Сабақ тақырыбы: Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету жолдары Жалпы мақсат



Дата22.08.2017
өлшемі35,02 Kb.
#24321
түріСабақ
« Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету жолдары » тақырыбы бойынша ІІІ деңгей тыңдаушысы

Искакова Роза Айтқалықызының қысқа мерзімді

коучинг жоспары

Күні

29.04.2016ж


Өтілу орны: №209 каб

апта:5 күн

Сабақ тақырыбы:

Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету жолдары

Жалпы мақсат:

Түрлі тапсырмалар беру арқылы сыни тұрғыдан ойлау дағдысын қалыптастыру, сабақта тиімді пайдалануына ықпал жасау; сыни тұрғыдан ойлауға үйрету жолдарымен таныстыру

Сілтеме:

  1. Мұғалімдерге арналған нұсқаулық 41

Оқу нәтижесі

Қатысушылардың тапсырмалар арқылы сыни тұрғыдан ойлау дағдысы қалыптасады, өз сабақтарында тиімді пайдалануға үйренеді

Түйінді идеялар:

Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету жолдары арқылы табысты оқытуға қол жеткізу

Сабақта қолданылатын материалдар:

парақтары,стикер, интерактивті тақта,флипчарт, маркер, қалам, аудио жазба, суреттер

Оқыту әдістері:

1.Оқыту мен оқудағы жаңа әдістер

2. есту және көру арқылы ойлауға мүмкіндік жаса. Сын тұрғысынан ойлауға үйрету



1. Жеке жұмыс

2. Топтық жұмыс





Дерек көздері:

Әдеби материалдар, газет-журналдар

Тапсырмалар:

Естіген, оқыған, көзбен көретін айғақтар негізінде ой тұжырымдау;



Сабақ бойынша коуч пен мұғалімдердің іс-әрекеті:


І.Мұғалімдерге психологиялық ахуал туғызу



Коучтың іс-әрекеті

мұғалімдердің іс-әрекеті

3 мин

«Балауыз шам» жануы


Әр топтағы мұғалімдер шамның жануын қадағалап, сын тұрғысынан ойлап айтады.

1 топ-5 жасар бала

2-топ-10 жасар

3-топ -20 жасар

4-топ-50 жасар

5-топ-қарт адамның көзқарасымен



І тапсырма

7 мин


Өлең жолдары арқылы шағын топқа бөлу.

Екі өлеңнің бір шумағының әр жолын стикерлерге жазып қатысушыларға таңдату. Өлең жолдары арқылы бір шумақ өлеңді анықтап, топ бойынша айтқызу.

Стикерлерге қазіргі көңіл- күйлерін білдіріп партаның астына жапсырту


Стикерлерді алады да, өлең жолдарын жинайды. Топтың атына сәйкес өлеңнің шумағы қай індікі екендерін анықтап топ құрады. Топпен қосылыр әнді орындайды

ІІ тапсырма

(20 минут)

Мәтінмен жұмыс

«Ананың асыл арманы» мәтінін 5 бөлімге бөлу

Топ ішінде оқып, мазмұнын ашады

жигсо әдісі арқылы



VІ. Ақпарлама.

(5 мин)


Сыни тұрғыдан ойлау туралы Power point арқылы қысқаша мәлімет беру


Сыни тұрғыдан ойлау туралы мәліметпен танысады. Талқылаулар жүргізеді




VІ. Сергіту сәті


«Қызыл гүлім –ай» сергіту жаттығуын жасау

Ұжым болып жаттығу жасайды

VІ. Көңіл-күйін бағалау



Сабақтың бастапқа кезеңінде өз көңіл күйлерін бейнелеген стикердің артына сабақтан алған әсерлері мен ұсыныстарын жазып, нысана арқылы


Ойларын қорытып, стикерлерге ұсыныс, тілектерін ,» нысана» әдісі арқылы белгіленген жерге іледі

Рефлексия

(5 мин)

Кері байланыс «Желкенді кеме» арқылы бағалату

«Балауыз шам» тәмсілін көрсету






Каталог: files -> content
content -> «Үздік шаңғышы» «Жаңа жылдық шаңғыға»
content -> Сабақтың тақырыбы: 1867-1868 жылдардағы реформа Сабақтың мақсаты
content -> Оқу-тәрбие жұмысының жоспары 2016-2017оқу жылы
content -> Пәні: Қазақ әдебиеті. 8 «Қ» Тақырыбы: Қабдеш Жұмаділов «Қаздар қайтып барады»
content -> Анализ работы средней общеобразовательной школы №14 г. Павлодара за 2015 2016 учебный год
content -> Сабақ барысы. І. Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Алты топқа бөлініп отыру. Психологиялық дайындық. 1минут
content -> Сабақтың мақсаты: Оқушылардың өз мектебі туралы білімдерін тереңдету
content -> Оқу жылына «№21 жалпы орта білім беру мектебі»
content -> Сабақтың мақсаты: а дк-мен, оның негізгі блоктарымен және олардың міндеттерімен танысу
content -> Сабақ жоспары Сбақтың тақырыбы


Достарыңызбен бөлісу:




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет