Сабақтың тақырыбы Түр эволюциялық бірлік, түр критерийлері Сабақтың мақсаты



бет1/2
Дата22.08.2017
өлшемі0,54 Mb.
#24368
түріСабақ
  1   2

САБАҚ

Мектеп: Әулекөл ауданы Шоқан Уәлиханов атындағы орта мектеп.

Күні: 24.10.2016 ж

Мұғалімнің аты-жөні: Оразбекова К.Қ.

Сынып: 11 «А»

Қатысқан оқушылар саны - 28

Қатыспағандар -

Сабақтың тақырыбы

Түр – эволюциялық бірлік, түр критерийлері

Сабақтың мақсаты

Түр – эволюциялық бірлік екенін түсінеді, түрдің критерийлерімен танысады.

Міңдеті

  • Оқушыларды өз беттерімен жұмыс жасауға дағдыланады.

  • Оқушылардың ғылыми қөзқарасын қалыптасады.

Оқушылар үшін оқу нәтижелері:

  1. Тақырып бойынша терең білім алуы

  2. Жеке, жұппен, топпен жұмыс істегендегі белсенділігі

  3. Сын тұрғысынан ойлауы

  4. Ментальды карта, постерлер жасай білу

Қолданылған модульдер

  1. Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер

  2. Оқыту мен оқуда АКТ пайдалану

  3. Сын тұрғысынан ойлауға үйрету

  4. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау

  5. Оқытуды басқару және көшбасшылық

  6. Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес оқыту және оқу

  7. Талантты және дарынды балаларды оқыту

Сабақта қолданылатын материалдар:

  1. Интербелсенді тақта

  2. Постерлер

  3. Үлестірме материалдар

Пәнаралық байланыс

География, қоғам.

Оқыту әдістері:

СТО,Блум таксономиясы,ашық сұрақ, болжау, кері байланыс,рефлексия.

1. Жеке жұмыс

2.Жұптық жұмыс

3. Топтық жұмыс


Осыған дейін меңгерілген білім

Дарвин ілімінің негізгі қағидалары

Жоспар

Жоспарланатын уақыт

Жоспар бойынша орындалуы тиіс іс-әрекеттер

(төменде келтірілген жазбаларды жоспарланған әрекеттермен алмастырыңыз)

Сабақтың басы:

5 минут



Оқушылармен сәлемдесу, сабаққа қатысымын тексеру, сыныптың назарын сабаққа аудару.

Қызығушылықты ояту:

Оқушыларға суреттер үлестіріледі, суреттер арқылы 3 топқа бөлінеді.



Суреттер арқылы сабақ тақырыбын болжайды.

Жаңа сабақтың тақырыбы мен мақсаты, міңдетін хабарлау.


Сабақтың ортасы:
10 минут

12 минут


13 минут

2 минут



Үй жұмысын сұрау. Жеке жұмыс.

Адасқан әріптер: 




Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет