Сабақ тақырыбы Мен не үйрендім? «Саяхат» тақырыбы бойынша



Дата26.08.2017
өлшемі51,81 Kb.
#29317
түріСабақ
Сабақ жоспары





Мектеп: №42 орта мектебі

Күні: 17..03.2017

Мұғалімнің аты-жөні :Абдижалелова А.Т.

Сынып: 1Ә

Пән: сауат ашу




Қатысқандар:

Қатыспағандар саны: 0






Сабақ тақырыбы

Мен не үйрендім? «Саяхат» тақырыбы бойынша




Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

1.2.5.1 мәтін иллюстрациясы бойынша сұрақтар қоя білу немесе оқығаны бойынша қойылған сұраққа жауап беру

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар орындай алады: қоршаған ортадағы заттарды таниды,сипаттайды,сұрақтарға жауап береді

Оқушылардың көпшілігі орындай алады: өлеңнің ұйқасын табады,саяхатқа шығу құралдарын атайды,дыбыстарды таниды,ажыратады

Кейбір оқушылар орындай алады : байланыстырып сөйлейді,өз пікірін айтады,шытырман оқиғалар құрастырады,алған білімдерін өмірмен байланыстырады.




Тілдік мақсат

Түйінді сөздер мен сөз тіркестері жасыл орман,сайраған құстар,шөлейт дала,мөлдір су,биік таулар

Сыныптағы диалог/жазылым үшін сай келетін тіл стилі:

Талқылауға арналған сұрақтар: Неліктен шөлейт жерлерде жасыл шөптер жок деп ойлайсың?




Не себепті ормандар аңға,құсқа пайдалы деп ойлайсыз?

Неге балықтар құрғақ жерде жүрмейді?

Таудың беті неге тегіс емес?

Алдыңғы меңгерілген білім


Мен не үйрендім? «Бізді қоршаған әлем» тақырыбы бойынша

Сабақ барысы



Сабақтың басы

(Ұ) Қайырлы таң,көздерім!

  • Ояндыңдар ма?

  • Қайырлы таң, құлақтарым!

  • Ояндыңдар ма?

  • Қайырлы таң,қолдарым!

  • Ояндыңдар ма?

  • Қайырлы таң,аяқтарым!

  • Ояндыңдар ма?

  • Қайырлы таң,Күн!

  • Мен ояндым!

Ресурстар



Сабақтың ортасы

Барлығымыз терезеден қарайықшы,далада қандай өзгерістер бар?

-көктемде күн қандай болады?

-қазір көктемнің қай айы?

-көктем весна SPRING деп аталады

-Көктемде жыл басы –наурыз

-Бұлар қайда болуы мүмкін?

Үзденуді ұйымдастыру

Әр топ сөздерін оқиды

Адасқан әріптерден сөз құрастыру,сөйлем айту

-Мынау ненің дыбысы деп ойлайсыздар?
Неліктен шөлейт жерлерде жасыл шөптер жок деп ойлайсың?

Не себепті ормандар аңға,құсқа пайдалы деп ойлайсыз?

Неге балықтар құрғақ жерде жүрмейді?

Таудың беті неге тегіс емес?

Әлимен бірге орманға саяхатқа шығайық

Мына дыбыстарды табуымыз керек?

-Бұл ненің дыбысы?

-Неліктен олай ойладың?

-Шөл дала

-Шөлге шыдамды қай жануар ?

Орман,,көл,шөл,тау

Ұйқасын тап


Аң мен құсқа қорған

Болған қалың орман

Қорық

Астана


Мұражай

Театр


Оқушыларды жауап беруге бағыттау

Сергіту сәті

Қалың қалай?

-осылай


Жүріс қалай?

-Жүгіріс ше?

Ұйқы қалай?

-Күлкі қалай?

Шығармашылық тапсырма

Берілген суреттер бойынша орындау

Дәптермен жұмыс

Ойшылдың алты қалпағы бойынша сөйлеу







Сабақтыңсоңы

«Еркін микрофон»

-Бүгін не ұнады?

-Қандай әсер алдым?

-Не білдім?




Рефлексия Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері орындалды ма? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай өтті? Жоспарыма қандай өзгерістер енгіздім және неге?




Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет