Сабақ тақырыбы Сан аралықтарының бірігуі мен қиылысуы Оқу мақсаттары



Дата11.01.2022
өлшемі455,69 Kb.
#111141
түріСабақ
Байланысты:
6 117
А.Макаренко аты-WPS Office, Документ Microsoft Word (2)

Қысқа мерзімді жоспар


Мектеп:

Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын Мұхтар Арын атындағы №24 "Экономика және бизнес" арнаулы лицейі




Ұзақ мерзімді жоспардың тарауы:

6.3В Бір айнымалысы бар сызықтық теңсіздіктер




Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:




Сынып:

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:




Сабақ тақырыбы

Сан аралықтарының бірігуі мен қиылысуы




Оқу мақсаттары

6.2.2.8сан аралықтарды кескіндеу;

6.2.2.9сан аралықтардың бірігуін және қиылысуын табу;






Сабақ мақсаттары

Сан аралықтарын бір-бірінен ажырата алу

Координаталық түзудің бойында дұрыс белгілей алу.

Сан аралықтарының бірігуімен қиылысуын таба алу





Бағалау

критерийлері

Сан аралықтарын оқи алады.

Сан аралықтарын ажырата алады.

Координаталық түзуде белгілей алады.

Сан аралықтарының бірігуімен қиылысуын таба алу






Тілдік мақсаттар

Бөлім бойынша лексика және терминология:

  • координаталық түзу

  • сан түзуі,интервал

  • кесінді

  • жартылай интервал

  • сәуле

  • ашық сәуле

  • бірігу

  • қиылысу 




Құндылықтарды

дарыту

Топтық және жұппен жұмыс жасата отырып оқушыларда өзара сыйластық, сенімділік, қарым-қатынасты қалыптастыру




Пәнаралық

байланыстар







Бастапқы

білім

Сан аралықтары




Сабақ барысы




Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар




Сабақтың басы


Ұйымдастыру. Амандасу. Сыныпта психологиялық ахуал.

Алдыңғы оқу

Топқа бөлінгеннен кейін «интервал», «кесінді», «жартылай интервал», «сәуле» сөздері арқылы әр топтан ойдан сан аралығына бір мысал құрастырып, аралықтардың қиылысуын, бірігуін тауып, шешімін жазып түсіндіру.(Бармақпен бағалау)











Оқулықпен жұмыс
«Жұпта талқыла» (жұппен жұмыс)

Тапсырма бойынша жұппен жұмыс жасайды, жұптық талқылайды салыстырады.


932

1)

//////////////// -8 ең кіші

-8 1\\\\ 2 \\\\\\\9



2)

///////////////////////// -5- ең кіші

- 6 -2\\\\\\\\4 7



3)

//////////////////

-9,3 1 5\\\\\\\\



4)

////////////////// -10 ең кіші

-11 -2\\\\ 3 \\\\\\\7



5)

//////////////////

-7,5 -3 0 \\\\\\4

6)

////////////////// -4- ең кіші

-5 -1\\\\ 0 \\\\\\\6
933

1)





////////////////

-3 -1\\\\\5\\\\\\\9

2)



//////////////////

-5 7\\\\\\\\12

3)





//////////////////

-4 0\\\\\\8\\\\\\\\10

4)





/////////

-7 3 6 \\\\\\\15

934

1)

//////////////////////

-7 -4\\\\ -1 \\\\\5\\\\\9\\\

2)



//////////////////////////////////

-6\\\\\\\\\\\\\\\1

3)

/////////////////////////

-8 -5\\\ -3\\\2\\\\7\\\\\\10

4)

//////////////////////////////////

-4 -2\\\\\\\5\\\\\\\9



Бағалау: «Екі жұлдыз бір тілек»



Топқа бөлу

  1. Қызыл, көк дөңгелек қиындылары бойынша бөлiнеді;

  2. Қызыл, көктегі оюы бар қиындылары бойынша бөлінеді (топқа бөлудiң жаңа cабаққа қатысы)

935

1)

///////////////////

-2\\\\\0\\\\\5\\\\\\\8\\\\\

2)

//////////////////

-7 -1\\\\ 5 \\\\\\\7\\\\\\\9\\\\\\\\12

3)

/////////\\\\\\

-3 1 5 \\\\\\\8

4)

////////////////// \\\\\\\\\\\\\\

-8 -5\\\\\\-3\\\\\\\0\\\\\\2 10


936

1)

////////////////////////////////

3\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\7\\\\\\\

2)

/////////////////////////////



\\\\\\\- 2\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\5


937



























Бағалануы: «ия», «жоқ» деген жылдам жауап арқылы «cмайликтермен» бағаланады.

  Бағалау «Cмайликтер»







Сабақтың соңы



Үйге тапсырма: А тобы

Бағалау: рефлексия «Өзiн-өзі бағалау»

Оқушылар алған мағлұматтарының деңгейiн

«өте құнды», «ештеңе түсінбедім», «таң қалдым», «қиын болды», «жаңа нәрсе бiлдім», «ренжiдім» деген сөздермен білдіреді.








Саралау –оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы.

АКТ-мен байланыстар

Саралау тапсырмалары топтық жұмыста және жеке жұмыстарда беріледі. Топтық жұмыста қабілеті жоғары оқушылар өз жолдастарына көмек жұмысын ұйымдастырады.

Бағалау сабақтың барлық бөлімінде жүреді, ауызша жауап берген оқушыларды мадақтау, топтық және жеке жұмыстарда өзара бірін-бірі бағалайды.

Оқушылармен сергіту сәті жаттығу жұмысы жүргізіледі.








Достарыңызбен бөлісу:




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет