бойынша ойыншықтардың атауларын тыңдалып қайталанады.

2. Мұғалім сөйлемдерді айтады, оқушылар қайталайды.

3. Оқушылар тізбектеп айтып шығады.

2 – тапсырма.

Диалогті тыңдау арқылы оқушылар «Доп берші. Міне, ал!» дегенді айта алуға үйрену. Сұрақты дұрыс қоя білу және дұрыс жауап беру.


3 тапсырма.

Берілген диалогті толықтыра айту арқылы бекіте түседі.

Сенде не бар?

-Менде қуыршақ бар.

Қуыршақ берші

Міне, ал.



V. Сергіту сәті

Видеоролик :«Көңілді күн » әні бойынша сергіту сәтін өткізу.


4 тапсырма. Тыңда, қайтала.
VI. Сабақты бекіту

Оқушылар арасында жағымды психологиялық жағдай қалыптастырады отырып, сабақты аяқтау.



VII. Сабақты қорытындылау.

  • Сенде не бар?

  • Текше берші?

VIII. Үй тапсырмасын беру: 18-19 бет сурет бойынша қайтала
Пән: қазақ тілі

Сынып: 1

Күні:

Сабақтың тақырыбы: Мен не білемін? Нәтиже сабақ

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Оқушылармен өткен тақырыптарды пысықтау.

Дамытушылық: өз ойын жеткізу, дұрыс сөйлем құра білуге дағдысын дамыту.

Тәрбиелік. Өзара достық қарым-қатынас жасай білуге баулу.

Сабақтың әдісі: сұрақ- жауап, іздендіру түсіндіру, көрнекілік,

Көрнекілігі: суреттер

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі:

- Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.

- Қалдарын қалай?

- Денсаулықтарын қалай?

- Көңіл-күйлерін қалай?

- Қазір қай жыл мезгілі?

- Күзде не болады?

ІІ. Өткен сабақтарды еске түсіру, пысықтау.
Оқушыларды пән мақсатымен таныстыру, тіл үйренуге деген қызығушылықтарын ояту.
ІІІ. Жаңа сабақ:

ІV. Тапсырмалармен жұмыс.


  • Балалар біз қазақша қалай амандасамыз?

  • Қалай қоштасамыз?

  • Кім? деген сұрақты қай кезде қоямыз?

  • Не? Деген сұрақты ?

  • Кім онға дейін санайды?

  • У меня есть шесть синих карандашей. Сөйлемді аудар.

  • Қандай түстерді білесіңдер?

  • Өз отбасың туралы не айтасың?

  • Сенде не бар? Деген сұраққа жауап бер.

V. Сергіту сәті

Видеоролик :«Көңілді күн » әні бойынша сергіту сәтін өткізу.


Менің досым аты тақырыпқа кім шағын досы туралы әңгімелеп береді.
«Қайталай ғой» оқыта үйрену ойыны. Бір оқушы бір сөзді айтады, екінші оқушы оны қайталап тағы бір сөз қосады, ойын солай жалғасады.

VI. Сабақты бекіту

Оқушылар арасында жағымды психологиялық жағдай қалыптастырады отырып, сабақты аяқтау.



VII. Сабақты қорытындылау.

  • Сенде не бар?

  • Қандай жаңа сөздерді білесің?

VIII. Үй тапсырмасын беру: сөздерді қайтала
Пән: қазақ тілі

Сынып: 1

Күні:

Сабақтың тақырыбы: Менің кітапшам

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Оқушылармен өткен тақырыптарды пысықтау.

Дамытушылық: шығармашылық жұмыс атқару

Тәрбиелік. Ұйымшылдыққа, өзара достық қарым-қатынас жасай білуге баулу.

Сабақтың әдісі: сұрақ- жауап, іздендіру түсіндіру, көрнекілік,

Көрнекілігі: суреттер

Сабақтың түрі: жаңа сабақ

Сабақтың барысы: І. Ұйымдастыру кезеңі:

- Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру.

- Қалдарын қалай?

- Денсаулықтарын қалай?

- Көңіл-күйлерін қалай?

- Қазір қай жыл мезгілі?

- Күзде не болады?

ІІ. Өткен сабақтарды еске түсіру, пысықтау.
Оқушыларды пән мақсатымен таныстыру, тіл үйренуге деген қызығушылықтарын ояту.
ІІІ. Жаңа сабақ:

ІV. Тапсырмалармен жұмыс.


  • Кім? деген сұрақты қай кезде қоямыз?

  • Не? деген сұрақты ? Кім онға дейін санайды?



Ү

Ы

Ц

Е

Р

К

А

Ц

У

Ш

Ш

Д

О

С

Ы

М

А

А

Д

А

Л

И

С

Д

О

К

Е

Р

Ш

Қ

Т

М

Я

Т

Е

К

Ш

Е

Е

Д


Сканворд «филлворд»

V. Сергіту сәті

Видеоролик :«Көңілді күн » әні бойынша сергіту сәтін өткізу.


Менің отбасым аты тақырыпқа кім шағын әңгімелеп береді.
«Қайталай ғой» оқыта үйрену ойыны. Бір оқушы бір сөзді айтады, екінші оқушы оны қайталап тағы бір сөз қосады, ойын солай жалғасады.

VI. Сабақты бекіту

Оқушылар арасында жағымды психологиялық жағдай қалыптастырады отырып, сабақты аяқтау.



VII. Сабақты қорытындылау.

  • Сенде не бар?

  • Қандай жаңа сөздерді білесің?

VIII. Үй тапсырмасын беру: сөздерді қайтала


Пән: қазақ тілі

Сынып: 1

Күні:

Сабақтың тақырыбы: Менің досым

Сабақтың мақсаты:

Білімділік: Өзінің досы туралы айта алуға үйрету. Дос, шаш, көз сөздеріне тәуелдік жалғауын (І, ІІ жағы, оңаша түрі) жалғануын құрылым түрінде меңгерту.

Дамытушылық: Оқушылардың сөздік қорын көз, шаш, дос сөздерімен байыта отырып, ауызекі сөйлеу тілін дамыту; лексикалық тақырып бойынша сөйлей алу дағдысын қалыптастыру.

Тәрбиелік. Достыққа, татулыққа шақыру.

Сабақтың әдісі: сұрақ- жауап, іздендіру түсіндіру, көрнекілік,

Каталог: uploads -> doc -> 095f
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
095f -> Сыныбы: 8 сынып Тақырыбы: «Заттың агрегаттық күйлері. Қатты денелердің балқуы және қатаюы. Балқу және қатаю температурасы»
095f -> Мектеп: «№20 М. Әуезов атындағы жалпы білім беру орта мектебі»кмм мұғалімі
095f -> Сабақтың тақырыбы: Пайдалы қазбалар деген не?
095f -> Сабақтың тақырыбы Жақсы достар Лексика -грамматикалық тест Мақсаты


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет