Сабақ тақырыбы Мер зімі Сабақтың мақсаты Әдіс-тәсілдер



бет1/5
Дата05.07.2018
өлшемі88,23 Kb.
#47274
түріСабақ
  1   2   3   4   5
Пәні: қазақ тілі. Сыныбы: 8 І тоқсан – 27 сағат

ОРТА МЕРЗІМДІ ЖОСПАР



Сабақ тақырыбы

Мер

зімі




Сабақтың мақсаты



Әдіс-тәсілдер

Кіріктірілген

модульдер

Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі

Бағалау

Негізгі дерек көздер

1

Қазақ тілі - ұлттық мәдени, рухани асыл мұра



02.09.2013

1



Оқушыларға қазақ тілінің қоғамдық

қызметі мен маңызын нақты

деректер келтіре отырып түсіндіру.


Топтық жұмыс,

Жеке жұмыс,

Графикалық тапсырма.

Ой толғау.

Бетпе-бет студиясы




СТО


Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

АКТ



Сабақ барысында оқушылар сабаққа түгел қатыса алады. Оқушылардың сабақ өтуге деген ерекше қызығушылығы оянып, белсенділіктері арта түседі.

Формативті. Суммативті

Электронды оқулық, интерақтивті тақта,8-сынып қазақ тілі оқулығы

2

Қазақ әдеби тілі

04.09.2013

1


Оқушыларға өнердің бір саласы

болған –әдебиет туралы білім

беру.


Топтық жұмыс,

Жеке жұмыс,

Ой толғау,

ББҮ стратегиясы,



СТО

Талантты және дарынды балаларды оқыту.

Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.

АКТ


Білім берудегі басқару және көшбасшылық.

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.





Сабақ барысында оқушылар сабаққа түгел қатысып жоғары белсенділік танытуға атсалысады. Қызықты, ой толғау, сергіту тапсырмалары арқылы оқушылардың көңіл – күйлері жақсы болуын бақылаймын. Оқушылар жиынтық бағалану арқылы әрбір іс-әрекетінің назардан тыс қалмай бағаланатынын түсінеді. Нәтижесінде бүгінгі жіберген қателіктерін келесі сабақтарда жібермеуге ұмтылады.

Формативті. Суммативті

Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар

3

Әдеби тілдің грамматикалық нормалары

07.09.2013

1



Оқушыларға әдеби тілдің

грамматикалық нормаларын

түсіндіре отырып,

қығармашылыққа баулу.


Топтық жұмыс,

Жеке жұмыс,

Ой толғау,

БИШ БАУН әдісі


СТО

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

АКТ


Сабақ барысында оқушылар түрлі ақпарат көздерін пайдалануға, достарына әділ баға беруге дағдыланып, мәліметтер топтай алуға, көрші топтардың жұмыстарын тыңдап, ұсыныстар мен кемшіліктер айта білуге өз ойын жүйелендіруге дағдыланады.

Формативті Суммативті

Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар

4

Диктант

09.09.2013

1



Оқушыларды сауатты әрі әдемі,

таза, қатесіз жазуға үйрету.



Топтық жұмыс,

Жеке жұмыс,



сто

Білім берудегі басқару және көшбасшылық.

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

АКТ.



Сабақ нәтижесінде оқушылар жетістікке жетуден шаттанып белсенділігі мен сабаққа деген қызығушылығы оянып, шығармашылық қабілеттері арта түседі.Әр оқушы өз білімін өзі бағалауға, өзіне және достарына әділ баға беруге дағдыланады.


Формативті Суммативті

Диктанттар жинағы





Сабақ тақырыбы

Мер

зімі

Сағ

Сабақтың мақсаты



Әдіс-тәсілдер

Кіріктірілген

модульдер

Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі

Бағалау

Негізгі дерек көздер

5

Қатемен жұмыс

11.09.2013

1

Диктанттың қатесін тұзете отырып,

сауаттылыққа тәрбиелеу



Топтық жұмыс,

Жеке жұмыс,




СТО


Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

АКТ



Сабақ барысында оқушылар сабаққа түгел қатыса алады. Оқушылардың диктант жазуға деген ерекше қызығушылығы оянып, белсенділіктері арта түседі.

Формативті. Суммативті

8-сынып ,қазақ тілі оқулығы, диктанттар жинағы

6

Синтаксис. Сөйлем туралы түсінік



14.09.2013

1



Сөйлем оның түрлері туралы түсінік бере

отырып,оқушыларды сабаққа деген

қызығушылықтарын арттыру

Топтық жұмыс,

Жеке жұмыс,

Ой толғау,

ББҮ стратегиясы,



СТО

Талантты және дарынды балаларды оқыту.

Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.

АКТ


Білім берудегі басқару және көшбасшылық.

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.





Оқушылар жиынтық бағалану арқылы әрбір іс-әрекетінің назардан тыс қалмай бағаланатынын түсінеді. Нәтижесінде бүгінгі жіберген қателіктерін келесі сабақтарда жібермеуге ұмтылады.

Формативті. Суммативті

Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар

7

Сөйлем түрлері. Хабарлы сөйлем

16.09.2013

1


Оқушыларға хабарлы сөйлемнің

айтылу мақсатын түсіндіре отырып,

шапшаң ой қорыта алуға дәріптеу.

Топтық жұмыс,

Жеке жұмыс,

Ой толғау,

"Бинго" ойыны,

БИШ БАУН әдісі



СТО

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

АКТ


Сабақ барысында оқушылар түрлі ақпарат көздерін пайдалануға, достарына әділ баға беруге дағдыланып, мәліметтер топтай алуға, көрші топтардың жұмыстарын тыңдап, ұсыныстар мен кемшіліктер айта білуге өз ойын жүйелендіруге дағдыланады.

Формативті Суммативті

Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар

8

Сұраулы сөйлем

18.09.2013

1


Оқушыларға сөйлем арасында

кездесетін сұраулы сөйлемдердің

айтылу мақсатын түсіндіре отырып,

ой қорыта алуға, көркем ұқыпты

жаза білуге дағдыландыру.

Топтық жұмыс,

Жеке жұмыс,

ББҮ стратегиясы,

Венн диограммасы


СТО

Білім берудегі басқару және көшбасшылық.

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

АКТ



Сабақ нәтижесінде оқушылар жетістікке жетуден шаттанып белсенділігі мен сабаққа деген қызығушылығы оянып, шығармашылық қабілеттері арта түседі.Әр оқушы өз білімін өзі бағалауға, өзіне және достарына әділ баға беруге дағдыланады.

Формативті Суммативті

Электронды оқулық,

деңгейлік тапсырмалар,

үлестірмелі қима кеспелер






Сабақ тақырыбы

Мер

зімі

Сағ.

Сабақтың мақсаты



Әдіс-тәсілдер

Кіріктірілген

модульдер

Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі

Бағалау

Негізгі дерек көздер

9

Лепті сөйлем

21.09.2013

1

Түрлі әдістерді пайдалана отырып балаларды тапқырлық пен жылдамдыққа бағыттап, лепті сөйлемнің айтылу мақсатын түсіндіру.




Топтық жұмыс,

Жеке жұмыс,

Графикалық тапсырма.

Ой толғау.

Көршінің сұрағы.

Бетпе-бет студиясы


СТО


Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

АКТ



Сабақ барысында оқушылар сабаққа түгел қатыса алады. Оқушылардың сабақ өтуге деген ерекше қызығушылығы оянып, белсенділіктері арта түседі.

Формативті. Суммативті

Электронды оқулық, интерақтивті тақта,6-сынып қазақ тілі оқулығы

10

Бұйрықты сөйлем

23.09.2013

1


Бұйыру мақсатында айтылатын сөйлемнің жасалу жолдары мен тыныс белгілерін бала бойына түсіндіре отырып дарыту.


Топтық жұмыс,

Жеке жұмыс,

Ой толғау,

ББҮ стратегиясы.

СТО


Талантты және дарынды балаларды оқыту.

Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.

АКТ

Білім берудегі басқару және көшбасшылық.



Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.



Сабақ барысында оқушылар сабаққа түгел қатысып жоғары белсенділік танытуға атсалысады. Қызықты, ой толғау, сергіту тапсырмалары арқылы оқушылардың көңіл – күйлері жақсы болуын бақылайды. Оқушылар жиынтық бағалану арқылы әрбір іс-әрекетінің назардан тыс қалмай бағаланатынын түсінеді. Нәтижесінде бүгінгі жіберген қателіктерін келесі сабақтарда жібермеуге ұмтылады.

Формативті. Суммативті

Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар

11

Диктант

25.09.2013

1

Оқушыларды сауатты әрі әдемі, таза, қатесіз жазуға үйрету.

Топтық жұмыс,

Жеке жұмыс,

Ой толғау,

"Бинго" ойыны,

БИШ БАУН әдісі



СТО

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

АКТ


Оқушылар диктантты сауатты, қатесіз, грамматикалық талғамға сай етіп жазады.

Формативті Суммативті

Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар

12

Қатемен жұмыс

28.09.2013

1


Диктанттың қатесін тұзете отырып, сауаттылыққа тәрбиелеу

Топтық жұмыс,

Жеке жұмыс,

ББҮ стратегиясы,

Венн диограммасы


СТО

Білім берудегі басқару және көшбасшылық.

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

АКТ



Оқушылар жазған диктантының қатесін түзетіп, ережесімен салыстыра біледі.

Формативті Суммативті

Электронды оқулық,

деңгейлік тапсырмалар,

үлестірмелі қима кеспелер






Сабақ тақырыбы

Мер

зімі

Сағ.

Сабақтың мақсаты



Әдіс-тәсілдер

Кіріктірілген

модульдер

Сыныптағы іс-әрекеттің нәтижесі

Бағалау

Негізгі дерек көздер

13

Сөйлем құрамы. Сөйлем мүшелері туралы түсінік



30.09.2013

2

Сөйлем мүшелері туралы түсінік бере отырып,оқушылардың ойлау қабілетін сабаққа деген қызығушылығын және негізгі мәселелерге аса көңіл бөлуге үйрету.

Топтық жұмыс,

Жеке жұмыс,

Ой толғау.

БҮҮ стр.


СТО


Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.Дарынды және талантты балаларды оқыту. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

АКТ



Сабақ барысында оқушылар сабаққа түгел қатыса алады. Оқушылардың сабақ өтуге деген ерекше қызығушылығы оянып, белсенділіктері арта түседі.

Формативті. Суммативті

Электронды оқулық, интерақтивті тақта,6-сынып қазақ тілі оқулығы

14

Тұрлаулы мүшелер. Бастауыш

02.10.2013

2


Тұрлаулы мүшелер туралы түсінік бере отырып,оқушылардың ойлау қабілетін сабаққа деген қызығушылығын және негізгі мәселелерге аса көңіл бөлуге үйрету.


Топтық жұмыс,

Жеке жұмыс,

Ой толғау,

ББҮ стратегиясы,


СТО

Талантты және дарынды балаларды оқыту.

Оқыту мен оқудағы жаңа тісілдер.

АКТ


Білім берудегі басқару және көшбасшылық.

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.





Сабақ барысында оқушылар сабаққа түгел қатысып жоғары белсенділік танытуға атсалысады. Қызықты, ой толғау, сергіту тапсырмалары арқылы оқушылардың көңіл – күйлері жақсы болуын бақылаймын. Оқушылар жиынтық бағалану арқылы әрбір іс-әрекетінің назардан тыс қалмай бағаланатынын түсінеді. Нәтижесінде бүгінгі жіберген қателіктерін келесі сабақтарда жібермеуге ұмтылады.

Формативті. Суммативті

Электронды оқулық, дидактикалық материалдар, үлестірмелі қима қағаздар

15

Баяндауыш

05.10.2013

2

Бастауыш туралы түсінік бере отырып,оқушылардың ойлау қабілетін сабаққа деген қызығушылығын және негізгі мәселелерге аса көңіл бөлуге үйрету.

Топтық жұмыс,

Жеке жұмыс,

Ой толғау,

"Бинго" ойыны,

БИШ БАУН әдісі



СТО

Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер.

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

АКТ


Сабақ барысында оқушылар түрлі ақпарат көздерін пайдалануға, достарына әділ баға беруге дағдыланып, мәліметтер топтай алуға, көрші топтардың жұмыстарын тыңдап, ұсыныстар мен кемшіліктер айта білуге өз ойын жүйелендіруге дағдыланады.

Формативті

Суммативті



Электронды оқулық тапсырмалары, деңгейлік тапсырмалар

16

Бастауыш пен баяндауыштың арасына қойылатын сызықша



07.10.2013

2


Бастауыш пен баяндауыштың арасына қойылатын сызықшаның жасалу жолдарын түсіндіремін,түрлі әдістерді пайдалана отырып балаларды тапқырлық,жылдамдық,есте сақтау қабілеттерін арттыру,сөйлеу тілін жетілдіріп,шешендік өнерге баулу.

Топтық жұмыс,

Жеке жұмыс,

ББҮ стратегиясы,

Венн диограммасы


СТО

Білім берудегі басқару және көшбасшылық.

Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау.

АКТ



Сабақ нәтижесінде оқушылар жетістікке жетуден шаттанып белсенділігі мен сабаққа деген қызығушылығы оянып, шығармашылық қабілеттері арта түседі.Әр оқушы өз білімін өзі бағалауға, өзіне және достарына әділ баға беруге дағдыланады.

Формативті Суммативті

Электронды оқулық,

деңгейлік тапсырмалар,

үлестірмелі қима кеспелер


Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет