Сабақтың тақырыбы: 13. Атом өнеркәсібі Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты



бет1/5
Дата18.12.2023
өлшемі236,79 Kb.
#197537
түріСабақ
  1   2   3   4   5
Байланысты:
10 а қмж
Генетикалық жәнехромосомалықбұзылыстар


Білім беру ұйымының атауы

«Әйтеке би атындағы №26 мектеп жалпы білім беретін мектеп»

Пәні:

Қазақ тілі

Бөлім:

2-бөлім:
Экология: ядролық және мұнай өндірістері. Шешендік сөздер .

Педагогтің аты-жөні:

Қасымова Айман

Күні:

04.12.2023ж

Сынып: 11а

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

13. Атом өнеркәсібі

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:

11.2.4.1 - әртүрлі стильдегі (ғылыми, ресми іс - қағаздар, публицистикалық, көркем әдебиет, ауызекі сөйлеу стилі) мәтіндердің тақырыбын, автор көзқарасын, мақсатты аудиторияға сәйкес қызметін, құрылымын, тілдік ерекшелігін салыстыра талдау;
11.4.3.1 - белгілі бір тақырып аясында тілдегі көркемдік құралдарды орынды пайдалану:көркемдеу, айшықтау, дəлелдеу, сөздерді сұрыптайбілу(образды - эстетикалық).

Сабақтың мақсаты

Оқушылардың барлығы мынаны орындай алады:
Білім алушылар мәтін үзінділері бойынша болжам жасау, өз біліміне сүйеніп тақырыпты жалғастыра алады.
Оқушылардың көбісі мынаны орындай алады:
Сөйлеу ағымындағы интонацияның құрамдас бөліктері: әуен, әуез, тембр, қарқын, кідірісті сөйлеу мәнеріне сай қолдана алады.
Оқушылардың кейбіреуі мынаны орындай алады:
Көркем бейне жасауға қажетті өмірлік материалды жинақтайды,әдеби тұлғаны даралайды.

Сабақтың барысы
Сабақ кезеңі/Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
Қызығушылықты ояту
7 мин.

І.Ұйымдастыру кезеңі:
а) Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу. Психологиялық жағымды ахуал туғызу
Мақсаты: Оқушылар бір-біріне тілек білдіреді, тыңдау дағдыларын дамытуға бағытталады, сондай-ақ барлық оқушылардың қатыстырылуы арқылы сабаққа белсенділігі артады.
Тиімділігі: Оқушылар бір-біріне тілек айту арқылы жақындасады, көңіл күйін көтереді және бауырмалдығын оятады.
Саралау: Бұл жерде саралаудың «Жіктеу» тәсілі қолданылады. Оқушылардың оқуға деген қызығушылығын арттыру мақсатында мүмкіндігінше оларға таңдау еркіндігі беріледі.

Сабаққа кіріспе



«Жүзіп шығу» әдісі бойынша сұрақтарға жауап беріңдер.
Ойтүрткі сұрақтарына жауап беріңдер.
Берілген суреттен не байқадыңдар? Өз ойларыңмен бөлісіп,.
1. Қазақстанда қандай өзен-көлдер мен теңіздер бар?
2. Еліміздегі қай аймақтар апатты деп танылған?
3. Арал теңізі аумағының экологиясы туралы қандай ақпа­рат білесіңдер?
2-тапсырма
Таза болса табиғат, аман болар адамзат.
БЖБ1

Сұрақтарға жауап бер:

1.Қазақстандағы тарихы терең қандай индустриялық өнеркәсіптерді білесің?





Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет