Сабақтың тақырыбы Мамандықтар Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



Дата14.09.2023
өлшемі0,6 Mb.
#181008
түріСабақ
Байланысты:
Тіл дамыту ашық сабақ қмж
Лекция №12. S элементтер химиясы . Сутек және сутек переоксиді, С Ж №3 Та ырып. К не т ркі жазба ескерткіштері ж не оларды ту а, 1. ХХ асыр басында ы аза станны халы ы лтты рамы, Англ пересдача 21-02, Джт полный база

Білім беру ұйымының атауы

«Есту қабілеті нашар балаларға (естімейтін балаларға) арналған №1 арнайы (түзету) мектеп – интернаты»

Пәні:

Тіл дамыту

Бөлім:

Қоршаған орта

Мұғалімнің аты-жөні

Есмурат Венера

Күні:

15.02.2023

Сынып: 2

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Мамандықтар

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

2.2.6.2 мәтіндегі таныс емес, аз кездесетін сөздерді естіп,қабылдау.

Сабақтың мақсаты



Барлығы: мәтіндегі таныс емес, аз кездесетін сөздерді естіп, қабылдайды.
Көпшілігі: мәтіндегі таныс емес сөздерді естіп, мағынасына қарай топтайды.
Кейбіреуі: мәтіндегі таныс емес сөздерді естіп, сөйлем құрайды.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдастыру кезеңі

10 мин




- Сәлеметсіздер ме
Тұрыңдар
Амандасыңдар
-Сәлеметсіз бе
Құлаққапты киіңдер, аппаратты
қосыңдар.
- Дыбыс бар ма?


Фонетикалық жаттығулар
Кезекші дыбыспен жұмыс
Кезекші дыбыс Ұ-Ү
ПҰ ПҮ ДҰ ДҮ
ТҰ ТҮ БҰ БҮ
СҰ СҮ ЖҰ ЖҮ

- Сенің жасың нешеде?


- Сен нешінші сыныпта оқисын?
- Отбасыңда неше адам бар?

Өткен материалдар бойынша сұрақтар қою арқылы баланың білімін тексеру. Сөздіктерді қайталап шығу.





-Сәлем

Мен құлаққапты кидім.


Дыбыс бар (жоқ)


Жұмысты жасады.
Тапсырманы орындады.
Сұрақтарға жауап береді.

«Ауызша мадақтау» әдісі:


Жарайсың!
Тамаша!
Жақсы!
Оқушылар жауабын толықтырып, әр қайсысына тиімді кері байланыс беріп отыру.

Қима қағаздар, интерактивті тақта.

Мадақтау сөздері.



Жаңа білім

30 мин



Жаңа сабақ
Оқушылар біз бүгін мамандықтармен танысамыз. Әлемде сан түрлі мамандықтар бар. Мысалы: аяқ киім тігуші, шаштараз, аспаз, ағаш шебері, суретші.
Қанекей балалар, барлығымыз бірге видеороликті тамашалаймыз.



1-тапсырма. Берілген сурет пен мамандық атауын сәйкестендіріп айт . (айтылым)


Самат..........




Айдын-.........


Ол ...........салды.

2- тапсырма. Берілген сөйлемдерді сөзбен толықтырып жазыңдар. (жазылым)


........ ас дайындады. ......... шаш алды. ......... киім тігеді. ......аяқ киім жөндейді.


(тігінші, аспаз, шаштараз, аяқ киім тігуші)


Сергіту сәті: . Бейнероликті көру арқылы би қимылдарын қайталаймыз.

3-тапсырма. Сұрақтарды оқып, қысқаша жауап бер


Аспаз не істейді?
Мұғалім не істейді?
Шаштараз не істейді?

Үй жұмысы: Өздеріңе ұнайтын мамандықтың суретін салып келіңдер.



Сұрақтарға жауап берді.

Сурет пен тақтайшаларға жазылған сөздерді сәйкестендіреді.

Сұрақтарға жауап беріп, жауабын дәптерге түсіреді.


Жаттығу биін жасады.


Тапсырманы орындады.





«Ауызша мадақтау» әдісі:


Жарайсың!
Тамаша!
Жақсы!
Оқушылар жауабын толықтырып, әр қайсысына тиімді кері байланыс беріп отыру.
Стикерлермен бағалау.
Тапсырма орындаған сайын өте жақсы, жақсы, орташа стикерлерімен бағалау.

«Ауызша мадақтау» әдісі:


Жарайсың!
Тамаша!
Жақсы!

Қима қағаз
Интерактивті тақта, оқулық.

https://youtu.be/JS66jFBB7xY


Оқулық 91-бет

Оқулық 921-бет



Сөздерді дыбысқа беру.

Балалар экранмен жұмыс жүргізіледі.




Мамандықтар, аяқ киім тігуші, тігінші, шаштараз, аспаз, ағаш шебері, суретші, мұғалім, дәрігер, жүргізуші.ұғалім, дәрігер, жүргізуші.ұғалім, дәрігер, жүргізуші.

Экран

Кері байланыс
5 мин



Кері байланыс
Нысана әдісі

Сары- барлығы қызықты болды


Қызыл- барлығы түсінікті
Көк- сұрақтарым бар

Стикерлерді жапсырып шығады.

Сабақтың нәтижесін шығарады.

Экран

Баллдық және стикерлік бағалау.




Достарыңызбен бөлісу:




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет