488-ст., 30. 09. 2019ж. «Төлем ақы мөлшеріне жеңілдік беру туралы»



бет1/10
Дата31.12.2019
өлшемі138.57 Kb.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10
488-ст., 30.09.2019ж.

«Төлем ақы мөлшеріне

жеңілдік беру туралы»

М.Х.Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университеті білімгерлерінің оқу ақысына жеңілдік беру бойынша (26.06.2019 жылғы № 10 хаттама) бекітілген Ережеге сәйкес және 2019 жылдың 17 қыркүйегіндегі № 61 өкіммен құрылған комиссияның (23.09.2019 жылғы № 1 хаттама) шешімі негізінде


Б Ұ Й Ы Р А М Ы Н:

п.1.1.

Ереженің 5.1. пунктіне сәйкес төмендегі төлем ақы негізінде оқитын тұл жетім білімгерлерге 2019-2020 оқу жылына төлем ақы мөлшеріне жеңілдік берілсін:


Егенбердиева Арайлым

Әбдібекқызы



“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Математика» мамандығының 4 курс студентіне

100%


Алдашев Ризат Ержанович

Экономика және бизнес факультетінің «Бағалау» мамандығының 2 курс студентіне


100%

Асқарқызы Айдана

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 2 курс студентіне

100%

Жексенұлы Әділжан

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Кадастр» мамандығының 4 курс студентіне

100%

Құдабай Арман Берікқұлұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының, 4-курс студентіне

100%

Әлімжанова Нұрайым Дәулетқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Аударма ісі» БББ-ның 1-курс студентіне

100%

Агдавлетов Амандық Биктасович

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандығының, 4-курс студентіне

100%

Көктеубай Досжан Уәлиханұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандығының 4-курс студентіне

100%

Байталиев Алихан Омарович

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Аударма ісі» БББ-ның 1-курс студентіне

100%

Қуанышбеков Жақсылық Қуанышбекұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Мед.биологиялық іс» БББ-ның 1 курс студентіне

100%

Балқыбеков Диас Рысбекұлы

Технологиялық факультетінің «Интерьер дизайны» БББ-ның 1 курс студенті

100%



Ерікұлы Әділ

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 3 курс студентіне

100%

Терекова Диана Илымдурдықызы

Заң факультетінің «Халықаралық құқық» мамандығының 2-курс студентіне

100%

Баймаханбет Назым Советханқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандығының 2 оқу жылының студентіне

100%

Шаламан Фарида

«Есеп және аудит» мамандығының 3-ші оқу жылының студентіне

100%

Жумадилова Айнұр Маулетбекқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 3 курс студентіне

100%

Қалқабай Аиида Орынбасарқызы

«Шет тілі: екі шет тілі» мамандығының 2-ші оқу жылының студентіне

100%

Қаршығақызы Айя

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 3 курс студентіне

100%

Аймуханов Нұрсұлтан Қазбекұлы

Технологиялық факультетінің «Материалтану және жаңа материлдар технологиясы» мамандығының 2 оқу жылының студенті

100%

Жұмажанов Ерасыл Мейірбекұлы


“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Ақпараттық жүйелер» мамандығының 2 курс студентіне

100%



п.1.2

Ереженің 5.1.1 пунктіне сәйкес төмендегі төлем ақы негізінде оқитын қамқоршысы бар жетім білімгерлерге 2019-2020 оқу жылына төлем ақы мөлшеріне жеңілдік берілсін:

Махамбет Сабыралы Сакенұлы


“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Радиотехника, электроника  және телекоммуникация» мамандығының 2 оқу жылының студентіне

50%


Мусаев Ерлан Шорабекұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Компьютерлік жүйелер мен желілерді әкімшіліктеу, басқару және қорғау» БББ-ның БББ-ның 1 курс студентіне

50%


Кочилов Айдос

Мекебайұлы



"Мұнай, газ және механика" факультетінің «Электроэнергетика» мамандығының 2 курс студентіне

50%

Алхимов Богдан Борисович

"Мұнай, газ және механика" факультетінің «Мұнай-газ ісі» мамандығының 4 курс студентіне

50%

Баймаханова Ботакоз Нурлановна

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» БББ-ның 1 курс студентіне

50%

Белоусов Роман Дмитриевич

Экономика және бизнес факультетінің «Менеджмент» мамандығының 4 курс студентіне

50%

Шарасулова Эсмира Бекзатқызы

Заң факультетінің «Халықаралық құқық» мамандығының 4-курс студентіне

50%

Шалыпова Нұрсұлу

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Бағдарламалау және бағдарламалық қамтамасыздандыруды әзірлеу» БББ-ның БББ-ның 1 курс студентіне

50%

Керімбаев Ержігіт Саттарұлы

Заң факультетінің «Қылмыстық құқық және процесс» БББ-ның 1-курс студентіне

50%

Рызабек Лиза Немеребекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шетел филологиясы» БББ-ның 1-курс студентіне

50%

Азанкулова Алтынай Дюсебайқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 3 курс студентіне

50%


п.1.3.

Ереженің 5.1.2 пунктіне сәйкес төмендегі төлем ақы негізінде оқитын мүгедек білімгерлерге 2019-2020 оқу жылына төлем ақы мөлшеріне жеңілдік берілсін:

Шайхеслямов Данис Тимурович

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Есептеу техникасы және программалық қамтамасыз ету» мамандығының 4 курс студентіне


40%

Райымбек Азиза Нұрланқызы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Информатика» мамандығының 3 курс студентіне

30%

Сейдахметов Рахат Қайратұлы

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Ақпараттық жүйелер» мамандығының 2 курс студентіне

40%

Буюкиди Елена Евгеньевна

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 2-курс студентіне

30%

Тувасходжаев Дильрух Сайдымурадович

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 2-курс студентіне

40%

Тұран Аслан Тимурұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 3-курс студентіне

30%

Аязбек Арқат Аябекұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 3-курс студентіне

40%

Бауржанов Алдияр Бауржанұлы

"Мұнай, газ және механика" факультетінің «Электрэнергетика» мамандығының 3 курс студентіне

40%

Тәжібай Аружан Пернебайқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қалалық орта сәулеті» БББ-ның 1 курс студентіне

30%

Илесов Алимбек Нуралиевич

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Қалалық орта сәулеті» БББ-ның 1 курс студентіне

30%

Мұратова Аяулым Телманқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

40%

Молдахан Санжар Азаматханұлы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 5 курс студентіне

30%

Тлепова Айдана Нұржанқызы

Технологиялық факультетінің «Жеңіл өнеркәсіп бұйымдарының технологиясы мен конструкциясы» мамандығының 4 курс студентіне

30%

Мыңжасаров Мақсат Арқабайұлы

Технологиялық факультетінің «Туризм» БББ-ның 1курс студентіне

40%

Юсупов Руслан Алиевич

Технологиялық факультетінің «Мейрамхана ісі және мейманхана бизнесі» мамандығының 4 курс студентіне

30%

Рахымбай Ержан Жанғалиұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» БББ-ның 1 курс студентіне

30%

Өмірзақ Жансая Оспанғалиқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» БББ-ның 1 курс студентіне

40%

Шәбден Сәуле Сакенқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика» БББ-ның 1-курс

30%

Құрман Дана Мәдиқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» мамандығының, 3-курс студентіне

40%

Қойбек Айбек Ермекбайұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тілі» БББ-ның 1 курс студентіне

30%

Оралбек Мереке Рахатулы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының, 4-курс студентіне

40%

Мамедова Гюльназ

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Журналистика және репортерлік іс» БББ-ның 1 курс студентіне

50%

Куанышпек Назгуль Ермекқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» БББ-ның 1 курс студентіне

30%

Нақыпқұл Нұрым Дидарұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының БББ-ның 1 курс студентіне

40%

Сембаев Мұхамеджан

Қашықтықтан және сырттай білім беру факультетінің «Ақпараттық жүйелер» мамандығының 3-ші оқу жылының студентіне

40%

Әбдешев Сануар Асқарұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» БББ-ның 1-курс студентіне

30%

Тоқжан Гүлжан Бауыржанқызы

Қашықтықтан және сырттай білім беру факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 2-ші оқу жылының студентіне

40%

Бекзат Алмаз Мақсатұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Менеджмент» мамандығының 4 курс студентіне

40%

Әлімбеков Санжар Дәуренұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 3-ші оқу жылының студентіне

40%

Әміртай Саяжан Жақсылыққызы

Қашықтықтан және сырттай білім беру факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 4-ші оқу жылының студентіне

40%

Қонырбай Жанғали Бейсенғалиұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 2 курс студентіне

30%

Тлинчиев Нұржан Зауытбекұлы

Қашықтықтан және сырттай білім беру факультетінің «Құрылыс» мамандығының 4-ші оқу жылының студентіне

30%



п.1.4

Ереженің 5.2 пунктіне сәйкес төмендегі төлем ақы негізінде оқитын қызметкерлердің балаларына 2019-2020 оқу жылына төлем ақы мөлшеріне жеңілдік берілсін:

Кипчакбаев Улан Жубанович

“Ақпараттық технологиялар, автоматика және телекомуникация” факультетінің «Басқару жүйесіндегі автоматтандыру және ақпараттандыру» БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Даянова Наталья Алексеевна

"Мұнай, газ және механика" факультетінің «Мұнай-газ инженериясы» БББ-ның БББ-ның 1 курс студентіне

30%

Абдураманов Әділ Ержанұлы

Технологиялық факультетінің «Туризм» БББ-ның 1 курс студентіне 1 курс студенті

20%

Аширмухамедов Куаныш Таласович

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 3-курс студентіне

30%

Тұрдығалиев Ануар Асқарұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 4-курс студентіне

30%

Нақыпбек Данияр Жайлаубекұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» БББ-ның 1 курс студентіне

30%

Берік Айбар Айдосұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 2-курс студентіне

20%

Рахымберді Әділ Мақсатұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру пәні мұғалімдерін даярлау» БББ-ның 1 курс студентіне

30%

Жамбыл Ахмет Жалғасұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 3-курс студентіне

30%

Әбітай Тұрсын Бахытұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 2-курс студентіне

20%

Қалдыбаев Мағжан Жомартұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 4-курс студентіне

20%

Махажан Алмас Серікұлы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 3-курс студентіне

30%

Мейірбекұлы Нұрсұлтан

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 4-курс студентіне

30%

Каирлина Ұлбике Айдынқызы

Заң факультетінің «Құқықтану» мамандығының 4-курс студентіне

20%

Сарыкулова Белла Мұхамедқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Экономика» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Мейрамбеков Бекбейбарыс Бақтиярұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Есеп және аудит» мамандығының 3 курс студентіне

30%

Жамбыл Жеңіс Жалғасұлы

Экономика және бизнес факультетінің «Қаржы» мамандығының 4 курс студентіне

30%

Советбеков Асқар Айқанатұлы

"Мұнай, газ және механика" факультетінің «Механика және металл өңдеу» білім бағдарламасы бойынша 1 оқу жылының студентіне

30%

Амантай Аяжан Қалдыбекқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Мемлекеттік және жергілікті басқару» мамандығының 2 курс студентіне

20%

Абилдаева Анар Сұлтанқызы

Экономика және бизнес факультетінің «Халықаралық бизнес» БББ-ның 1 курс студентіне

30%




Ардаққызы Дана

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Сәулет» мамандығының 2 курс студентіне

30%

Қонысбай Гүлнұр Ғалымжанқызы

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

30%

Садыкова Айжан Нуркановна

Су шаруашылығы, экология және құрылыс факультетінің «Биология» мамандығының 4 курс студентіне

30%

Нарымбаева Алуа Ерланқызы

Технологиялық факультетінің «Химия» мамандығының 2 курс студенті

30%

Самибекова Алтынай Батырханқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Тарих» мамандығының, 4-курс студентіне

30%

Әбибұллаева Кәмилә Мұратәліқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» мамандығының, 4 курс студентіне

20%

Берикбаева Еңлік Маратқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі, екі шет тіл»і мамандығының, 2-курс студентіне

30%

Қозайыр Анеля Қажыбайқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмысы» мамандығының, 2-курс студентіне

20%

Байбосын Арайлым Асқарқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Мәдени-тынығу жұмыс» БББ-ның 1 курс студентіне

20%

Жолдасова Диана

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Филология» мамандығының 3 курс студентіне

20%

Қалымбет Айбек Сапарғалиұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі: екі шет тіл»і мамандығының, 4-курс студентіне

20%

Еркинов Ерлан Адилевич

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шетел филологиясы» мамандығының, 4-курс студентіне

20%

Беріков Руслан Сұлтанұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының, 3-курс студентіне

20%

Утебаева Венера Алтаевна

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Психология» мамандығының, 2-курс студентіне

30%

Исаханова Ұлдана Боранбайқызы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Шет тілі, екі шет тілі» мамандығының, 2-курс студентіне

30%

Бөкен Ерікжан Мәлібекұлы

Гуманитарлық әлеуметтік ғылымдар факультетінің «Дене шынықтыру және спорт» мамандығының, 4-курс студентіне

20%

Абилдаева Жазипа

«Құқықтану» мамандығының 2-ші оқу жылының студентіне

30%

Қуандықұлы Медет

магистрант

30%

Исмаилова Сюзанна

магистрант

15%

Оспанов Жанан

магистрант

30%

Тұрар Заңғар

магистрант

30%

Қойбек Айдын

магистрант

30%

Каримов Бекмурад

магистрант

15%

Базарбай Жандос

магистрант

30%

Икрамова Лейля

магистрант

30%

Сәрсенбаев Ерқанат

магистрант

30%

Иманқұл Жанел

магистрант

30%

Әбдіқадыр Жанел

магистрант

30%





Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10




©www.engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет