Сабақтың тақыр-бы «Әнші Әміре» М. Әлімбай Сабақ мақсаттары



Дата31.12.2019
өлшемі19,6 Kb.
#54055
түріСабақ

Сілтеме:

Уақыты: 0 5.04.17

Пәннің аты: әдебиеттік оқу

3-сынып

Мұғалім: Кожакышова Алмагул

Сабақтың тақыр-бы

« Әнші Әміре» М. Әлімбай


Сабақ мақсаттары:

Әңгіменің кім туралы екенін түсіну, өтілген мәтіндермен салыстыру.Мәліметтерді білу.

Күтілетін нәтиже

Әңгімедегі мәліметтерді мысалдар келтіре отырып сипаттай алады

Танымдық қабілеті дамиды.. Мәтінді түсіне отырып өз сөзімен әңгімелейді.



Түйінді идеясы

Әміре Қашаубаевтың өмірбаянымен танысу, қазақ тарихындағы ұлы өнер иелерін құрмет ету.

Модульдердің кіріктірілуі

Диалогтық оқыту, СТО, ОүБ және ОБ, жас ерекшеліктеріне сай оқыту, оқытуды басқару және көшбасшылық, талантты және дарынды оқушылармен жұмыс.

Әдіс-тәсілдері

Тренинг 1,2,3,4 сандарын пайдалана отырып топқа бөлу

ЖИГСО Сұрақтар шеңбері Кері әсер парағы




Тілдік мақсат

Оқылым, тыңдалым, айтылым, жазылым кірістірілуі, үш тілге аударма.

Ресурс тар

Мұғалімдерге арналған нұсқаулық, Әдебиеттік оқу оқулығы және әдістемесі,

Даналық ағашы.Тест сұрақтары



Жүргізілетін жұмыстар




Мұғалім әрекеті

Оқушы әрекеті

Топқа бөлу.

Ұйымдастыру

Шаттық шеңбері.



Топқа бөлу.

Ой шақыру



Үй тапсырмасын қайталау.

«Ыстық орындық» 1-топ

-Құрманғазы мен Дина қай жылы кездесті?

-Құрманғазы неге налыды?

-Динаның Құрманғазы атасының алдында ойнап берген күйі қалай аталады?

-Құрманғазы Динаға қандай бата берді?

-Дина атасына қандай ант берді?

-Ол антын қалай орындады?

-Өнер туралы мақал- мәтел айт



2-топ баладан шығып сахналайды.

3-топ мазмұнын әңгімелейді.

4-топ Мәнерлеп оқиды.

Мағынаны тану.

Қызығушылығын арттыру


Оқулықпен жұмыс

Сергіту

Бағалау

Кері байланыс


Үйге тапсырмасы

Сөзжұмбақ ӘНШІ ӘМІРЕ

Мұғалімнің оқуы,

Оқушылардың өз бетінше оқуы.

Мұғалімнің оқуы кезінде түсініксіз сөздерді белгілейді

Мазмұнын айтқызу
Әр топ өз тапсырмасын орындайды.


  1. Сұрақтарға жауап береді.

  2. Сызбамен жұмысістейді

  3. Сурет бойынша әңгімелейді.

  4. Сахналайды

«Түймедақ сұрақтары.»

VІ. Рефлексиялық – бағалау кезеңі.

Бағалау критерийлері



  1. Үй тапсырмасы бойынша жұмысы

  2. Мәтін бойынша тапсырма орындауы

  3. Қолдануы

  4. Талдауға қатысуы

Жинақтауы, өз ойын айта білуі.
Мәтінді түсініп оқу

Оқушылар өз тобының тапсырмасын орындайды.

«Әңгімелеуші»

«Сипаттаушы»

«Сахналаушы»

«Суреттеуші» топтарына бөлінеді.

Мұғалімнің оқуы кезінде түсініксіз сөздерді белгілейді..


Топта постер қорғайды.


Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет