Сабақтың тақырыбы Мәтіндік процессордағы кестелер



бет1/4
Дата21.07.2017
өлшемі497,62 Kb.
#21807
түріСабақ
  1   2   3   4

Сабақ жоспары


Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:

Есептерді электронды кестелердің көмегімен шешу

Мектеп:

Ақтау қаласы, №21 орта мектеп

Күні: 21.04.2017

Мұғалімнің аты-жөні: Амирбекова Г.С

Сынып: 7

Қатысқандар:

Қатыспағандар:

Сабақтың тақырыбы

Мәтіндік процессордағы кестелер

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

Білу, түсіну, қолдану

Сабақтың мақсаты

7.2.2.1. Мәтіндік процессорда кесте элеметтерін пішімдеу

Бағалау критерийі

Білім алушы

Мәтіндік процессорда кесте элеметтерін пішімдейді. (мақтау, мадақтау арқылы)

Тілдік мақсаттар


Оқушылар:

Мәтіндік процессорда кесте элеметтерін сипаттайды.

Сөз тіркестері:

Мәтіндік процессор-текстовый редактор- text editor

Кесте-таблица-table

Баған-столбцы- Columns

Жол-строка- line

Ұяшық-ячейка- cell

Пішімдеу-форматирование- Formatting


Пәнаралық байланыс

Математика, бейнелеу, орыс тілі, ағылшын тілі

Құндылықтарға баулу

-қарым-қатынас жасау қабілеті ;

-шығармашылық және сын тұрғысынан ойлау

- жауапкершілік;

Алдыңғы білім


Оқушылар нені біледі?

Мәтіндік процессор туралы және онда мәтінмен жұмыс жасап біледі.





Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері


Ресурстар

Сабақтың басы


Сабақ басында төмендегілерге назар аудару керек:

  • оқушылардың назарын шоғырландыру;

  • оқушыларды жұптастырып отырғызу;

  • оқушылармен бірге сабақ мақсаттарын анықтау;

  • Мәтіндік процессор туралы «Сәйкестендіру» картасын жасау.




Оқулық, көрсетілімдер

Сабақтың ортасы



1 тапсырма. Информатикалық диктант

(С) Кесте - _____________________тұрады, қиылысқан жерін________ деп атайды. Ұяшыққа 1._______, 2._____ 3.______ енгізуге болады.

Дескриптор: Білім алушы

  • Кесте ұғымын біледі

2 тапсырма

(М,Д,ЖЖ)Мәтіндік прцессорда кесте құру тәсілдерін көрсет:

1._______________________________________________

2._______________________________________________

3._______________________________________________

Дескриптор: Білім алушы

  • Мәтіндік прцессорда кесте құру тәсілдерін біледі.

  • Мәтіндік прцессорда кесте құру тәсілдерін ажырата біледі.

3 тапсырма

(М,Д,Ж)Мәтіндік прцессорда кесте ұяшықтарын бөлу, ұяшықтарды жою, баған, жол, ұяшықтарды кірістіру, ұяшықтарды біріктіру бұйрықтарын рет санымен корсет:

  1. ұяшықтарын бөлу

  2. ұяшықтарды жою

  3. баған, жол, ұяшықтарды кірістіру

  4. ұяшықтарды біріктіру






Дескриптор: Білім алушы

  • Мәтіндік прцессорда кесте элеметтерін пішімдеуді компьютерде қалай орындауды біледі

  • ұяшықтарын бөлу

  • ұяшықтарды жою

  • баған, жол, ұяшықтарды кірістіру

  • ұяшықтарды біріктіру

4 тапсырма



(Ж) 5 бағаннан, 6 жолдан тұратын кесте құрыңыз.

  1. Достарың туралы мәліметтер жаз.

  2. Туған жылы бағанының сол жағына 1 баған қос. Оған Сыныбы деп жаз.

  3. Кестеге тағы 1 жол қос. Оған өзің туралы мәлімет жаз.

  4. Телефоны бағанын сары түске боя




Оқушының аты-жөні

Туған жылы

Мекен-жайы

Телефоны

Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет