Сабақтың тақырыбы: §



бет1/3
Дата29.11.2022
өлшемі24,86 Kb.
#160415
түріСабақ
  1   2   3
Байланысты:
инф ертеңге ашық сабақ
smi manual v3.0, инф ашық сабақ, transfer-receipt-13 12252827865, Ережесі келесі п ндер бойынша 1-11 сынып шін Математика; Физик, Ережесі келесі п ндер бойынша 1-11 сынып шін Математика; Физик-1, Åðåæåñ³ êåëåñ³ ï íäåð áîéûíøà 1-11 ñûíûï ø³í Ìàòåìàòèêà; Ôèçèê, Снимок экрана 2023—03—13 в 08.05.20

Қысқа мерзімді жоспары №1



Мектеп: №46 А.С.Пушкин атындағы мектеп-лицейі



Күні: 16.11.2017ж



Мұғалімнің есімі: Әбдиева Сандуғаш

Сынып: 7 «А»

Қатысқандар саны:



Қатыспағандар саны:



Сабақтың тақырыбы: §3.2. Электрондық кесте элементтерін форматтау



Оқу мақсатары



Жетістіктер критерийлері



Барлық оқушылар

Кестені құрастыра алу және кестелік процессорда кестенің элементтерін форматтауды жүзеге асыруды білетін болады.

Оқушылардың басым бөлігі:

Бұрын алған білімдерін тек осы пәнде ғана емес, сонымен қатар кез келген жағдайларда да дұрыс қолданады

Кейбір оқушылар:

Талдау жүргізу, қорытындылар шығаруы мүмкін, сондай – ақ кестелік процессордың тәжірибе жүзінде қолдануын біледі және ұсынылған есептерге арналған жеке шешімді құрастыра алуы мүмкін

Тілдік мақсаттар

Оқушылар келесі әрекеттерді жүзеге асыруы мүмкін:

Өткен тақырып

«Кубизм» стратегиясы арқылы өткен тақырыпты қайталау

Қолданылатын әдіс – тәсілдер

СТО, «Өрмекшінің тобы», «3-2-1» әдісі. «мақсаттар»

Қолданылатын ресурстар

Флипчарт, слйд, оқулық.

Пән аралық байланыс

Математика, қазақ тілі

Жұмыс түрлері

Тапсырмалар, қосымшалар

Мұғалімнің
іс - әрекеті

Оқушының іс – әрекеті (нәтижесі)

І кезең

Ұйымдастыру кезеңі

Оқушылар бәрі бірге хормен «Сәттілік», «Табыс», «Жетістік» деп айтады.

Сынып оқушыларының зейінін сабаққа аудару. Психологиялық ахуал қалыптастыру, топтастыру.

Оқушылар ақпарат таратушы құралдар арқылы топтасады.
Жаңа тақырыпты оқушылар өздері құрастырған сурет қиындылары арқылы анықтайды.

Үй тапсырмасын тексеру

Үй тапсырмасын талқылау

Үй тапсырмасы бойынша тақырыптарды талқылауға беру

Оқушылар қауіпсіздік ережесі туралы жазып келген тапсырмаларын оқиды



Қызығушылығын ояту, мәселе қою

Көпір тапсырмасы бойынша сұралады.

  • Кесте не үшін қолданылады?

  • Кестені құрайтын негізгі элементтер?

  • Кестемен жұмыс істегенде қандай қосымша беттер пайда болады?

Мұғалім көпір тапсырмасын сұрайды, толықтырады.

Көпір тапсырмаларында берілген сұрақтар бойынша өз ойларын айтады.

ІІ кезең

Теория бойынша «Білу», «Түсіну», «Талдау», «Жинақтау» тапсырмалары (топтық жұмыс, презентация, мұғаліммен бірге талдау)

Мазмұнды сызбамен жұмыс.
Әр топ берілген тақырып бойынша: ақпарат ұғымы туралы мазмұнды сызба дайындау және қорғау тапсырмасы беріледі.
1-топ. Жол
2-топ. Баған
3-топ. Ұяшық. Оқулықтағы тапсырмалар: «Білу» тапсырмасындағы сұрақтарға жауап береді.


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет