Бекмуханова Айкоркем Хамидуллиевна



бет1/4
Дата02.03.2022
өлшемі0,54 Mb.
#133859
түріСабақ
  1   2   3   4
Байланысты:
0000f0ea-44243816
2.1 тапсырма, Комплект(1), 3798dbdf434f08c60f36729aa54d79650cfbf1ae (1), 3798dbdf434f08c60f36729aa54d79650cfbf1ae (1), 3798dbdf434f08c60f36729aa54d79650cfbf1ae (1), 3798dbdf434f08c60f36729aa54d79650cfbf1ae (1), 1Апта тапсырмасы ИП Байқон А, 4 сынып, ЖБ Әдебиеттік оқу 2 каз конвертирован (1), Қазақ халқының рухани мұрасы


Тақырыбы: Оқушылардың көшелерде және жолдарда өзін - өздері ұстауларының негізгі ережелері.
Мақсаты: Оқушылардың жолда жүру ережесі туралы білімдерін толықтыру, іс-жүзінде асыра
білуге үйрету. Жолда жүру ережелерін ойда сақтай білуге үйрету. Тәртіптілікке,
сақ болуға,көшеде өздерін дұрыс ұсатап жүруге тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: сайыс сабақ
Сабақтың барысы:
1.Ұйымдастыру.
2.Кіріспе сөз.Сабақтың тақырыбы мен мақсатын хабарлау.
-Балалар ,бүгінгі сабақта біздер жол жүру ережелер қаласына барамыз. Жол ережелер қаласындағы сендерге дайындап отырған тапсырмалары бар. Сендерді жол тәртібі бойынша білімдеріңді сынамақшы. Сыннан өтуге дайынбыз ба?
Ой қозғау.
-Ендеше ,балалар КЖТ дегенді қалай түсінесіңдер?
-Көшеде жүру тәртібі
-Көшеде жүру тәртібі деген түсінікті қалай түсінесіңдер?

ж аяу жүргінші тротуар


жол белгілер
машиналар бағдаршам инспектор қиылыстар

-Жол ережелер қаласының тапсырмаларын 3-топқа бөлініп ,сайысқа түсеміз.


1-оқушы: (бағдаршам болып киінген оқушы)
Бағдаршам аты
Көп көзі бар батыр
Тоқ болғанмен заты
Өзінде көп ақыл
Тұрады ол дәйім
Бұрышында жолдың
Қиып өткен сайын
Қарайтұғын балғын
-Сонымен балалар, біздер бағдаршамды «көп көзі бар батыр» екен дедік. Кім айтады бағдаршамның неше көзі бар?
-Ендеше біздің топтарымыз осы бағдаршамның көздеріне байланысты атауларын алып отыр. Қай топтың мүшелері тапсырмаларын дұрыс орындаса, «Үздік жүргіншілер» атағына ие болады.


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет