Сабақтың тақырыбы Тема занятия 5-бөлім. Тәуелсіз еліміздің өткені мен келешегі Ұлы даланың жеті қыры Пәнінің/модульдің атауы



бет1/6
Дата24.10.2023
өлшемі281,51 Kb.
#188134
түріСабақ
  1   2   3   4   5   6
Байланысты:
«Студенттердің-ғылыми-зерттеу-жұмыстары-туралы-Ережесіне»-өзгерістерді-енгізіп-бекіту (1), «С улет нері. Тілдік ж йе ж не норма» б лімі бойынша жиынты ба, Пирамида және оның элементтері, түрлері, Пирамиданың жазбасы, бүйір және толық бетінің аудандары, 19-20-сабақ Тұлпар-Тальго. Сөз дәлдігі., sabaq-kz attachment mzh.-debiet-11-synyp-m.uezov.-abay-zholy-roman-epopeyasy, Бизнес колледж Жасұлан (3), Конференция бағдарламасы (1), 1587448413, 1641309415, 1645337993, d0b1d0bed0bbd0b0d188d0b0d29b-d0b8d0b5d181d196-e28093-d0b1d2afd0b3d196d0bdd0b3d196-d0b6d0b0d181-d0bcd0b0d0bcd0b0d0bdc2bb-d181d0b5d0bc (3), 1596614858, 000638ed-53f7714a, « о амды сананы жа ыртуды зекті м селелері», Қазақ тілі 2-тоқсан 11-сынып ЖМБ (1)

Оқу сабағының жоспары / План учебного занятия
Сабақтың тақырыбы
Тема занятия
5-бөлім.Тәуелсіз еліміздің өткені мен келешегі
Ұлы даланың жеті қыры
Пәнінің/модульдің атауы
Наименование модуля /дисциплины
Қазақ тілі мен әдебиеті
Оқытушы /Преподаватель
Смаилова Назигуль Сексеновна
Күні /Дата

1.Жалпы мәлімет /Общие сведения
Курс, тобы/Курс, группа
1 курс, нМД-21
Сабақтың түрі /Тип занятия
Жаңа тақырыпты оқу
2. Мақсаты мен міндеттері /Цели, задачи
Мәтін бойынша автор позициясын және көтерілген мәселеге қарым-қатынасын, тыңдаушыға ықпал ету тәсілін талдай отырып, негізгі ойды анықтау, жинақы мәтін құрастыру.
Сөз әдебі мен сөйлеу этикеті формаларын орынды қолданып, диалог құрау.
3. Оқу процесінде білім алушылар меңгеретін күтілетін нәтижелердің және (немесе) кәсіби машықтардың тізбесі
Перечень ожидаемых результатов и (или) профессиональных умений, которыми овладеют обучающиеся в процессе учебного занятия
Мәтін бойынша автор позициясын және көтерілген мәселеге қарым-қатынасын, тыңдаушыға ықпал ету тәсілін талдай отырып, негізгі ойды анықтайды, жинақы мәтін құрастырады. Сөз әдебі мен сөйлеу этикеті формаларын орынды қолданып, диалог құрайды.
4. Қажетті ресурстар
Необходимые ресурсы
Дербес компьютер, Padlet тақтасы, Kahoot тест, «Қазақ тілі мен әдебиеті» 11 сынып 1 бөлім, бейнематериал.
5. Сабақтың барысы
Ход занятия
Сабақтың кезеңдері

Этапы урока


Оқытушының жоспарланған қызметі

Запланированная деятельность преподавателя

Білім алушының Деятельность обучающегося


Ұйымдастыру кезеңі
Орг. момент
Психологиялық ахуал қалыптастыру. «Мадақтар бұрқасыны» тәсілі арқылы бүгінгі сабақта ынтымақтастық атмосферасын құру үшін білім алушылар бір‑біріне тілек айтады.
Сәлеметсіздер ме білім алушылар!
Бүгінгі сабақта ынтымақтастық атмосферасын құру үшін бір‑бірімізге тілек айтамыз.
Мен сіздерге бүгінгі сабақта сәттілік тілеймін. Ал енді назарларымызды тақтаға аударамыз.


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет