Қ ысқа мерзімді (сабақ)



бет1/3
Дата22.09.2023
өлшемі13,02 Mb.
#182014
түріСабақ
  1   2   3
Байланысты:
6 кл ашық сабақ арифметикалық амалдар
Рухани жаңғыру, dene trbiesin okytudyn distemsi (1), 10 урок Салтыков-Щедрин Мужик везде есть, стоит только поискать его…», 10 урок Салтыков-Щедрин Мужик везде есть, стоит только поискать его…», sabaq-kz attachment 5-synyp-aza-tlnen-kntzbelk-zhospar-2017-2018-ou-zhyly, тапсырма 3.3 жауабы, kktwig-atmosferany-zgerui, kktwig-atmosferany-zgerui, БАЛАБАҚШАДА СЕРУЕНДІ ҰЙЫМДАСТЫРУ ЖӘНЕ БАСҚАРУ, БАЛАБАҚШАДА СЕРУЕНДІ ҰЙЫМДАСТЫРУ ЖӘНЕ БАСҚАРУ, Адал ұрпақ еріктілер клубының жасалған жұмыстарының фотосы, Сыбайлас жемқорлыққа қарсы адал ұрпақ стенді, 2015-2025 стратегисы бойынша, план вр 2018-19, Ажибаева Гульзат оқитын өлеңдері. Сырбай Мауленов

Қысқа мерзімді (сабақ) жоспары
______Сызықтық алгоритмді программалау____
(сабақтың тақырыбы)



Бөлім:

ІІІ БӨЛІМ. PYTHON тілінде программалау

Педагогтің Т.А.Ә.

Ешпанова Замзагүл Сәттіғалиқызы

Күні:

10.02.2023ж



Сынып: 6

Қатысушылар саны:10

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Арифметикалық амалдардың жазылу ережелері

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

6.3.2.1 Python тіліндегі сызықтық алгоритмдерді жазу;

Сабақтың мақсаты
(білу және түсіну, қолдану, жоғары ойлау дағдысы)

Python тілінде арифметикалық амалдардың жазылу ережесін сайқтай отырып программа жазу.

Бағалау критерийлері:
(білу және түсіну, қолдану, жоғары ойлау дағдысы)

Python тілінде сызықтық программа құрылымының қадамдарын пайдаланып, алгоритмдердің блок –схемаларымен программасын құрады.

Ойлау дағдысының деңгейі

Қолдану

Сабақтың барысы





Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы


5 минут

10 минут




Ұйымдастыру. Түгелдеу. Бүгінгі сабаққа сәттілік тілеу.
Оқушыларды «Смарт-бейдж» арқылы топқа біріктіріп отырғызу.

Өткен сабаққа шолу. «Wordwall» қосымшасы арқылы өткен тақырыпты еске түсіріп, сұрақтарға жауап алу.


https://wordwall.net/resource/52398479/untitled2



Амандасу.
Компьютер арқылы wordwall.net қосымшасында ‘whack a mole’ интерактивті ойыны арқылы өткен тақырып бойынша білімдерін пысықтайды

wordwall-да «leaderboard» тақтасы арқылы






Жаңа сабақ.
«Ой қозғау»
Балалар біз осыған дейін программа құруда қандай амалдарды қолдандық, және олар математикалық амалдардан қалай ерекшеленді?
Ендеше бүгінгі танысатын тақырыбымыз: Арифметикалық өрнектердің жазылу ережелері.


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©www.engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет