Сабақтың тақырыбы: Ондық бөлшектерді көбейту Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты



Дата07.03.2022
өлшемі78,5 Kb.
#134622
түріСабақ
Байланысты:
01,03
өспе, 1510058388496, 1510058388496, jdndLevrJVZFDFgCmGuumdOE1gWTsOjAhhRc4RAJ, Ортопедическая стоматология тесты , фитпат 24-29, аза стан тарихы п ні бойынша емтихан с ра тары мен та ырыптары

Білім беру ұйымының атауы

Абай атындағы мектеп-гимназиясы

Пәні:

Математика

Бөлім:

5.3В Ондық бөлшектер және оларға амалдар қолдану

Педагогтің аты-жөні:

Жанузах Тилеген

Күні:

01.03.22

Сынып:

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Ондық бөлшектерді көбейту

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

5.1.2.30 ондық бөлшекті натурал санға және ондық бөлшекке бөлуді орындау;

Сабақтың мақсаты

Есеп шығару барысында ондық бөлшектерді натурал санғабөлу ережесін қолданады, үтірді дұрыс қояды.




Сабақтың кезеңі

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы

Оқушылардың сабаққа дайындығы.Сабақтың басталуына жағымды ықпал ететін көңіл күй қалыптастыру.
Психологиялық ахуал қалыптастыру
Бір-бірімізді тыңдаймыз десек 1 рет қол шапалақтаймыз!
Ұйымшыл боламыз десек 2 рет
Белсенділік танытамыз десек 3 рет шапалақтаймыз!
Оқушыларға сабақ тақырыбы мен мақсатын айту.
Бағалау парағын үлестіру.
Үй тапсырма тексеру: қосымша тапсырма



Оқушылар үй жұмысын жауаптар арқылы парталас оқушысын тексереді






Оқулық

Сабақтың ортасы



2-мысал. 2,45 : 7 = 0,35
Ондық бөлшекті натурал санға бөлу үшін:
1) Бөлшекті үтіріне қарамай сол санға бөлеміз;
2) Бөліндіге үтірді бөлінгіштін бүтін бөлігі біткен кезде қоямыз.
Егер бүтін бөлігі бөлгіштен кіші болса, онда бөлінді нөл бүтінмен басталады.

Кестені толтырыңыз.



Жылдамдық

Уақыт

Қашықтық

6 км/ч




177,6 км

4,2 км/ч

5 ч







8,9 ч

7164,5 км
Дескриптор: Білім алушы
бөлуді орындайды;
көбейтуді орындайды.
Кім жылдам? №879, №880
Кім тапқыр? №884 /1-4/
№887/1,2/

Оқушылар ондық бөлшектерді қосу ережесін қолданып кестені толтырады


Балмұздақ таяқшасы арқылы есептерді кезекпен тақтаға шығарады



Бағалау парағында
«Бірін-бірі» бағалау
Бағалау парағында
«Бірін-бірі» бағалау



Үлестірме қағаздар
Оқулық



Сабақтың соңы

Рефлексия

Қосу

Мен үшін құнды болған мәлімет..

Алу

Сәтсіз болған нәрсе...

Қызықты

Мен үшін қызық ...

Үй тапсырма беру : №

Оқушылар
«Қосу, алу, қызықты» кестесін толтырады

Қосу




Алу




Қызықты









Үлестірме қағаздар


Достарыңызбен бөлісу:




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет