іздеу: алдар

М.Дулатов «Бақытсыз Жамал» романындағы үстем тап өкілдерінің мақсатын қаншалықты сенімді суреттей алды?
- Абай Құнанбаевтың «Ескендір» поэмасындағы ақын жеткізген Ескендірдің әлсіздігін талдап жазыңыз
Сеньориалды монархия кезеңіндегі Францияның мемлекеттік құрылысы
- Шет елдердің мемлекет және құқық тарихы
жылдық білім беруге көшу. мектепалды даярлық сыныптарында және топтарында тәрбиелеу мен оқыту процесін ұйымдастырудың ерекшеліктері
- ОҚу жылында қазақстан республикасының жалпы орта білім беретін ұйымдарында
Дәріс №13. Кеңес беру және әлеуметтік жұмыстағы делдалдық
- Рецензент: Ш. Ш. Уәлиханов атындағы кму м.ғ. к. Турлубеков К. К. Кусаинова Г. Т
Функционалдық анализ
- Математикалық анализ I
) Оқулықта берілген жаттығулар орындалды
- Сабақтың тақырыбы: Дыбыс және әріпті қайталаймыз
Дизинфекциялаушы құралдар мен жұмыс істеуді көрсету (химиялық ертінділер)
- Сабақтың тақырыбы: Антиобиотиктер, антисептиктер, дезинфекциялаушы құралдар. Күні: 21. 04. 2017. биология
тарау. Тәрбиенің жалпы әдістері, құралдары мен формалары
- Тәрбие процесі, оның мәні мен өзіндік ерекшеліктері
V. Жаңа материалды меңгерту
- Сабақтың тақырыбы: «Заттың тығыздығы»
Музыкалық шығармаларға талдау жасау
- Үлгілік оқу жоспары
Мектеп кітапханасының материалдық - техникалық базасы
- Бағдарламасын, «Қазақстан Ресбуликасының Тіл туралы» Заңын, «Кәмелетке толмағандар арасындағы құқық бұзушылықтардың алдын алу»
Термодинамикалық потенциалдар
- ПОӘК 042-18-10 54/01-2014 11. 09. 2014ж. №2 басылым
Дәріс № 13 Максвелл теңдеулері. Электромагниттік индукцияны фарадейше және максвелше талдау. Максвелл теңдеулері жүйесі. Векторлық және скалярлық потенциалдар
- Қазақстан республиасының білім және ғылым министрлігі
Халықаралық тасымалдау шарты, түрлері, нысаны
- Бағдарламасы Халықаралық дербес құқығы Заңтану мамандығына 050301 Семей 2012ж Мазмұны
Дәріс Тақырыбы: Крахмал және крахмал өнімдерін, қант және балды ұқсастыру және бұрмалау
- 1 Дәріс 1 Азық – түлік тауарларын бұрмалау тарихы 2
Алдар көсе туралы қызықты мәліметтерАлдар көсе туралы қызықты мәліметтер
Алдар көсе халықты рухани тұрғыдан аздырмайды, ол туралы әңгімелердің сюжеті де күрделі және философиялық мәні зор. Алдар Көсе өзінің ақылы мен тапқырлығы арқылы сараң байларды, жалқауларды, ақымақ қазыларды алдап, олардың сыбағасын береді
33,5 Kb. 1
оқу
Сабақ Мұғалім: Теміржанова Армангүл Насырқызы Күні: 21. 10. 2016 жыл Тақырыбы: «Алдар көсе» МақсатыСабақ Мұғалім: Теміржанова Армангүл Насырқызы Күні: 21. 10. 2016 жыл Тақырыбы: «Алдар көсе» Мақсаты
Білімділік: аты аңызға айналған Алдар Көсе туралы мағлұмат беру, мульфильм көру,сиқырлы тон ертегісін көрсету арқылы Алдар Көсенің мінезін ашып, көрсету. Аңқау мен қу адам туралы мінездің қандай болатынына көз жеткізу
Сабақ 139,25 Kb. 1
оқу
Алдар Көсе мен Қу балаАлдар Көсе мен Қу бала
Күндерде бір күні Алдар көсе деген алдауыш бар, ешкім оны жеңе алмайды деген хабарды естіп, сол кезде аты шыққан Қу бала деген бала іздеп шығады. Қу бала, ақырында, Алдар көсені іздеп табады. Екеуі амандасып, көріседі
18,63 Kb. 1
оқу
Ораторы, особо выделявшиеся незаурядным умом и выразитель­ностью языка, были из­вестны всей Степи. Среди них Жиренше шешен, Аязби, Тазша бала, легендарный АлдарКосе. Алдар Косе блеск народного юмораОраторы, особо выделявшиеся незаурядным умом и выразитель­ностью языка, были из­вестны всей Степи. Среди них Жиренше шешен, Аязби, Тазша бала, легендарный АлдарКосе. Алдар Косе блеск народного юмора
Алдар-Косе защищает бедных и, с помощью ума и ловкости, обманывает и наказывает жадных богачей, лентяев, глупцов и даже чертей. Алдар-Косе был сыном бедного пастуха Алдана
13,49 Kb. 1
оқу
Мурат Жанел Жетекшісі: Хаздай НургульМурат Жанел Жетекшісі: Хаздай Нургуль
Алдар Көсе туралы жазылған аңыз-әңгімелерді оқи отырып, оның іс-әрекеттерінің жобасын жасау. Алдар Көсе туралы әңгімелер арқылы құрбыларымның кітап оқуға қызығушылығын арттыру
13,88 Kb. 1
оқу
Сабақтың тақырыбы: Қожанасыр мен Алдар көсе. Үш сом Сабақтың мақсатыСабақтың тақырыбы: Қожанасыр мен Алдар көсе. Үш сом Сабақтың мақсаты
Оқушылардың Қожанасыр, Алдар көсе туралы білетін ақпаратттарын кеңейту. Іздендіру арқылы жаңа тақырыпты меңгеруге ықпал ету
Сабақ 256,52 Kb. 1
оқу
Жаратылыстану- математика пәндері қазақ тілінде”Жаратылыстану- математика пәндері қазақ тілінде”
Алдар Көсе Шық бермес шығайбайдың үйіне келеді. Алдар Көсе ұзақ әңгіме айтып, көп отырып қалады да, бай оны шайға шақырады. Шайға байдың қызы Бикеш темірден өріліп жасалған ыдысқа бауырсақты салып әкеліп дастарханға қойып
221,57 Kb. 2
оқу
Викториналық сұрақтар VIІІ «Алдар Көсе бізде қонақта» ІВикториналық сұрақтар VIІІ «Алдар Көсе бізде қонақта» І
Викторина 24,36 Kb. 1
оқу
Сабақ барысы: Кім жүйрік Алдар көсе қонақта «Формулалар»Сабақ барысы: Кім жүйрік Алдар көсе қонақта «Формулалар»
Сабақ 15,85 Kb. 1
оқу
Викторина для учащихся 5-7 классов ко Дню РеспубликиВикторина для учащихся 5-7 классов ко Дню Республики
Герой юмористических рассказов и анекдотов казахского фольклора, народных сказок (Алдар Косе)
Викторина 22,08 Kb. 1
оқу
Аңыз әңгімелерАңыз әңгімелер
Кейіпкерлері. Қазақ аңыздарындағы Асан қайғы, Жиренше шешен, Алдар көсе, Қожанасыр, Қорқыт, т б. – бәрі де қарапайым адамдар ретінде суреттеледі
77,27 Kb. 1
оқу
Сабақтың тақырыбы: «Алдар көсе мен бай»Сабақтың тақырыбы: «Алдар көсе мен бай»
Сабақтың мақсаты: аңыздың мазмұнын қазақша баяндау, аңызды талдау, идеясын түсіну
Сабақ 29,57 Kb. 1
оқу
Сабақ пән мұғалімі: Сейпилова Н. Ж ақтөбе қаласы №19 орта мектепСабақ пән мұғалімі: Сейпилова Н. Ж ақтөбе қаласы №19 орта мектеп
Тақырыбы: Алдар көсе мен қу жауырын. Сұратқан хан ақымақ па, сұраған сен ақымақ па?
Сабақ 29,64 Kb. 1
оқу
Сабақтың мақсаты: Мәтіннің негізгі идеясын түсіну Сабақтың міндеттеріСабақтың мақсаты: Мәтіннің негізгі идеясын түсіну Сабақтың міндеттері
Алдаркөсе деп аталуының себебі неде екенін білесің-дер ме? Тек Алдар демей көсені неліктен қосты екен?
Сабақ 1,54 Mb. 1
оқу
Сарсенов Алдар Сарсенович Қазақстан ауыл-селосындағы интеллектуалдық әлеуеттің қалыптасуы мен этномәдени дамуының тарихи тәжірибесіСарсенов Алдар Сарсенович Қазақстан ауыл-селосындағы интеллектуалдық әлеуеттің қалыптасуы мен этномәдени дамуының тарихи тәжірибесі
Жұмыс Ақтөбе мемелекеттік педагогикалық институтының Қазақстан Республикасы тарихы кафедрасында орындалды
Диссертация 427,5 Kb. 5
оқу

  1   2




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет