Сабақ жоспары №7 Бөлім: Қазақтың Қанышы Педагогтің Т. А. Ж



бет1/4
Дата20.10.2023
өлшемі0,57 Mb.
#186940
түріСабақ
  1   2   3   4
Байланысты:
қмж медеу сәрсеке
үзінді медеу сәрсеке, қмж миграция

ТАЛҒАР ПОЛИТЕХНИКАЛЫҚ КОЛЛЕДЖІ
КЕЛІСІЛДІ БЕКІТЕМІН
Колледж әдіскері Директордың
_______Ш.Серғали ОІЖ орынбасары
______Е.Бейсембаева
САБАҚ ЖОСПАРЫ №7

Бөлім:

Қазақтың Қанышы

Педагогтің Т.А.Ж.

Молдахметова Б.Е.

Күні: 13.10.2023

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:

Топ: 13а




Сабақтың тақырыбы:

М.Сәрсеке «Қаныш Сәтбаев» роман-эссе

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту нәтижелері:

көркем шығармалардан алған үзінділерді шығармашылық жұмыстарда қолдану
көркем шығармадағы кейіпкерлер жүйесін жинақтау мен даралау

Сабақ мақсаты:

көркем шығармалардан алған үзінділерді шығармашылық жұмыстарда қолдану
көркем шығармадағы кейіпкерлер жүйесін жинақтау және ажырату

Бағалау критерийлері:

көркем шығармалардан алған үзінділерді шығармашылық жұмыстар жасайды;
көркем шығармадағы кейіпкерлер жүйесін жинақтайды және ажыратады.

Ойлау дағдыларының деңгейі

жоғары ойлау дағдылары

Сабақ барысы:

Сабақ кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру кезеңі
5 минут

Сәлемдесу. Білім алушыларды түгендеу. Назарын сабаққа аударту.
Психологиялық ахуал. «Кубик рубик» әдісі бойынша оқушыларды шеңберге тұрғызып, тілек айтқызамын.
Миға шабуыл. Суретпен сұқбат

  • Қаныш Сәтбаев кім?

  • «Қаныш Сәтбаев» роман-эссе авторы Медеу Сәрсеке туралы қандай ақпарат білесіз?



ББҮ(KWL) кестесі:

Білемін

Білгім келеді

Үйрендім











Flippity.net'>Топқа бөлу.
Flippity.net бағдарламасы арқылы топқа бөлемін.

Сабақтың тақырыбы, оқу нәтижелері, сабақ мақсаттары, бағалау критерийлері таныстырамын.

«Кубик рубик» әдісі бойынша
лебіз,тілектерін білдіреді.


ЖЖ. Оқушылар қабырғада ілініп тұрған суреттердің қасына барып, біреуі суреттегі кейіпкер, екіншісі сұқбат алушы рөлінде бір – бірінің сұрақтарына жауап береді.

Суреттерге қарап, оқушылар сабақтың тақырыбын болжайды.


Сабақ мақсатын талқылайды, бағалау критрийлерін құрастырады.
Оқушылар ББҮ (KWL) кестесімен жұмыс жасайды.


Flippity.net бағдарламасы арқылы
топқа бөлінеді.

  • «ББҮ» кестесіне толтыру.




мұғалімнің
бағалауы




Flippity.net бағдарламасы



http://surl.li/htsel




Сабақтың басы

10 минут


1-тапсырма «FILA» кестесі (топтық жұмыс)
Топтық жұмысты ұйымдастырамын.
Шығармадан бөлімдерді және кестені ұсынып, нұсқау беремін.
1- топ «Жетімбұрыш» бөлімі бойынша
2- топ «Терезесіз лашық» бөлімі бойынша
3- топ «Қайнаға» бөлімі бойынша
4 –топ «Жарнама» бөлімі бойынша.
«Биге шықты дөңгелеп», «Қанат ұшқанда қатаяды» бөлімдерінен үзінділер таратамын.


ОН: Авторлық идеяның өмір шындығымен байланысына мысал келтіреді.
Білім алушылардың функционалды сауаттылығын дамытуға ықпал етеді.Оқу нәтижесіне қол жеткізуге ықпал ететін бағытталған тапсырма.
F/ Дерек/ – шығармадан Қаныш тұлғасын ашатын деректер жинау;
I /Пікір/– Қаныш туралы өзінің ой- пікірі;
L /Сұрақ/– Қаныш тұлғасын ашатын сұрақтар;
A /Іс-әрекет/– автордың Қаныштың бейнесін сипаттаудағы қолданған тәсілі.





Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет